KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Hannah yeni Castiel mi?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Phantom
Kendini büyük olasılıkla feda eder ama başka bir meleğin özü sonsunaza kadar yetmiyor malesef.O da bir gün tükenecek yani kendini feda etmesi günü kurtarır gibi bişi.

He kendini feda etmeyip Cass ölse,bence asla bir Cass olamaz.Cass sanki Winchester ailesinin bir parçası gibiydi.Zaten Hannah bir melek olarak bir insana sadakat duymayı ve bağlanmayı anlayamaz.En azından Cass dünyaya geldiğinde Dean için gelmişti yani sonradan öğrendiği birşey değildi sadıklık.
Phantom 393 YIL ÖNCE1YANITLA
Gizem
Sadece huyunu değil görüntüsünü de Cas'e benzetmişler sanki, bunu yeni fark ettim Emoji
Gizem 943 YIL ÖNCE1YANITLA
angell123
Bunların ikisinin arasında birşeyler oluyo gibime geldi benim 3. bölüm hatta sizce ?
angell123 63 YIL ÖNCE0YANITLA
pckopat
hannah çok tatlı olmuş ya kahkulleri felan Emoji
pckopat 103 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucowley
Bencede size katılıyorum niyeyse sezon başladığından beri Hannah'ta böyle oyuncu olarak çok öne çıktı gibi geliyor yanlıyormuyum ?
Lucowley 293 YIL ÖNCE0YANITLA
Daeva
Aynen Emoji ben de öyle düşünmüştüm çok benziyorlar Emoji Ama Hannah'ta uyum sağlar. İnşallah ölmez hemen.
Daeva 743 YIL ÖNCE0YANITLA
_DERYA_
Casin yeri ayrı tabi Emoji
_DERYA_ 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Cass'in eski hiç bir espriden anlamayan odun halini özlemiştik şimdi onun yerini doldurmak için yapmış olabilirler, yüksek ihtimalde bu sezon sonu bir şekilde Castiel için kendini feda edecektir.
Pie! 913 YIL ÖNCE0YANITLA