KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Hangi yaratığı gelişmiş görmek istersiniz?

Juu Seviye 78

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Leviathanların hakkının verilerek görülmesini istiyorum ki insanlardan şu 7.sezon antipatisini silsin. Bu kez insan formundan çok aşağıda paylaşacağım şekilde gözükmelerini istiyorum. Çok daha güçlü, ve araf'ın tüm arada kalmışlığıyla görülsünler. Daha kötü, daha acımasız olarak. Hatta içlerinde bölünüp insanlara yardım eden iyi türlerin de olması gerektiğini düşünüyorum.

Bu güzel tartışma konusunu açan Busemi öpüyorum konu altından :*
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
umuttsmsk
Tulpa ve Deccali görmek isterim ve şu melek ve şeytanlar insan değil de özel bir görünüme sahip olsalar tadından yenmez Emoji
umuttsmsk 142 YIL ÖNCE1YANITLA
Misha#
Deccal,leviathan bunlar gelisse varya fennaa olur Emoji
Misha# 732 YIL ÖNCE1YANITLA
erdii
Leviathan bölümleri sıkmıştı biraz onları gelişmiş görmek isterdim çünkü bence arafta kalan yaratıklar için güçsüzlerdi.Yaratıların annesini de gelişmiş şekilde görmek isterim.
erdii 32 YIL ÖNCE1YANITLA
YouLoST
tulpa
YouLoST 412 YIL ÖNCE1YANITLA
hllerdem
Kacinci sezon da geldi Khan solucani
hllerdem 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Juu
10. sezon 15. bölümde karşımıza çıktı tekrardan.
Juu 782 YIL ÖNCE1YANITLA
Amphitrit
Leviathan görsek gerçekten iyi olur ama daha güçlü olmasından ziyade farklı bişey olsun ellerinde farklı bi koz olsun mesela
Amphitrit 182 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Ben kesinlikle geliştirilmiş sekil değiştiren isterdim
Kendini klonlasin birçok olsun gözleri belli olmasın kameralarda. Hatta öldürünce kopyaladığı bedene de zarar gelsin. İşleri sarpa sardirsin.
Moliarty 972 YIL ÖNCE0YANITLA