KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Haluk Levent

aryemu§ Seviye 49

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Nazmi
Bir zamanlar çok popülerdi şimdiler de popülerliğini yitirmiş olsa da hala dinlenir Haluk Levent.Elfida parçasının hikayesini okuduğumdan beri şarkı çaldıkça bir tuhaf olurum.Elfida,Zifiri,Yalan,Ela Gözlüm çok güzel parçalardır.


Bu arada merak edenler için Elfida parçasının hikayesi;

Elfida: “Feda etmeyi bilmek, gözden çıkarmak anlamında, bazen çekip gitmeyi bilmek, sevdiğini yitirme acısıyla ayakta kalabilmek......” anlamına gelen Arapça bir kelime.

Haluk Levent'in bu şarkıyı oluşturma hikayesi de çok özel. Kanser hastası 16 çocuğun bakımını üstlenmiş olan Levent, bu çocuklar arasında bulunan 9 yaşındaki Elfida’nın vefatıyla yıkılmıştı. İşte bu şarkıyı küçük Elfida için yazmış. Haluk Levent yazdığı şarkıyı Elfida’ya dinletmeyi çok istemiş. Ama vefatı nedeniyle bunu gerçekleştirememiş.
Nazmi 463 YIL ÖNCE1YANITLA
SüprDeliC
depremler oluyor beynimde dıdıtı.... Emoji
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA
katildans
Haluk abiyi severek dinlerim..Gecen seneki yaz şenliklerinde okulumuzu şereflendirmişti..Hoplaya,bagıra çagıra söylemiştik şarkılarınıı..:)
katildans 463 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
Gitara Haluk Leventin şarkılarıyla başlamaaak sd:SD Şarkılarını dinledikçe mutlu oluyosun Emoji
Suprime 723 YIL ÖNCE0YANITLA