KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Guitar Hero

J0hnN4sh Seviye 22

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Visur
Elektroya göre kolay olduğu doğrudur. Ama havası yeter be abi,gerçek band'lerde olsun oyunda olsun bass'ın ayrı bi asilliği var bence. ben ona vurgunum Emoji

Evde xBox var,ama oyun yüklü değil,gitarlar yok. almaya kalksak bi ton para. öğrenci adamız,şimdilik streer fighter,pes,fifa yetiyo bize Emoji
Visur 763 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
PS3'te oynuyorum harika bi şey. Metallica favorim olmasına karşın world tour da var. expert'e geçebilmek için sağ baş parmağımın su topladığını bilirim. sol parmaklarım kitlenmiştir çoğu kez. Ama fazlasıyla zevkli. Gerçek elektrodan bile zekli.
Auwlano 863 YIL ÖNCE1YANITLA
Beyza
çok sevdiğim bir oyun,telefonumu ilk aldığımda yüklüydü ama format attırınca silindi,aynısını bir daha bulamadım hepsi eski sürümüydü Emoji
Beyza 53 YIL ÖNCE0YANITLA
arifire
guitar hero metallica denen oyun olmasa Hacettepe tıpa girme olasılığım çok fazlaydı
arifire 253 YIL ÖNCE0YANITLA
Visur
son dediğine katılmamaktayım ama saygı duyarım yinede Emoji
Visur 763 YIL ÖNCE0YANITLA
Visur
medium'da tıngırdatırız işte bişiler. uzman arkadaşlarım var,çok imrenirim onlara ama bi türlü o seviyelere gelemedim. Bass favorimdir her zaman bu arada!
Visur 763 YIL ÖNCE0YANITLA
J0hnN4sh
Bass kolaya kaçıyor biraz ama hard'dayım bende. Oynamasını en çok sevdiğim oyunlar listesinde. Şimdilik PS3'te oynuyorum. XBOX'ta daha iyiymiş diolar ama bilemedim..
J0hnN4sh 223 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel'm
güzel bişeye benziyo nerden indirebilirim
Castiel'm 93 YIL ÖNCE0YANITLA
Avengeds
Oynarken kendimi kaybedip yan tarafta sandalyeden düşen kuzenimi fark etmemiştim bir keresinde. Fazla zevkli
Avengeds 143 YIL ÖNCE0YANITLA
karadayı
Artea(Seda),Berk(Josefa) ve ben Ankara buluşmasında oynamıştık ve eğlenceliydi .Ben bateri çalıyordum ve hem kolay hem zor geldi.İşin sırrı hızlı olup sağlam ritim tutmak gerekiyor.
karadayı 803 YIL ÖNCE0YANITLA
Jozefa
Evet çok güzel bir oyun alışma meselesi birazda , hemen unutulan bir oyun doğukan sen bir daha Jozefa yazma kurban olayım Emoji
Jozefa 293 YIL ÖNCE0YANITLA
Ragnarok
Metallica - One'ı davulda expert çalmışlığım vardır. Bağımlısıyım. El göz koordinasyonu, müzik kulağı gelişimine çok yararlı.
Ragnarok 93 YIL ÖNCE0YANITLA