KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Green Day

ireem Seviye 27

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Pie!
Beyler bayanlar bendeniz punk gruplarını pek sevip dinlemeyen biri olsam da Green Day'in yeri ayrıdır. özellikle American İdiot albümü şaheserdir. Tabiri caizse adamlar bize albüm içinde bir öykü anlatmışlar, albümdeki baş kahramanımızın (nam-ı diğer Jesus of Suburbia'nın) evden ayrılma hikayesini dinlerken gram sıkılmadım zaten Jesus of Suburbia şarkısını da alt tarafa atıcağım bundan başka Holiday, She's a Rebel ve Basket Case şarkıları da harikuladedir fena gaz verirler Bir konuya daha değinirsem bu gidişle Billie Joe abimiz bizi de gömecek adam yaşlanmamanın bug'unu bulmuş mşllh. Ayrıca bi' ara Türkiye'ye de uğrarsalar güzel olacak Emoji kısaca dinlenilir, dinletilirler.


Pie! 912 YIL ÖNCE3YANITLA
-Khaleesi
Green Day der susarım. her türlü dinlenir. dinliyorum diyenle de çok iyi anlaşırım yani.
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE1YANITLA
h.potter
Muhteşemin ötesinde bir gruptur kendileri. E tabi Billie'nin yeri ayrıdır bende. Wake me up when september ends,boulevard of broken dream, 21Guns favorilerim. Bunlarda birkaç nacizane fotoğraf:h.potter 411 YIL ÖNCE1YANITLA
Zafi
The offspring ile beraber bana punk rock'ı sevdiren grup. Wake me up when september ends şarkısı her eylül ayı bittiğinde internette geyik konusu olur ama güzel şarkıdır. Time of your life dinlenmelidir. Ayrıca holiday'i de tavsiye ederim
Zafi 294 YIL ÖNCE1YANITLA
Vivalavid
Green Day' i American İdiot şarkısıyla tanıdım ve o zamandan beri sürekli dinliyorum. Mütiş bi grup. Klipleri ve şarkıları çok güzel.
Vivalavid 691 YIL ÖNCE1YANITLA
Spn1905
"Oh Love " Emoji gitarda çalabildiğim ilk ve yegane şarkı Emoji severim Emoji
Teşekkürler
Spn1905 904 YIL ÖNCE1YANITLA
sinemgfb
Killuminati bir şarkıyla amerikada hayvani çıkış yapmış, gençliğimin gruplarından.. (:
Sevilir, dinlenir..
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1YANITLA
h.potter
hayvani çıkış mı sjsjsjsj Emoji
h.potter 411 YIL ÖNCE0
emrespn97
Bir zamanlar aşırı Green Day dinlerdim, sonra birden ne oldu bilmiyorum soğudum
emrespn97 331 YIL ÖNCE0YANITLA
Flame
Hayatımın uzun bir dönemini bu gruba hayranlıkla geçirdim ve hayatıma şarkılarıyla yön verdim. Posterler, albümler , röportajlar vs. tam bir çılgın hayranı gibiydim. Benim için en büyük efsanelerden biri olarak kalacak her zaman. Bu üçlüyü tarifsiz buluyorum adeta. Ayrıca "St. Jimmy" şarkısına da taparım derim son noktayı da koyarım.
Flame 594 YIL ÖNCE0YANITLA
moonbüke
American idiotttttttt
moonbüke 621 YIL ÖNCE0YANITLA
yengec
Sürekli dinlesem sıkılmam dediğim gruplardan Emoji
yengec 174 YIL ÖNCE0YANITLA
Waginger
Boulevard of Broken Dreams şarkısının anılarımı hatırlattığı gruptur.
Severim.
Waginger 41 YIL ÖNCE0YANITLA
h.potter
Wake me up when september ends dinleyince zaten gerisi geliyor. Bende tişörtü olan tek grup skjsjsjsj. Metallica ve Pink Floyd kadar sevdiğim nadir gruplardan. Emoji
h.potter 411 YIL ÖNCE0YANITLA
deanmisha
Normalde punk rock dinlemem ama Green Day'in yeri gerçeten çok ayrı.
deanmisha 74 YIL ÖNCE0YANITLA
melike6
Green Day grubunu ilk Working Class Hero videosuyla tanımıştım o zamandan beri dinlerim,severim Emoji
melike6 24 YIL ÖNCE0YANITLA