KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Glee

Gülsen Seviye 51

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

5 yıl önce - 8B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Belieber.
Glee'nin 5. sezonuna Demi Lovato konuk olacakmış. 6 bölüm oynayacağı konuşuluyor Emoji )
Belieber. 74 YIL ÖNCE1YANITLA
Lilim
Gleenin bikac bolumunu izleistim hepsini izlemeyi dusunuyorum :-) guzel dizi
Lilim 404 YIL ÖNCE0YANITLA
Mischief
beeennn bu arada paylaşım için teşekkürleerr Emoji
Mischief 235 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
rica ederim Emoji ve ekledim Emoji
Gülsen 515 YIL ÖNCE0YANITLA
Mischief
teşekkürlerrr Emoji bu arada gleenin şarkılarını burda paylaşalım mı ne dersin? yada normal bir şekilde müzik bölümündemi yapalım?
Mischief 235 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
müzik bölümünde tabikide.hatta çoğu şarkıyı ekleriz diyorsan alt başlık açarız? Emoji
Gülsen 515 YIL ÖNCE0YANITLA
Mischief
alt başlıık olsuunn Emoji
Mischief 235 YIL ÖNCE0YANITLA
joenna
Benide ekleee son sezonda hafiften sıkılmış olsamda en sevdiğim dizilerden ve çok iyi sesler var onların hikayeleri dışlanmışlıkları çektikleri acılar başkalarına güzel bir örnek oluşturabilir
joenna 72 YIL ÖNCE0YANITLA
Emrys
Anacım sezon finalinde böyle mi ağlanır ya. Ağla ağla iki bölüm yapmışlar zaten gözüm pışkırdı. Bütün o eski zamanlara dokundurmalar, her zamanki Glee orijinalliği... Bazen sıkıcı oldu, bazense günde 10 bölüm izlettirdi ama her zaman insanı güldürmeyi, böyle azıcık daha umut vermeyi bilmiş bir dizi Glee. Gerçekten hayallerinizin dizisi. Ne zaman başınız sıkışık olsa bir bölüm açıp ''Evet, hala umut var!'' dedirttiren bir dizi. 6 yıl boyunca emeği geçen herkesin ellerine sağlık gerçekten. Umarım yakında bir benzeri çıkar. Aynısı olmaz belki ama böyle diziler sona ermemeli.

Bu arada son iki bölümdeki tüm Finn Houdson dokundurmaları yüzünden ekstra bir ağladım. Daha iyisi olamazdı. Huzur içinde yat koca adam.
Emrys 122 YIL ÖNCE0YANITLA
Hunt_girl
ooo Gleeks ha Emoji En sevdiğim klfmsdl Son 5 bölüm. SON 5! DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ?
Hunt_girl 62 YIL ÖNCE0YANITLA
h.potter
Bugün izlemeye başladım gerçekten mükemmel. Ama baş karakter çocuk (Finn)'in gerçek hayatta aşırı dozdan öldüğünü öğrendim her an ağlayabilirim Adam çok tatlı yhaa Emoji
h.potter 411 YIL ÖNCE0YANITLA
tactsfake
İlk sezondan bir kaç bölüm izledim pek sarmadı bilemiyorum Disney filmleri gibi gerçi benimki de laf konu lisede geçiyor normaldir. Emoji Yine de pek çok şarkının glee cover 'ları süperdir. Mesela Ricky Martin'le birlikte cover'ladıkları La İsla Bonita ve Empire State of My Mind dinlenmeli.
tactsfake 841 YIL ÖNCE0YANITLA
Hestia
Dizinin final yaptığı gerçeği beni bir hayli üzüyor arkadaşlar :'( Bir resim bir insanı nasıl hunharca ağlatabilir?
Hestia 52 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Eheeeeeeeeeey bende geleyim bariiiiiiii Emoji
6.bölüme geçeceğim henüz ama olsun burada olayım Emoji
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
hoşgeldin Emoji
artık sen de bir Gleek'sin Emoji
Gülsen 515 YIL ÖNCE0YANITLA
bilg_eti
Bundan 3 sene falan önce diziye ilk başladığımda kendi kendime "ben bunu neden izliyorum? Delirdim mi?" demiştim. Fakat sonra bir baktım bütün bölümleri bitirmiş yeni sezonun çıkmasını bekliyorum. İzledikçe kendimi buldum ve en umutsuz anlarda bile bir ışık olduğunu öğretti bu güzel dizi bana ayrıca beşinci sezona gelene kadar cory monteith (finn)'in öleceğini bilmiyorudum bölüm bana çok büyük bir sürpriz olmuştu. "Being part of something special makes you special" diyip noktalıyorum.
bilg_eti 21 YIL ÖNCE0YANITLA
Belieber.
Ben daha ilk sezonun 17. bölümündeyim :s tam bir Gleek diyemem kendime daha ama çok güzel bir dizi. Coverları, dansları ve dizideki olaylar çok hoş Emoji
Belieber. 74 YIL ÖNCE0YANITLA