KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Geri dönüşü olmayan bir yola gidiyoruz!!!

coldplay Seviye 29

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 6B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mervei
Daha bugün öğle saatlerinde Neil deGrasse Tyson'ın Cosmos programında küresel felaketlerle ilgili bir belgeseli izledim. Tyson 'Keşke karbondioksit görülebilir bir şey olsaydı o zaman insanlar bu çok fazla aldırış etmedikleri şeye inanırdı' dedi. Şu görüntüyü gösterdiler. İşte evlerden, arabalar ve uçaklardan her an dünyaya yayılan karbondioksit gazı.

mervei 382 YIL ÖNCE4YANITLA
coldplay
Bende onu izledim. İşin en acı olan tarafı güneş panellerinin silahlara dönüştürülmesiydi.
coldplay 292 YIL ÖNCE3
Downey
Iyi güzel de ülkemizde kimsenin umrunda olduğunu sanmıyorum bu konunun. Bilinçli bi halkımız yok ne yazık ki, olan da çok çok az
Downey 502 YIL ÖNCE3YANITLA
Ivy
Birçok şeyin ülke insanımızın umrunda olmadığı doğru ama bu konuda yalnız değiller. Çünkü dünyanın umrunda değil. Vardır herlade bir bildikleri!
Ivy 152 YIL ÖNCE1
Leamy
Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
Umarım forumdaki herkes okur da faydalanır. +1 bilinçli insan bile önemli. Kimse bilinçli değil, duyarlı değil deyip biz de aynılarını yaparsak o zaman durum kötü olur.

Çocuklarımız için cennet gibi bir dünya hayal olmasın. Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE3YANITLA
coldplay
Bunu bir felaket senaryosu değilde bilgilendirici bir metin olarak gördüğünüz için teşekkür ederim. Çünkü bu konuda bir kaç seminer izledim ve inanın bana o kadar dar görüşlü insanlarla tanıştım ki " Amaaan dünyayı ben mi kurtarıcam" insanımız bu şekilde düşünmeye meyilli bu yüzden desteklediğiniz için teşekkürler.
coldplay 292 YIL ÖNCE2
Leamy
Görülen köy kılavuz istemez Emoji Senaryoluktan çıktı çoktan iş. Burası ova, rüzgarlı havada gölgede 38.7 derece sıcaklık ölçüyorsam ben, vardır bunda bir iş Emoji Saygılar.
Leamy 702 YIL ÖNCE3
LİKEMGMT
LİKEMGMT 722 YIL ÖNCE3YANITLA
mervei
Ek olarak bir de şunu söylemek istiyorum. Arkadaşlar algılamamak bu, sadece bizim insanımız değil insanoğlu. Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı insanoğlu zihniyetinden evrenin 100 yıl, 10000 yıl ya da milyar her ne kadarsa sonrasını düşünmesi zaten beklenemez. Evreni algılayamamak bu ve onu maksimum yaşayacağın 100 seneden ibaret sanmak.

Ve bunlar görsen de görmesen de gerçekler. Safsata ya da felaket senaryosu diyen varsa zaten yoruma gerek yok. Çok güzel bir söz var, Neil deGrasse Tyson'ın yine. 'Bilimin en güzel tarafı sen inansan da inanmasan da gerçek olmasıdır'
mervei 382 YIL ÖNCE3YANITLA
LİKEMGMT
bu ülkede siyaset herşeyin üstündedir dünya yok olsa bile bizim milletimiz siyaseset yapar
LİKEMGMT 722 YIL ÖNCE2YANITLA
Leamy
Söyleyene bak Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE4
Keehl
Arkadaş iyi güldürdün hahahahah geçen siyaset muhabbeti yapıldı diye engel almamışmıydın sen Emoji D
Keehl 532 YIL ÖNCE2
iamangel1
Gerçekten çok güzel bir konu, bende dikkat edeceğim; eminim ki sitedeki birçok üyede dikkat edecektir. Bu güzel ve bilgilendirici paylaşım için teşekkürler.
iamangel1 212 YIL ÖNCE2YANITLA
coldplay
Yararlı olduysa ne mutlu bana
coldplay 292 YIL ÖNCE2
Selandra
Bilgilendirme için çok teşekkürler. Çoğu insan buna hiç dikkat etmiyor ve çoğuda umursamıyor. Vay halimize!
Selandra 902 YIL ÖNCE2YANITLA
Ryonta
Ryonta bunu beğendi Emoji
Ryonta 602 YIL ÖNCE2YANITLA
Jarobyn
Herkesin derdi şu "Dünya ben ölene kadar sağlam dursun da ben öldükten sonra yok olabilir umrumda değil." Bence bu kadar bencil olunmasa bizden sonrakiler de hayatlarını yaşayabilirler.
Jarobyn 782 YIL ÖNCE2YANITLA
creepy
Parfümlerimi ve deodorantlarımı atmayaydın iyiydi. Sevimsiz rol on lara kaldı vücudum.
creepy 52 YIL ÖNCE1YANITLA
coldplay
Rol on lar işini yeterince görüyor. Niye şikayet ediyorsun
coldplay 292 YIL ÖNCE1
Visur
up up up up up. bu tarz konuların belli periyotlarla gündeme gelmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.

gayet güzel bir konu. teşekkürler, tüm forum halkı adına.
Visur 762 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Up up yazıp kaçılmaz yahu, uzun uzun yazılır, ben devam edeyim o zaman ^^
Şimdi verdiğin öneriler herkes tarafından yapılsa ne ala, çünkü birey olarak bi iç rahatlama yaşatır. Ama işin gerçeğine bakınca da sıkılmayan bir ddeodorantın etkisi 0. Kyoto protokolü gibi bişey var biliyorsunuzdur. Şimdi büyük ve vahşi ben böyle diyorum, işte Amerika, Rusya vs. yani savaş yanlısı ve silah deneme nükleer üzerinde oynama hobileri olan ülkeler bu bahsettiğiniz zararın %50 sinden fazlasını veren devletler. Bir bomba denemesi yapıyor sen ömrün boyunca hatta sizin mahalle, şehir ömrü boyunca değil deodorant, araba bile kullanmasa, onun verdiği zararı dengeleyemez. Ha bunu okuyup da doğayı havayı katledin demiyorum kimseye, bu güne kadar herkes elinden geleni yapsaydı farklı olurdu. Beni üzen, o kadar aktivist doğa sever var, ama kimsenin elinden bişey gelmiyor. Nankörüz, doğaya karşı da öyleyiz. Elimizden gelse magmayı bile çekeriz dibinden. Türkiye için ne yapılabilir diye düşününce de, Türkiye silah vs denemesi yapmasa bile diğer ülkelerin tıpkı birçoğu gibi kahrını çekmek zorunda. Cernobil mesela, her ne kadar zayıf bi örnek olsa da.
Moliarty 972 YIL ÖNCE2
Lost-kids
Ülkemiz bu konuda duyarsız olsa da Bence bir kiside olsa bir seyler değişebilir duyarsızca davranıp bencillik yapmak yerine inançlı olmalıyız bu konuyu görünce gerçekten mutlu oldum düşünceli insanlar gercekten az kaldı
Lost-kids 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Manners
vallah küresel ısınma eskiden vardı sıcaklıklar eşit hale geldiğni savunan bilimadamları var ve kanıtlamıştırlar bu sadece vergileri yükselmek içindir oyun üzerine oyun başka bişey değil dünyanın küresel ısınması yok şimdilik
Manners 252 YIL ÖNCE0YANITLA
Justicen
elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz ama tek bizim değil herkesin yapması lazım

Justicen 462 YIL ÖNCE0YANITLA
hunter:*
Hepsini yapmaya calisiyom
hunter:* 392 YIL ÖNCE0YANITLA
Daeva
''ısınsın daha az fatura öderiz''
Daeva 742 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle