KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Galatasaray Medical Park

KanyeWest Seviye 14

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 1000 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Enochian
Biz tabi o zamanları bilmiyoruz ama yine de 23 senelik çilemiz, nihayet bitti bu sene. Normal sezonda 30'da 27 yapmıştık. O zamandan haketmiştik şampiyonluğu. Üst üste 25 kazandık. 26.sını bence iyi ki kazanmadık. Bu emek, bu bekleyiş taraftarın önünde kupa ile taçlandırılmalıydı ve öyle de oldu. Oktay Mahmuti'yi ilk Efes yıllarından beri takip eden biri olarak gitmesine üzülmüştüm. Çoğu insan basketbol maçlarına gitmeye tenezzül etmezken, takım pek de iyi sayılmayacak bir haldeyken şaha kaldırdı takımı Oktay Mahmuti. Ama o gittiğinde yerine gelebilecek tek isim de tabi ki Ergin Ataman'dı. Bu yıl Euroleague'de de iyi işler yapacağımıza inanıyorum. İlk kez katıldığımızda bile namağlup CSKA'yı yenebilme başarısını göstermiştik. Bu yıl daha da iyi şeyler yapacağız. Giderek daha iyi bir takım oluyoruz. Boşuna demedik; Bir bir aileyiz, kenetlendikçe daha da büyüyen Emoji
Enochian 184 YIL ÖNCE2YANITLA
Teostair
Oktay Mahmudi gittikten sonra ben de dahil çoğu taraftar biraz klübe kızdı. Hatta itiraf edeyim bir dönem maçları izlemeyi bıraktım. Ergin Ataman'ı hiç sevmedim, hala da sevmiyorum sadece yaptıkları ve kariyeri için saygı duyuyorum. Galatasaraylı, Bjk yi şampiyon yaparken bile Galatasaraylı olduğunu açıkça belli ediyordu ama benim gözümde bi Mahmudi olamıyor.

Seneye ne davete ne de elemeye ihtiyacımız var, lisans anlaşması yapılacak ve avrupanın zirvesinde yine eseceğiz.

Bu seneye gelecek olursak, takımda birçok eksik vardı. Ligi zirvede bitirip play off lara kalmak bile yaşanılan şanssızlıklara rağmen iyi bir tablo. Ligimiz de bildiğiniz gibi çok kaliteli bir lig haline geldi, avrupada ve dünyada başarılar arttıkça daha da kaliteli olacaktır. Sözlükler başka yazar ama ben (NBA yi saymazsak) Türk Basketbol Ligini dünyada 2 yada 3. sıraya koyarım.

Tebrikler Galatasaray.
Teostair 384 YIL ÖNCE1YANITLA
Spn1905
5.seriye gelmeden şampiyonluğu almak istesekte taraftarimız önünde kupa kaldırmak ayrı bir duygu tabiki Emoji bu konuda yazılacaklar, alsilikler falan yazılmış fazla söze gerek yok aslında Emoji hakketiğimiz şampiyonluğu aldık sevincini yaşıyoruz. Bu sevinci bize yaşatanlara tebrikler ve de teşekkürler.
Bundan sonra daha da iyiye gideceğimize inanıyorum Emoji
Nice şampiyonluklara Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE1YANITLA
KanyeWest
Bende bir Galatasaraylıyım ama Bandırma ekibini unutmamak lazım.Onlarda iyi oynadılar dediğim gibi Efes'i yarı finalde elemek kolay değil
KanyeWest 144 YIL ÖNCE1YANITLA
Zafi
Ergin Ataman sürekli ligde şampiyonluk yaşıyor ama bir de avrupaya taşısa. her gittiği takımda 1-2 sene kalıyor hep.
Zafi 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Enochian
Kesinlikle. Orhun Ene'den sonra daha iyi, en azından daha az çirkef bi koç bulurlar umarımm Emoji
Enochian 184 YIL ÖNCE0YANITLA
KanyeWest
Aynen,aynen Emoji
KanyeWest 144 YIL ÖNCE0YANITLA