KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Gadreel eski bedenine geri dönecek mi?

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 1B okunma


9.sezonun başlangıcında gördüğümüz, Tahmoh Penikett’in canlandırdığı Ezekiel karakteri Sam’in hayatını kurtararak bizim gözümüzde bir kahraman olmuştu. Dean Ezekiel’a güvenmişti, tabii ki biz de.

Ama sezon ilerledikçe işler değişti. Zeke Castiel’in sığınakta kalmasını istemedi. Dean de artık Sam’e yalan söylemekten yorulmaya başlamıştı, -Zeke gerçeğin Sam’den saklanmasını istiyordu çünkü, Sam’e gerçeği söylerlerse Sam’in kendisini dışarı atabileceğini ve Sam henüz tamamen iyileşmediği için bu olayın Sam’in ölümüyle sonuçlanacağını söylüyordu.- Ama Dean küçük kardeşine karşı dürüst olmak istiyordu ve yarı sezon finali olan “Holy Terror” bölümünde bedeninde bir melek olduğunu Sam’e söylemeye çalıştı.

Zeke ise Sam’in gerçeği öğrenmesine izin vermedi ve bunun nedenini sonunda öğrendik. Meğerse Zeke aslında Zeke değilmiş, Ezekiel cennetten düşüş sırasında ölmüş. Gerçek kimliğinin, kötü şeyleri cennete soktuğu için yıllardır cennetin en karanlık zindanlarında kilitli olan ve asil melek Ezekiel’ın kimliğine bürünmüş olan Gadreel olduğunu öğrendik. Dean’e kim olduğuyla ilgili yalan söyledi, Sam’in bedenini ele geçirdi, gizlice Metatron’la buluşup anlaşma yaptı ve inancını kanıtlamak için favori elçimiz Kevin Tran’i öldürdü.

Yani Gadreel kötü biri, Tahmoh Penikett’i Gadreel’ı canlandırırken görmek harika olurdu. Supernatural’ın yapımcısı Jeremy Carver’dan bu konu ile ilgili güzel haberler var, kendisi Tahmoh Penikett’i tekrar görebileceğimiz hakkında ipucu verdi. “Oyuncuların diziye dönmeleri için birçok yol var.” diyor Carver ve ekliyor “Geçmişte ya da şimdi... İnsanlar kimse hakkında hüküm vermekte aceleci olmamalı. Sadece Tahmoh Penikett’in diziye geri dönmesi için birçok yol olduğunu bilmeniz yeterlidir.”

Kaynak
YORUMLAR
Revenant
ben başından beri güvenmemiştim ezikiel diye isim mi olur arkadaş Emoji
Revenant 94 YIL ÖNCE1YANITLA
Shenko
Sam'i bıraksın da,nereye giderse gitsin.
Shenko 264 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Başka dizilerde olsa ölünün ardından yas tutar, okumalar yapardık belki ama Supernatural'de ölenleri çiğdem çitleyerek merak ediyoruz ''acaba melek olarak mı gelicek şeytan olarak mı gelicek aa vampir olmuş'' tarzındayız Emoji Gizem'e çevirisi için sonsuz teşekkürler.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE1YANITLA
dwamulet
çekip gitsin
dwamulet 54 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Sam'e ihtiyaci kalmadiginda doner tabi niye donmesin
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
buzuls
Çok Güzel:)
buzuls 24 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
çeviri için çok teşekküerler herşeyden önce

bu oyuncunun birdaha spn setine döneceğini hiç sanmıyorum.bir sitede görmüştüm çizimini. bizimkiler hastane sahnesi çekilirken yine çılgınlıklar yapıyorlar, bu arada bu oyuncu surat ne yapacağını bilmez bir halde ''biri benim menajeri arayabilirmi'' diye geldiğine pişman bir haldeydi. bu tabi sadece bir çizim ama nedense bana gerçekmiş gibi geldi.

ben bu yeni meleğin doğru yolu bulacağını ve metatronun bir pislik olduğunu anlayacağını düşünüyorum . o zamanda benim sevimli devimi rahat bırakacak ama olan arada biricik abimiz dean'e olacak. ah o bölümleri nasıl seyredeceğim bilmiyorum
zalex 364 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
Dönsün tabi dönsün, şekil bir abimizdi Emoji Haber için teşekkürler Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
Nazlı1907
baya karizmatikti dönsün görmek isteriz
Nazlı1907 424 YIL ÖNCE0YANITLA
-poine
Kesin donecektir zaten ya, muhtemelen Sam disari atacaktir, o da eski bedenine donecektir bir sekilde. Bence de Gadreel kotu bir melek degil, kelimenin tam anlamiyla saf bir melek.
-poine 294 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Dönecektir. Döner. Dönmeli. Emoji
Sam hele bi sağ salim bi eski Sam olsun da onun da sırası gelir. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
Zafi
Bana daha üçkağıtçı biri geldiği için artık şişko kel birinin (mesela Zachariah gibi) canlandırmasını bekliyorum.
Zafi 294 YIL ÖNCE0YANITLA
deanwin
Cok tesekkur ederiz gizem ceviri icin de ben bu adama kıl oldm ya gitti miss gibi kevini oldurdu ya yakti adamin gozlerni sam ezekiel radyosuna gecince tırsıyorum ben ciksin donsun bedenine kesinlikle
deanwin 564 YIL ÖNCE0YANITLA
Mishafect
gadreel'ı asıl bedeninde görebileceğimizi söylemişlerdi diye hatırlıyorum ben asıl bedenine dönsün bence sam'in içinde olmuyor zaten
Mishafect 294 YIL ÖNCE0YANITLA
RunAway
zaten iki yol var Sam'in bedeninden çıkması için ya Sam ile birlikte onuda öldürecekler yada Sam'in içinden çıkacak ki bu da büyük oranda eski bedenine dönmesi anlamına geliyor. Zannetmiyorum Meg gibi 10 farklı bedene girsin
RunAway 74 YIL ÖNCE0YANITLA