KAYIT GİRİŞ

Gabriel vs Lucifer

Aronarche Seviye 10

SIĞINAK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
benım ıcın ızleyelı aylar gectı ama hala gozlerım doluyor,cıddı anlamda geri gelmelı ve cennetın basına gabrıel gecmelı,castıelın yapacagı ıs degıl cunku o. castıel daha ınsancıl melekler komutan arıyor, tıpkı tum dızı boyunca kımsenın gık deyemedıgı lucıfere bunları soyleyebılen bırı,bas melek olan bırı.
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
Amphitrit
Kesinlikle favori sahnelerimden biri
Amphitrit 181 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucifer#
Lucifer her halükarda gabrieli ezer çünkü kafeste geçirdiği zaman boyunca nefretle doldu ama gabriel ölmedi bence arkadaşlar bir hilecinin numaralarını anlayamazsınız
Lucifer# 231 YIL ÖNCE0YANITLA
TheKing
güç olarak Lucifer zeka olarak Gabriel fakat kesinlikle Luciferin zekası aşağı kalmaz ondan
TheKing 891 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucistair
Sahnenin sonundaki "Acemi büyüler, Unutma... Tüm numaralı benden öğrendin küçük kardeşim." repliği herşeyi biraz daha olsa açıklar bana kalırsa.
Lucistair 731 YIL ÖNCE0YANITLA