KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Fotoğraf Yüklemesi

harmonie Seviye 4

BOBBY YARDIM HATTI

3 yıl önce - 756 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Merhabalar Emoji Forumda fotoğraf paylaşımı oldukça basit. Resimli olarak göstereyim:

Panoda fotoğraf paylaşımı

Panoda fotoğraf paylaşımı oldukça basit. Paylaşmak istediğiniz fotoğrafın linkini kopyalayıp 'Bir bağlantı ekle' seçeneğine tıkladıktan sonra linki yapıştırıp tamam'a bastığınızda linkiniz erişime açılmış oluyor.


Konu ve yorumlarda fotoğraf paylaşımı

Bu da oldukça basit. Öncelikle internette bulunan bir fotoğrafı paylaşacaksanız fotoğrafın linkini alıp, yorum ve konu açarken girdiğiniz pencerelerde bulunan 'resim' ikonuna tıklıyorsunuz ve linki açılan küçük pencereye yapıştırıp Tamam'a tıkladığınızda gerekli kodlama yoruma düşmüş oluyor. Yorumu gönderdiğinizde fotoğrafınız gözüküyor.


Eğer bilgisayarınızda yüklü olan bir fotoğrafı paylaşmak istiyorsanız http://hizliresim.com/ vb. upload sitelerinden birine gidip resminizi upload edin, sonrasında açılan pencereden forum linki kısmında yazan linki kopyalayın ve direk mesaj yazma alanına yapıştırın. Yorumunuzu gönderdiğinizde fotoğrafınız gözükececektir.


Umarım yardımcı olabilmişimdir. Hala aklınıza takılan ve yapamadığınız bir yer olursa çekinmeden belirtebilirsiniz, iyi forumlar Emoji
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE2YANITLA
ERSNAĞGÜL
çok güzel anladım .. bende bilmiyordum çok sağol =)
ERSNAĞGÜL 183 YIL ÖNCE1YANITLA
harmonie
çok çok tesekkkür ederimm başarıyla yukledım resmi Emoji )
harmonie 43 YIL ÖNCE1YANITLA