KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Foster The People

Emrys Seviye 12

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Cleage
İstanbul'a geldiklerini bilmiyordum. Şuğan üzüldüm ama konser verselerdi gidemeyeceğim için üzüleceğim kadar değil tabi. Şans yok bizde tey tey tey.
Cleage 562 YIL ÖNCE2YANITLA
Cleage
Müziklerini kafanız doluyken kulaklıkla dinlemezseniz çok güzel grup. Bi acayip deyişikgillerden. Pumped up kicks'in kavırıyla tanışmıştım. Call it what you want'ın klibi ve helena şarkılarını da severim. İsimleri ilk sahne alışlarında yanlış okunduğu için böyle olmuş diye bir şey okumuştum bir vakit. Mark Foster'ın çalışı ve dans benzeri hareketleri de çok simpıtik. Konu bütünlüğü olmayan yazımı g9nderip gidiyorum tağam.
Cleage 562 YIL ÖNCE2YANITLA
Emrys
Helena Beat gerçekten mükemmel bir şarkı. Son ses açıp zıplaya zıplaya saatlerce dinlenebilir. Evet, ilk adı Foster and The People idi, sonra yanlış okuyunca Foster The People olmuş.

En çok acıtan kısmı ise grup İstanbul'a gidip konser vermeden gitti ya, hala oturur ağlarım. Emoji
Emrys 122 YIL ÖNCE2YANITLA
Sindel
dinlemekten keyif aldığım gruplardan,gözlerimi kapattığımda beni alıp götüren sarkıları var.
Sindel 672 YIL ÖNCE1YANITLA
moonbüke
Ailecek severiz kendilerini.
moonbüke 622 YIL ÖNCE0YANITLA