KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Forum oyunlarında düzen sağlamak için öneri

TheKing Seviye 89

BOBBY YARDIM HATTI

3 yıl önce - 461 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
deanwin
ya ben aslnda bu konuda hakan abiye yük bırakmak yerine üyelerin kendisinin bilincli olmasindan yanayim yani oyun bazen 3 4 kişi etrafında dönüyor kişisel değil tabii ki bu söylediğim daha önce de bu olmuştu ve uyarı gelmişti konunun kapanmasına dair dedigin mantıklı bence gerçekten de olay cikmaza girip kalıyor bir de böyle konularda bir sohbet bir teşekkürler tamam tanisiriz cevaplari oluyor oyunlarda böyle bi şey yok beğen geç tabi olayın bir de şu yönü var ki artık seviye atlamak kolay değil Emoji
deanwin 563 YIL ÖNCE0YANITLA
Chazy
Açıkçası seviye atlamak için yapılan yeni düzenleme her ne kadar gereksiz konuları azaltsa da yeni gelen arkadaşlarımız yada eski üyeliği bulunan arkadaşlarımız yine de bunu göz ardı ediyor. Mesela o kadar tanışmak istiyorsa mesaj atabilir yada duvarına yazabilir. Daha sonra yorumlara katılması daha mantıklı olur. Tabi bu benim görüşüm. Hiç kimseyi görüşleri için yargılayamam.
Chazy 683 YIL ÖNCE0YANITLA