KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Forrest Gump

Melkor Seviye 99

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 657 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
deanwin
Bi iki yıl önce izlemistim hatta o gün izlemek istemediğimi çok iyi hatırlıyorum. Film bitince bu lafları yiceksin demişlerdi. Yedim, şikayetçi değilim. Gerçekten anlatılmayacak bi film, film soranlara kesinlikle izle dediğim, arada açıp izlediğim, en sevdiğim, efsane filmdir tartışmasız. Hayatın gerçeklerini, sevinçlerini, hüzünlerini, umutlarını gelirken heybesinde harika bir sunumla getiren filmdir. Bir defadan fazla izleme şansınız olduysa eğer, her seferinde farklı bir ders çıkarırsınız. Run Forrest ruun! repliğini birkaç kez duyduktan sonra ayni repliği başka bir sahnede duyunca sebebi bilinmez bir gülümseme verir yüzlere. Bilmiyorum bana öyle oluyor en azından, duyunca heyecanlanıyorum bir de. Ek olarak orjinal diliyle izlenmesini tavsiye ederim, alt yazısı ingilizce. en azından bir kez-dilci tavsiyesi değildir- neyse işte fazlasıyla beğendiğim bir filmdi, icinde her telden bulmuşumdur bir parça. Bi coğumuzun aşina, benimse duyduğumda aşık olduğum o repliği-yanlış hatırlamıyorumdur umarım- şöylece bırakıp gideyim.
" i'm not a smart man, but i know what love is"
deanwin 563 YIL ÖNCE4YANITLA
StewieGr°
beyler Emoji
StewieGr° 94 GÜN ÖNCE1YANITLA
PUNK
Tom Hanks diyorum başka da bir şey demiyorum
PUNK 171 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
mükemmel anne
HolyDemon 904 GÜN ÖNCE0YANITLA
Carrie
Muhteşem bir hikaye harika bir oyunculuk ve hayata dair önemli mesajlar veren Forrest Gump, izlediğim en iyi filmlerden biri. Hayatımı düşüncelerimi sorgulatan, hayata bakış açıma bir şeyler katan bir film. Kaç defa izlediğimi ben bilmiyorum. Ara ara açar izlerim. Az önce tekrar izledim.
Yine duygulandırdı..
Carrie 431 YIL ÖNCE0YANITLA
wbro
izlediğim efsaneleşmiş filmlerden. mutlaka bakın derim
wbro 91 YIL ÖNCE0YANITLA
StewieGr°
kim hortlattı bu başlığı ya Emoji ağladığım bir iki filmden biridir. Bu millet yaptıklarını asla unutmayacak o... Jenny.
StewieGr° 91 YIL ÖNCE0YANITLA
LizStark
Hayatımda izlediğim en güzel, en anlamlı filmdi. Her izleyişimde yeniden umut ve özgüven depoluyorum
LizStark 81 YIL ÖNCE0YANITLA
67awesome
RUN FORREST RUN
67awesome 191 YIL ÖNCE0YANITLA
Trump
şuan izliyorum
Trump 11 YIL ÖNCE0YANITLA
Lzzy
Peki bu filmi 4. Sınıfa giderken izlemem...yaşım küçük de olsa etkilenmiştim.Koş Forrest koş
Lzzy E1 YIL ÖNCE0YANITLA
Keci
Hiç sıkılmadan defalarca kez açar izlerim müziklerinden oyunculuğa kadar her şeyi hoşuma giden bir film
Keci 133 YIL ÖNCE0YANITLA