KAYIT GİRİŞ

12. Sezon 2. Bölüm İncelemesi

Forrest Gump

Melkor Seviye 99

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 380 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
deanwin
Bi iki yıl önce izlemistim hatta o gün izlemek istemediğimi çok iyi hatırlıyorum. Film bitince bu lafları yiceksin demişlerdi. Yedim, şikayetçi değilim. Gerçekten anlatılmayacak bi film, film soranlara kesinlikle izle dediğim, arada açıp izlediğim, en sevdiğim, efsane filmdir tartışmasız. Hayatın gerçeklerini, sevinçlerini, hüzünlerini, umutlarını gelirken heybesinde harika bir sunumla getiren filmdir. Bir defadan fazla izleme şansınız olduysa eğer, her seferinde farklı bir ders çıkarırsınız. Run Forrest ruun! repliğini birkaç kez duyduktan sonra ayni repliği başka bir sahnede duyunca sebebi bilinmez bir gülümseme verir yüzlere. Bilmiyorum bana öyle oluyor en azından, duyunca heyecanlanıyorum bir de. Ek olarak orjinal diliyle izlenmesini tavsiye ederim, alt yazısı ingilizce. en azından bir kez-dilci tavsiyesi değildir- neyse işte fazlasıyla beğendiğim bir filmdi, icinde her telden bulmuşumdur bir parça. Bi coğumuzun aşina, benimse duyduğumda aşık olduğum o repliği-yanlış hatırlamıyorumdur umarım- şöylece bırakıp gideyim.
" i'm not a smart man, but i know what love is"
deanwin 562 YIL ÖNCE3YANITLA
Keci
Hiç sıkılmadan defalarca kez açar izlerim müziklerinden oyunculuğa kadar her şeyi hoşuma giden bir film
Keci 131 YIL ÖNCE0YANITLA