KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

FEARnet 'in "Supernatural'ın En İyi 10 Bölümü" .

Caestia Seviye 34

HABERLER & RÖPORTAJLAR

5 yıl önce - 5B okunma


Yıllar içinde Supernatural izleyicileri Sam ve Dean Winchester'la ölüm,yaşam,sevgi,keder,deneyim ve diriliş yaşadılar. Ve hayran kitlesi, mümkün olsaydı başka bir yedi sezon için ruhlarını satabilirlerdi. Ne yazık ki The CW gelecek yılda Supernatural için bir karar almadı, bu yüzden FEARnet geçmiş sezonlara doğru hatıralarla dolu hortlaklı (hortlaktan kasıt, perili, ya hani bizdeki hayalet olayı yok mu? hayaletli ev,ondan bahsetmeye çalışmışlar sanırsam) bir tur düzenledi. Sıralayama gelecek olursak:

PILOT
Yayın tarihi: Eylül 13, 2005
Sezon 1, Bölüm 1
Küçük yaşta Sam ve Dean'in annesinin açıklanamayan bir biçimde ölmesiyle babalarıyla birlikte doğaüstü güçleri avlamaya başlarlar. Yıllar sonra Sam bu avcılığı bırakır ve üniversiteye başlar. Bir gün Dean Sam'in evine gelir ve babalarının ava gittiğini ve dönmediğini söyler.Birlikte babalarını birsüre aralar ve Sam eve döndüğünde sevgilisinin annesiyle aynı şekilde tavana asılı şekilde yanarak öldüğünü görür.Bu olaydan sonra Sam okulu bırakır ve abisi Dean'le ava başlar

WHAT IS AND SHOULD NEVER BE
Yayın tarihi: Mayıs 3,2007
Sezon 2,Bölüm 20
Bir Djinn’i avlarken Dean saldırıya uğrar ve annesinin hala hayatta olduğu Sam’in hukuk fakültesinde, Jessica ile nişanlı olduğu ve Dean’in de kız arkadaşı ile normal bir hayat yaşadığı bir dünyaya ışınlanır. Ancak, tuhaf bir kız görmeye başladıktan sonra öğrenir ki geçmişte kurtardığı tüm o insanlar ölmüştür. Dean bu yeni güvenli yaşantısında sevdikleri ile kalmak ve avlanmaya geri dönmek arasında bir seçim yapmak zorundadır.

MYSTERY SPOT
Yayın tarihi: Şubat 14, 2008
Sezon 3, Bölüm 11
Sam ve Dean turistik bir bölgede kaybolan bir adamın kayboluşunu araştırılar. Alanda arama yaparlarken Dean o yerin sahibi tarafından vurularak öldürülür.Sam harap ve sersemlemiş bir haldeyken ertesi güne uyanır ve Dean'i canlı ve iyi bir şekilde bulur. Gün ilerledikçe Sam aynı günleri tekrar yaşadığını fark eder ve Dean'in ölmemesini sağlamaya çalışır,ama boşunadır. Dean tekrar tekrar ölür ve Sam ağabeyi olmadan da yaşamayı öğrenmek zorundadır.

GHOSTFACERS
Yayın tarihi: Nisan 24, 2008
Sezon 3, Bölüm 13
Sam ve Dean "Ghostfacers" adlı paranormal olayları konu alan bir şovun starları arasına girerler.Ed Zeddmore ve Harry Spengler küfür ve şiddet dolu bir şov yaratırlar,kardeşi Amerika'nın terk edilmiş en hayaletli bölgelerinden biri olan Morton Mansion'a götürürler.Ancak burada bir televizyon şovuna uygun olmayan şekillerde kişilerin başları koparılmıştır.

LAZARUS RISING
Yayın tarihi: Eylül 18, 2008
Sezon 4, Bölüm 1
Dean cehennemden döner. Bobby ve Sam'in Dean'in dönüşü hakkında hiçbir fikirleri olmaz ve öğrenmek için Bobby'nin eski bir arkadaşını ziyaret ederler. Medyum, Dean'in nasıl cehennemden döndüğünü onlara açıklamaya çalışır.

CHANGING CHANNELS
Yayın tarihi: Kasım 5, 2009
Sezon 5, Bölüm 8
Gabriel Sam ve Dean'i TV show parodileri arasında sıkıştırır.

ABANDON ALL HOPE
Yayın tarihi : Kasım 19, 2009
Sezon 5, Bölüm 10
Sam,Dean ve Castiel,Lucifer'i bulup onu tekrar cehenneme geri gönderebilmek için Colt’u aramaya koyulurlar.Bobby,Ellen ve Jo yeryüzündeki son gecelerinde ne olacağını öğrenebilmek için bir araya gelerek birlikte mücadele etmeye devam ederler.

SWAN SONG
Yayın tarihi: Mayıs 13, 2010
Sezon 5, Bölüm 22
Sam ve Dean hayatlarını değiştirecek kararlar almak zorunda kalırlar.Karakterlerden biriyse ölümle karşı karşıyadır.

THE FRENCH MISTAKE
Yayın tarihi: Şubat 25, 2011
Sezon 6, Bölüm 15
Balthazar, Raphael'i bir kandırmacanın içine sokar ve bu kandırmacadaki başroller Sam ve Dean'dir. Sam ve Dean, Sam'in Jared Padalecki, Dean'in Jensen Ackles, Castiel'ın Misha Collins olduğu başka bir gerçekliğe gider.

DEATH'S DOOR
Yayın tarihi: Aralık 2, 2011
Sezon 7, Bölüm 10
Bobbynin Geçmişini Değerlendirmesi | Sam ve Dean başardıkları taktirde kendileri için önemli olan bir görevde bulunmaktadır. Aynı zamanda zamana karşı Bobby zamanda geri dönüp hayatının ''en kişisel'' olayı için başarılı olması beklenilmeyen eski bir arkadaşından yardım ister.
Açıkçası çeviride çok büyük trollük yaptığımı söyleyeyim. Baktım böyle. Biraz daha baktım. Sonra yine baktım. Birebir çevirmeye üşendim. Baktığım an ne anladıysam onu yazdım. YANİ YALAN DA SAYILMAZ DEDİKLERİM,EN AZINDAN SAÇMA ŞEYLER YAZMADIM. Sonra normalde o bölümlerin şeyinde de bir iki yorum ve daha farklı açıklamalar falan vardı onun yerine de güzel sitemizdeki güzel açıklamaları kullandım. Kötü olmadı bence,çok iyi de oldu çok güzel de oldu hani. Listeye gelecek olursak. Neremle güleceğimi şaşırdım. Pilot en iyi bölümler arasına ölse giremez bence.Tamam ilk bölümdür hatırası vardır falan filan ama, efenim 100.bölüm olan ve mükemmel bir bölüm olan 5.18 bile yoksa bu listede ben kabul etmem bu listeyi. Aman benim kabul etmeme bağlıydı ya sanki. Sonra 5.21 de kardeşler açısından mükemmel bir bölümdü o bile yok. Daha ne diyeyim fiırnet.
YORUMLAR
Hopewell
Şüphesiz en çok duygulandığım bölüm 7.10dur. 4.01'i de kaç kere izledim unuttum Emoji Çok sağ ol canım , müthiş bir paylaşım olmuş. Emoji
Hopewell 575 YIL ÖNCE0YANITLA
Cansu
Bence o listenin içinde 2.1 ve 2.22 de olmalıydı ama diğerleri olmuş Emoji
Teşekkürler.
Cansu 325 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Hııııı kendi bölümün ya o bölüm senin Emoji Boss seni boss Emoji

Şaka bit yana evet 7.01'in de olması lazım. Hatta olmuşken 7.17de olmalı.
ama 5.18 kesin olmalıydı ya. Dean Cass'ten o dayağı boşuna mı yedi?

Topluca rica ederim Emoji
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA
Phantom
O kadar çok iyi bölüm varki... Emoji
Herkesin favorisi farklı haklı olarak Emoji

Ben olsam en iyi 100 bölüm derdim Emoji Emoji

Paylaşım için teşekkürler Emoji
Phantom 395 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülay_J
Dediklerinize kopyala-yapıştır katılıyorum yanii. Emoji Bu arada elceğizlerin dert görmesin canım. Sağ ol. Emoji
Gülay_J 645 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Hatırlatma bana cumartesiyi Emoji İzleyemiyiciğim zaten Emoji Düzcede olacağım ve nalet yerde internet yok.Anca pazar izlerim herhalde Emoji
"pull my finger"<3
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA