KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Fear The Walking Dead

DavyJones Seviye 49

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Rihastle
İlk bölümüyle rekorlar kıran bir dizi olmasına rağmen," The walking dead varken bu mu izlenir" deyip yan dizisi olduğunu bilmeyen zihniyetin beğenmesini beklemiyorum haliyle. Ki AMC Global'da ekrana gelen ve en çok izlenen ilk bölüm olma unvanını da kazandı. Dizi, izlenme oranı ve izleyici sayısıyla kablolu televizyon tarihinin en iyi açılışını yapmış bir yapıt.
Rihastle E2 YIL ÖNCE5YANITLA
mervei
Duyrulduğundan beri bekliyorum.Özellikle webisodes karakterlerini hep dizide bekledim bizim grupla karşılaşması icin o açıdan çok sevinirim Spin Off da olurlarsa, Morales de aynı şekilde.
mervei 382 YIL ÖNCE1YANITLA
mervei
Ağustos'ta yapıyormuş açılışı. Wikipedia sayfası öyle yazmış, referens Robert Kirkman'ın açıklaması.
mervei 382 YIL ÖNCE1YANITLA
Pie!
12 haziranda başlıyormuş, olayların başladığı zamanları anlatacakmış galiba batırmazlar umarım.
Pie! 912 YIL ÖNCE1YANITLA
mervei
Virüsün yayılmasına, olayların algılanırlığının hafiften başlamasına yönelik bir bölümdü. Bundan sonrası için haftaya ise kitlesel kaos tam olarak başlıyor gibi.
mervei 382 YIL ÖNCE1YANITLA
DavyJones
Evet, 6 bölüm olacak.
DavyJones 492 YIL ÖNCE1YANITLA
Cheİmpala
Bizim Polisin hastahanedeki zamanından önceki dönem deniliyor kitaptada vardı böyle birşey biraz daha yayınlansın belki başlarım.
Cheİmpala 812 YIL ÖNCE0YANITLA
Cally_458
Güzel olacağa benziyor.Ben sabırsızlıkla bekliyorum.
Cally_458 42 YIL ÖNCE0YANITLA
Risus
bu dizi 6 hafta devam edecek, her pazartesi yayınlanacak. bittikten 2 hafta sonra da twd'nin yeni bölümü başlayacak. ilk bölümü hoştu, ben beğendim.
Risus 882 YIL ÖNCE0YANITLA
-Alaska
guzele benzior umarim batirmazlar
-Alaska 572 YIL ÖNCE0YANITLA
Juu
İzlemeye yeni başladım, açıkçası ön yargılıydım ilk başta. İzlemek istemedim ama hata yapmışım belli ki. Şu an 4. bölümündeyim ve cidden çok güzel ilerliyor. Oyunculuklar biraz garip evet ama olayları nasıl bağlayacaklar çok merak içindeyim. Rick'in grubuyla karşılaşsalar iki dizi birleşse falan diye düşünmedim değil Emoji Yani ya öyle olacak ya da Rick'in zamanına kadar hepsi ölecek hfgfgj Hadi bakalım son hız devam :')
Juu 782 YIL ÖNCE0YANITLA
DavyJones
Bu sezon fear the floating dead izliyoruz.
DavyJones 491 YIL ÖNCE0YANITLA
Rihastle
1 haftalık aradan sonra yeni bölümü izlemek güzel oldu. İşlerin çığırından çıktığı raddeye geliyoruz sonunda. Bölüm boyunca 'Travis neden böyle yapıyorsun' dediğim doğrudur. Şu İspanyolları gözüm tutmadı hadi hayırlısı
Rihastle E2 YIL ÖNCE0YANITLA
nnurselin
Bence güzel başlangıç yapmışlar. Şunu söylemeden edemeyeceğim Nick aşşırı güzel allahın belası adam resmen güzel ya. Yani sen erkeksin yakışıklı olman lazım bu güzellik niye
nnurselin 692 YIL ÖNCE0YANITLA
imbatman
ilk iki bölümü izledim ancak bana göre çok yavaş ilerliyordu konu ancak izlemeye devam edeceğim eminim ki çok güzel bir diziye dönüşecek ne de olsa TWD nin yan dizisi Emoji Emoji
imbatman 132 YIL ÖNCE0YANITLA
Creature
Resmen şehirlere bombalar yağarken gemide aşk yaşıyorlar. Dizi başlamadan önce, heralde bir çok insanın macerasına tanıklık olacağımızı düşündüm. 1. sezon her ne kadar böyle olsada 2. sezon diziyi harbiden batırdılar. Sezon finalinde gemiyi gösterdiklerinde böyle bir düşüş yaşayacakalarını zaten tahmin etmiştim.
Creature 861 YIL ÖNCE0YANITLA
DavyJones
Kurgu gerçekten çok güzel ilerliyor. Bu bölüm diğerlerinin aksine daha heyecanlıydı. TWD ilk sezondan bildiğimiz Morales'i Daniel'in kuzeni olarak görebilceğimiz söyleniyor.
DavyJones 492 YIL ÖNCE0YANITLA