KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Fargo

katildans Seviye 46

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Whovian
Sonunda başlayabildiğim dizi. Gerçekten çok sevdim Martin Freemana da bir kez daha hayran oldum Emoji Adam da hem Arthur Dentimiz hem Dr.Watsonımız hem Bilbomuz şimdi de Lesterımız oldu. An itibarıyla 1.bölümü bitirmek üzereyim.
Whovian 413 YIL ÖNCE3YANITLA
Jerk
Tam olarak nerede okudum hatırlamıyorum, dizi oyuncularından ya da senarist, yönetmen vb. birilerinin röportajı vardı bir dergide. Orada dizinin başında çıkan "gerçek hayattan alınmıştır" sözünün sadece ilgi çekmek amaçlı olduğunu söylüyorlardı Emoji
Jerk 333 YIL ÖNCE2YANITLA
Jerk
Başladığından beri izlemek istiyordum ama bir türlü vakit ayıramıyordum. Başlarda sıkılıp bölük pörçük izleyip bıraktım hep. Tekrardan başladığımda niye böyle yaptım diye kızdım kendime. Konusu okunduğu zaman basitmiş gibi geliyor fakat izlendiği zaman çok gizemli gözüküyor ve içine çekiyor. Kısaca merak uyandırıyor ve hemen diğer bölüme geçmek istiyorsunuz. En azından bende böyle oldu. Emoji Martin Freeman sevdiğim bir oyuncudur ve bu dizide de yine yeteneğini göstermiş. Billy Bob Thornton zaten Lorne Malvo rolüne cuk diye oturmuş. Henüz daha 5 bölümünü izledim fakat gerçekten kaliteli bir yapım olduğu daha ilk bölümden anlaşılıyor. Bu tarz dizileri sevenlerin mutlaka izlemesi gerek.

Televizyondan takip etmek isterseniz -yanlış hatırlamıyorsam- Pazar günleri saat 22.00'de Cnbc-e'de yayınlanıyor. Ayrıca en iyi mini dizi Emmy ödülü Fargo'ya, en iyi yönetmen Emmy ödülü ise Fargo'nun yönetmeni olan Colin Bucksey'e gitti.
Jerk 333 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Tam ''acaba Fargo'nun konusu açılmış mıdır varsa öyle bir eksiklik hemen açayım'' derken bu işin piri zevkli arkadaşım Ali tarafından açıldığını gördüm ve mutlu oldum. Bir süredir Cnbc-e'de takip ettiğim hatta ettiğimiz bir dizi. Annem, babam ben Pazar akşamları ekrana kilitleniyoruz. Joel Coen mükemmel bir senarist böylesine kaliteli bir dizi yapmış ki koltuğumdan kalkamıyorum. Ve bu dizide anlatılanlar gerçek hikayelerden alınıyor, bilgilerinize.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Macbeth
Ooww işte benim dizim bu kadar iyi bir dizi iyi bi senaryo görmedim 2.sezonunu heyecanla bekliyoruz Emoji
Macbeth 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Jerk
Bende kandırılmıştım, duyunca üzülmedim de değil ama olsun sonuçta pek bir şey farketmiyor Emoji
Jerk 333 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
O zaman kandırıldım Emoji ama olsun, dizi çok güzel yinede Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Çok iyi bi dizi olduğunu duymuştum. Ama hiç aklıma gelmiyo izlemek. Hazır fırsat varken 1. Bölümü izleyeyim bari. Teşekkürler Emoji
Auwlano 863 YIL ÖNCE1YANITLA
dscsena
Bir anda başladım diziye. Ve daha ilk bölümden beni benden aldı. Yaşına rağmen hala sevimliliği üstünde olan Martin Freemanın oynadığı Lester karakterinin değişimi, içindeki ikinci kişiyi çıkartması çok iyiydi.Ayrıca Billy Bob Thornton'ın oyunculuğuna hayran aldım.Ayrıca Molly ve Gus karakterlerine ayrı bir zaafım var.Özetle her şeyi ile dizi sizi kendine çekiyor.İzlemelisiniz.
dscsena 62 YIL ÖNCE1YANITLA
Refya
Bende 5 bölüm kadar izledim ama nedendir sonra bırakmıştım izlemeyi yorumlara bakınca devam etme kararı aldım. Artık yarın iftara kadar izlerim diye düşünüyorum
Refya 71 YIL ÖNCE0YANITLA