KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Falling Skies

Crisezy Seviye 23

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
4. sezon trailer

sleeper 713 YIL ÖNCE2YANITLA
sleeper
Steven Spielberg in adını görünce izlemeye başlamıştım. Dizi 4. sezon da olmasına rağmen hakkettiği değeri alamadı. Bekle ki yaz gelsin.
sleeper 714 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Gel de bekle Haziranı şimdi...4.sezon trailer'ı izlerken kalbim güm güm attı. Çok beğenerek izlediğim dizilerden biri sonunda diyorum geç bile kaldılar.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Deliler gibi izlediğim dizilerden biriydi..Profesör Noah'ın stratejik yaklaşımları ve uzaylıları çözüşü, insanları örgütlemesi ve bir arada kalmaları etkileyiciydi. Çok beğenerek izliyordum, 3 sezon nasıl geçti anlamadım. Koşumlu çocuklar fikrini çok beğendim iyi bir kurgu. Devamını izlemek isterdim çekilseydi.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
Yeni sezonunu merakla beklediğim dizi. Çok sağlam kurgusu var, kaçmaması gerekenlerden Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Aha benim yaz dizim! Yaz ayını sevmem de ki faktörlerden biri desem yalan olmak. Kurgu olarak çok hoş, beğenerek seyrediyorum.
dipnot: izlemeyenlerin dikkatine spoiler içerir.
öyle bir yerde kaldı ki yine en heyecanlı yerde bitti! Off Volm'da ki uzaylı desem başkanın elinde, Tom canım benim istifasını verdi. Bakalım sonumuz hayrolsun, gerçi hiç hayırlı gibime gelmiyor. O cadaloz kadın Tom'um fikirlerinin tam hilafı düşünceler içerisinde. Böyle giderse bir düşmanımız daha olacak, gerçi uzaylılara ne kadar güvenebilirsin. Şimdi orası da var. Tamam bazı zamanlar Poe'ya gıcık kapmıyor değilim, hatta ölmesini istediğim anlarda oldu. Adam bir nevi the walking dead'in valisi. Fakat gel gör ki iyi bir asker, sağlam fikirleri var. Umar Manson'lar ile Poe arasında ki mesele en kısa zamanda düzelir, gerçi adam Tom ile bir bölüm resmen baş başa kalıp omuz omuza mücadele bile etti. Gördük ki olmuyor. Tüm umutlarımız toz taneleri gibi havada uçuştu. Fakat ne demiş büyüklerimiz, unutmamak gerek; çıkmadık candan ümit kesilmez.
Ayrıca bebek meselesinde konuştuğumuz gibi Ali, Karen'ın bence Anne ve çocuğuyla ilgili planları var. Bana kalırsa Anne yem olarak kullanacak, asıl değerli olan Karen için bebek.
River 564 YIL ÖNCE0YANITLA