KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Fair-play

TheKing Seviye 89

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 558 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Liberty
Harika bir konu öncelikle paylaşım için teşekkür ederim,daha çok sevdiğim ve diğer sporlara oranla daha çok takip ettiğim için futbol hakkında bir iki paylaşım yapacağım.
Fair play diyince benim aklıma ilk gelen isimlerdendir Carles Puyol,yıllarca Barcelona formasını terletmiş futbola ismini altın harflerle yazdırmıştır.Ülkemizde yakın zamanda Semih Kaya'nın yapmış olduğu davranışı es geçmek olmaz,her ne kadar o maçta Galatasaray'a yenilmiş olsakta güzel bir anıydı.

Liberty 622 YIL ÖNCE2YANITLA
Doubt
Harika bir konu açmışsınız, bunun için öncelikle teşekkür ederim. Benim de en büyük hayalimdi, sen oku dediler olamadım.
Videonuz ön planda kalsın istemişsiniz fakat bir tane de ben paylaşmak istedim affınıza sığınarak. Muhtemelen bazı kesitleri aynı olacak ama izlemenizi isterim.
Doubt 132 YIL ÖNCE2YANITLA