KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Facebook sayfanız hakkında

Reyiz Seviye 3

BOBBY YARDIM HATTI

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Ravien
Dostum ben o reklamların anlaşmalı olarak atıldığını düşünüyorum , yani sitedeki bir problemden dolayı değil sanırım. Ayrıca Hakan abininde açıklamalarına göre o sayfayla gerçekten artık bir ilişkileri bulunmuyor. Üstelik sana verilen linkteki sayfada , Şu anda bu sitenin yeni resmi facebook sayfası . Yani sanırım sana gelen mesajda bir yanlışlık yok Emoji O reklam işinide sitedeki reklam görevlisi yapıyor bile olabilir bence.. Zaten eski onaylanmış sayfada fotoğrafta gördüğün gibi bir paylaşımla duyuru yapılmış. Duyurudaki sayfada sana mesaj olarak gelen sayfa. Yani gerçek olmadığı yönünde bir durum yok. BURAYA tıklayarak o post'a ulaşabilirsin.Benim bildiğim durum bu şu anda, Hakan abi geldiğinde konuyu açıklığa kavuşturur.
Ravien 513 YIL ÖNCE1YANITLA
Ravien
Hayır yanlışım falan yok , Biraz daha dikkatli okursan anlarsın Emoji Bende sana diyorum ki , Artık o resmi sayfayla bir ilişkileri kalmadı. 2,689 kişilik sayfaya geçtiler diyorum . Yani bu sitenin yeni ve resmi sayfası , Şu an 2,689 kişilik olan Emoji Ayrıca bundan 2 üst yorumdada kocaman 180K'lık sayfadaki duyuru resmi attım Emoji
Ravien 513 YIL ÖNCE1YANITLA
Reyiz
Ben bunu biliyorum arkadaşım ama orada yazanı hatırlamadığım için öyle dedim..?

Benim attığım fotoda yanlışlık mı var link bu ? https://www.facebook.com/spnturkey 2.5klık bir sayfa var burada , buraya yönlendirmeye çalışıyor insanları... resmi sayfa ise bu https://www.facebook.com/spnturkeyfans yoksa sayfalar mı değişti? Sayfalar değişse sitede veya 180klık sayfada yeni sayfanın linkini filan paylaşmaları gerek ? buraya taşındık v.s

Yanlışın var Emoji
Reyiz 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Reyiz
He tamam simdi anlastik. Ben sandim 2689luk sayfa sahte.
Reyiz 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Reyiz
Bilginiz için teşekkürler
Reyiz 33 YIL ÖNCE0YANITLA