KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Facebook 2020'de tamamen kapanacak

masteryi Seviye 9

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bobby
Allah aşkına Tumblr'ı mı övüyorsunuz? Tumblr'ın girişinde "ergenler giremez" tarzı bir uyarı yazısı mı bulunuyor? Yoksa öyle bir sistem geliştirmişler ki ergenleri otomatikmen siteden uzaklaştırıyor mu? Vay be. Haydi onu geçtim ergenlerden herkes şikayetçi de bari şu Tumblr'ı çok güzel bir şekilde göstermeyin. %95'nin sevdigi ölmüş ordakilerin, aşktan başka neredeyse başka mikroblog yok gibi görünüyor. Hep bilindik şeyler, bilindik şeyler. Siz Facebook'u ne denli doğru kullanırsanız o denli karşılığını alırsınız. Twitter'da da aynı şekilde. Saçma sapan sayfaları takip ettiğinizde vs. zaten ergenlerle karşılaşmanız normal ve Tumblr'dakilerin yaş ortalaması da 20-30 değil yani belli kaç yaşındakilerin olduğu... Her neyse bana gelip de şu sosyal ağı bu sosyal ağı önermeyiniz lütfen.

Habere gelirsek böyle bir şeyin imkansız olduğunu biliyorsunuz herhalde? Facebook siz sigaranızı içerken binlerce üye kazanıyor, bu neyin kafası? Emoji Cidden iyi güldürdü bu haber. Saçma sapan haberlere inanmaya gerek yok o yüzden rahat olun. Emoji
Bobby 764 YIL ÖNCE7YANITLA
ErdiDSC
Ulan ben kapanırım Facebook kapanmaz
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE7YANITLA
CupCake
Böyle bişey olursa yandık, facebook ergenleri başka site bulamayaınca n'olacak ? Düşünsenize tumblrda 'Qharşhılıqhlı rbrbrbr' felan.........
CupCake 804 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
hahahahhahsd hiç bu kadar gülmemiştim ahahhsdhdsfd
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
DE-hunter
Facebook'u terkedip sonunu getiren gençlerden biri olarak hiçte üzülmüyorum Emoji
DE-hunter 424 YIL ÖNCE1YANITLA
masteryi
Öyle Deme Erdi Facebook gider baska bir şey gelir Emoji . Bundan önce myspace vardı facebook geldi öldü. Forumlar vardı onlarda öldü. Facebook yerine daha marjinal değişik birşey gelirse neden olmasın ?. Her şeyin bir sonu vardır. Ayrıca kulananlar bilir sizce Facebook'un eski tadı kaldı mı ? Saçma saçma virüsler durum beğendirmeler. oyun istekleri resmen çöp oldu. Girenler ya oyun oynamaya ya da kız tavlamaya giriyor Emoji
masteryi 94 YIL ÖNCE1YANITLA
masteryi
İşte Bende Bndan bahsediyorum Arkadaşlar . Kapanma derken kapanmaz açık kalır ama eski aktifliği olmaz kimse girmedikten sonra Açık kalsa ne işe yarayacak ?. Eskiden Facebook Durumunda olan ama şimdi sinek avlayan SİTELERE bakın. Mesela Mspace örneğini verdim. Tthumblr çıktı onun yerine daha gelişmiş daha modern daha marjinal birşey. Ve Myspace öldü. Facebook içinde aynı şey geçerli. Facebook kendini pek yenilemiyor yerinde sayıyor gün geçtikçe de kötüye gidiyor. Ya günlük gelen bildirimlerin %95 i oyun isteği. Ve zaten şu duvarlarda birbirini etiketleyip virüs paylaşanlarda cabası. Sizce bunun yerine iyi bir site çıksa reklamı iyi yapsa facebook'u bitirmezmi ?. İnsanlar yenilik ister değişiklik ister aynı şeylerden sıkılır. girenler sadece oyun oynamaya girer.
masteryi 94 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Bir ara da sosyal medya'da sıkça kullanılan programları paralı yapıcaklardı yok gold üyelik dediler para pul dediler.Mayalar 2012 yılı için dünyanın sonu demişti koptu mu kıyamet ? Emoji
Lucitiel 694 YIL ÖNCE1YANITLA
Lilim
katılıyorum
Lilim 404 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Bu bir görüş. Araştırmalar sonucu ortaya atılmış bir tez. İhtimaller üzerinden konuşuluyor. Ama bence doğru.
Sms'ten whatsapp'a yükselttik kendimizi,
xp'de win8'e,
Nokia 6310'dan İphone5'e,
Msn'den skype'a,
Atari'den playstation'a,
...
Çok değil bi 7-8 sene önce paintte resim çizerdik, efsanevi bi şeydi benim için. Şimdi? Soldaki 0'dan farksız.
Yani tezlerine katılıyorum ben. Bigün facebook devri biter. Başka bir şeyin devri başlar. Emoji
Hatta ben 2020ye kalmaz diyorum. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE1YANITLA
ayseegul
Bi ara da Anonymuslar ele geçirecekti falan. Kapanacağını hiç sanmıyorum. Adamlar oturduğu yerden para kazanırken yaş ortalaması yükseldi diye kapatırlar mı? Ne kadar kullanıcı o kadar para..
Bunu da geçtim 2020'ye kadar kim öle kim kala. Kullanın doya doya işte Emoji
ayseegul 804 YIL ÖNCE0YANITLA
CupCake
Edit: çok haklısın Erray
CupCake 804 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
Kapanırsa kapansın, kapanacağına inanmıyorum ben kişisel olarak. Facebook gider başka site gelir. Emoji
Kenshi 904 YIL ÖNCE0YANITLA
sinemgfb
Şehir efsanesi dat kam Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE0YANITLA
masteryi
2020'de görüşürüz Emoji ahaha
masteryi 94 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
Bu konuyu 2020 yaklaşınca konuşalım bence, boş muhabbet olmasın Emoji
Kenshi 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Dr.Owl
Önceden iyiydi hoştu ama şimdi gereksiz bence de kapatılması gerek.
Dr.Owl 554 YIL ÖNCE0YANITLA
masteryi
yazdıklarına imzamı atarım! hatta parmak bile basarım Emoji
masteryi 94 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
tumblr ne işe yarar tam olarak, amaç nedir? bildiğin adult sitesi olmuş çıkmış. kullanıyorum resim gonderiyorum gif gönderiyorum beğendiklerimi rb yapıyorum beğendiğim yazıları yazıp paylaşıyorum ya da aklıma gelenleri yazıyorum. eee bunların hepsi zaten her türlü blogta yapılabilir. tumblr ı farklı kılan nedir? hiç birini savunmuyorum ama tumblr ne myspace in yaptığı işi yapabilir ne de lastfm in. facebook a gelecek olursam söylenenler mümkün olabilir sonuçta değişen dünya kullanıcıların isteklerinin ne olacağı bilinmez.
sleeper 714 YIL ÖNCE0YANITLA
mishunter
zaten yoğğ
mishunter 264 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle