KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Evrim / Transcendence (2014)

Cleage Seviye 56

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 582 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
biyerli
Bence Lucy ile birlikte bu film farklı bir boyut kazandırdı , en azından farklı bir bakış açısı edindim ben .. İnsanları geleceğe hazırlamak için çekilmiş güzel bir filmdi. Tavsiye ederim .
biyerli 33 YIL ÖNCE2YANITLA
Purple_
Bu filmi tv8de görmüştüm izleyecektim unutmuşum filmin sonuna denk gelince Morgan Freeman ve Johnny Deppi görünce hayata küstüm nasıl kaçırdım diye ksjsljsks eve gider gitmez izleyeceğim ^^
Purple_ 902 YIL ÖNCE2YANITLA
Cheİmpala
Gidip bir köşede kendinden utanmalısın Emoji bence bunca zaman nasıl kaçırdım diye üzülüyordum Emoji
Cheİmpala 812 YIL ÖNCE1
Cheİmpala
Bu filmi izleyin ben açcaktım bak sen açmışın teşekkürler. Eğer düşünmek isterseniz izleyin hatta o sondaki kadına sinir olmayan varmıdır. Ne yani insan evrimleşiyor ne güzel ölümsüz oluyor evrimlişiyor neymiş efendim doğal denge bozulurmuş adam çölde ağaç çıkartıyor yemişim doğal dengeni. Hem severek izledim hemde şu teroristlere ve devlete küfür ettim.
Cheİmpala 812 YIL ÖNCE1YANITLA
Stevejobs
Evet işte bu izledim çok çok çok guzel bir film bilime ışık tutan bir film bilim adamlarınca böyle birşey yapılıyor yapıldımı en son haberleri okumadım ama çok beğendiğim bir filmdi vanilla sky ı izle tavsiye ederim yada lucy
Stevejobs 302 YIL ÖNCE1YANITLA
Dean_Samm
Oo Johnny Deep oynuyorsa güzeldir Emoji Bir ara mutlaka izlerim
Dean_Samm 642 YIL ÖNCE1YANITLA