KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Eski ve Yeni Bölümlerdeki Yaratıklar

Melkor Seviye 99

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 520 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Triavium
Kesinlikle. Dediğin gibi tecrübenin silahların katkısı var. Çaylaklık işi daha zevkli hale getiriyordu ama avcılığa Kate ve Tasha dan değilde daha bilinmedik bi avla ortaya çıksalar av konusunda bi kilit noktası oluşturabilirlerdi. Bu bölümde kim hazır kim değil olayına çevirmişler tanıdık bi yaratığı bölüme koyarak. Ki Kate kardeşini kendi elleriyle öldürdü. o.O Bu konuyu açtığın için teşekkürler, tartışılması hoş bi konu. Emoji
Triavium 103 YIL ÖNCE1YANITLA
jj.rk
Gerçekten de eskisi gibi heyecan vermiyor. Belki de ilk zamanlarda biz de yaratıkları tam bilmiyorduk ne çıkacağını tahmin edemiyorduk. Simdi biz de tecrübe sahibi olduğumuz için böyle hissediliyor olabilir.
jj.rk 382 YIL ÖNCE0YANITLA