KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Eski Disney ünlüleri ve diğer ünlüler

elifhalli Seviye 8

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
HafsaDean
Ben hepsini ayrı seviyorum Miley Cyrus sıradan kız halini hep hoşuma gitmişti. Alex Ruso yani Selena Gomez onun hayata umursamaz halini hep taklit etmiştim. Demi Lavalto'nun dizisindeki adını bilmiyorum ama orda onun gibi espiri yapmak isterdim ama daha çok Bridgit Mendler'i seviyorum ayrıca Jo'ya çok benziyor ☺
HafsaDean 42 YIL ÖNCE1YANITLA
hunter:*
Jo ya bi benim benzettiğimi saniyodum bchbchdbc
hunter:* 392 YIL ÖNCE0
coldplay
Ben hala disney Channel izlediğim için çocukluğum hannah montanalarla alexlerle ve tabiki sonnylerle geçti. Ama demi lovato nun yeri bende ayrı miley ve selena antisi değilim ama hiçbiri bir demi olamadı bana kalırsa. Aslında belieberim (konuşmayı daha da ergence bir noktaya taşıyorum sanırım) şaka şaka tabiki belieber değilim. Hayran olduğum oyuncu yok sanırım yani çok beğendiğim oyuncu yok. Ama müzik gruplarını çooook küçükken bile takip ederdim. Tabiki coldplay, imagine dragons, radiohead, one republic, arctic monkeys, green day, linking park, sayarım daha ama üşendim.
coldplay 292 YIL ÖNCE1YANITLA
hunter:*
Selena gomezi ve demi lovatoyu seviyorum miley cyrus u pek sevmem
hunter:* 392 YIL ÖNCE0YANITLA
HunterWhr
Ben Disney izlemiyorum pek Gn tabletten İngilizce izliyorum genellikle el hızlı ingilizcemi geliştiriyor
HunterWhr 112 YIL ÖNCE0YANITLA
MaryJane
Selena Gomez ♥
MaryJane 92 YIL ÖNCE0YANITLA
iamangel1
Disney ünlülerinden şu son dönem dışında hepsini sevmiştim böyle ne fanlığım ne antiliğim vardı. Ünlülerden Supernatural kadrosu dışında Lost,HIMYM,AHS,PLL,Prison Break,Lie to Me kadrosunu seviyorum .Müzik gruplarından Metallica, Linkin Park ve Queen favorilerim arasında.
iamangel1 212 YIL ÖNCE0YANITLA