KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Erkin Koray

katildans Seviye 46

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 783 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Antares
Böyle has seslerin dinlenmesi lazım ama şimdiler hep pop müzik...
Erkin Koray,Barış Manço,Sezen Aksu...vs bunlar gururumuz.
Antares 731 YIL ÖNCE1YANITLA
sleeper
yaşayan efsane, müzisyenden daha fazlası, mucit.
sleeper 713 YIL ÖNCE0YANITLA
Pskptk
Vazgeçilmezim.... Emoji sesine hayranım
Pskptk 593 YIL ÖNCE0YANITLA
67awesome
bak hiç unutmam daha doğrusu unutamam 4. sınıfız mezuniyet tarzı bir şey yapıcaz çok eskiymiş gibi anlatıyorum ama bundan 6 yıl önce.İşte kek çörek falan getirdik evden eğlenicez diye bekliyoruz.Öğretmen de erkin koray çöpçüleri açtı başka şarkı da getirmemiş saatlerce çöpçüleri dinledik daha el kadar çocuğuz yapılır mı bu be?Nasıl bir travma yaşadıysak sözlerini hala ezbere biliyorum.Kör olası çöpçüleeer aşkımı süpürmüşleer.Travma dediğim de yanlış anlaşılmasın şimdi.Kötü demiyorum tabi ki de hani bütün gün dinleyince insan bir kötü oluyo
67awesome 197 AY ÖNCE0YANITLA
Visur


erkin koray'ın en sevdiğim parçasıdır. neşet ertaş'da güzel söyler ama erkin koray bambaşka çalmış. çok güzel lan çok. çiçek dağı dışında sevdiğim şarkıları arasında çok derinde var. sözleri pek bir hoş. erkin baba'da çok derinden söylemiş o şarkıyı. onun dışında mesafeler var. razıyım var. ayrılık şarabı var. meyhane'de var. masal gibi başlıyor, masal gibi devam ediyor şarkı.

öyle sevdalı durma rakı doldur
olan oldu bir defa bari hepimize yarasın
patron adana kebabı yollasın
isterse hesabı peşin alsın.

samimi olmak için yırtınan, yırtıklardan mütevellit müziğin içini boşaltan pek çok yeni grup üsttekini dinleyip utanmalı kendinden.

hadi diline geleni söyle de, hadi anlat içinde kalmasın
senden sonra da sırada ben varım.
olan oldu bir defa, bari hepimize yarasın.

büyüksün baba, çok yaşa.
Visur 762 YIL ÖNCE0YANITLA
scarycat
Bu aralar fena halde taktığım bir efsane. Kesinlikle dinlenmeli.
scarycat 71 YIL ÖNCE0YANITLA