KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Erişim Yasağı

Juu Seviye 78

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 14B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Visur
çok komik lan, harbi çok komik. senin savcın öldürülsün, sen git yayın yasağı getir. ondan sonra yetmiyomuş gibi interneti kısıtla. ulan insan haklarını, haber alma özgürlüğünü falan geçiyorum. bizim ülkede zaten yok böyle şeyler ama, öldürülen savcının fotoğrafları yayınlanıyor diye dünyanın en büyük sitelerine erişimi toptan kapatmanın mantığı nedir lan? başka bişilerin üstünü örtmeye mi çalışıyorlar acep?

yok abi yok. ülke harbiden yaşanabilecek bi yer değil artık. ulan son 4-5 gündür neler olmadı lan ülkede? elektrik kesintisi, adliye baskını, nükleer santrale gelen meclis onayı, istanbul emniyet baskını, kartal akp binası baskını, iç güvenlik paketine gelen cb onay, teiaş başkanı istifası, fb otobüsüne saldırı, vali tarafından azarlanan öğretmenin ölümü ve son olarak yasaklar. lan oha lan oha noluyorz olum? noluyoz lan? ülkenin toptan fişini çekelim lan. freni boşalmış kamyon gibi son hız karanlığa gömülüyoz lan. karanlığı gömenleri geçtim, tartışmıyom artık onları. ama yok lan ışık veren, ampul değiştirmeye gayretlenen adamakıllı kimse yok ülkede. olsa da bişi değişmicek ya, neyse.

21 yaşındayım. 17-18'den beri az biraz anlarım, anlamaya çalışırım siyaseti. takip etmeye, fikir üretmeye, mücadele etmeye uğraşırım o zamandan beri. ama harbiden yoruldum la. bi durun la. ciddi ciddi yoruldum. mücadeleden yorulalı oluyor baya. sadece gündem takip ediyorum bi süredir. düşünmeden, kafa yormadan. ama artık takip etmekten de yoruldum la. yeter, harbiden yeter. fırsatım olsa bi saniye durursam şu ülkede, şerefsizim bak o kadar net diyom. bir başkadır benim memleketim romantizmi yapmicam. fırsatını bulduğum an gitmezsem adam değilim. o kadar söylüyom. yüksek ihtimal o fırsat hiç geçmeyecek elime. belki geçer lan.

o fırsat elime hiç geçmeyeceği için yapabileceğim tek şey zevk almak. kulak arkamı da açtım artık, gelsinler orayı da.. yeter la valla yeter. harbiden yoruldım, bıktım. 21 yaşındaki azıcık düşünen, düşünmeye çalışan bi bireyim lan sadece. benim gibi yüzlercesi var. çaldınız lan geleceğimizi. 21 yaşındaki sıradan bi adam ileriye yönelik güzel hayaller kuramıyor lan. 21 yaşındayım daha. hayat telaşem yok bişiyim yok. bu yaşta böyleyim, ileri de askerlik, evlilik, çoluk çocuk olunca nolur bilemiyom.

ama harbiden yeter. açtım kulak arkamı, bekliyom. zevk almaya bakacam. yapacak başka hiç bişi yok.
Visur 762 YIL ÖNCE8YANITLA
Liberty
Padişahımız çok yaşa !

Elektrik kesintisi başta olmak üzere son bir haftada yaşanan olaylar ile birlikte seçimlere bağladığım olaylar silsilesi.
Ekşi sözlüğe göre ; çağ atlayan ülkenin yanlışlıkla orta çağa atlaması.
Liberty 622 YIL ÖNCE6YANITLA
Bobby
Yasaklar ülkesine hoş geldiniz! Tek yapabildikleri erişim yasağı koymak, farklı bir şey yapabildikleri yok. Facebook ile yaptıkları gibi bir görüşme yürütülerek, YouTube ve Twitter için de bir görüşme yürütülebilir ve erişim yasağına gerek kalmayabilirdi. Gerçi bunlara kalsa interneti tamamen ortadan kaldıracaklar da, neyse.
Bobby 762 YIL ÖNCE6YANITLA
Moliarty
Bu duruma sasıranlar benı daha cok sasırttı acıkcası
Moliarty 972 YIL ÖNCE4YANITLA
Dr.ogba
Elektrikleri kesin kapatın herşeyi zaten yeterince karanlık bi ülkeyiz
Dr.ogba 442 YIL ÖNCE4YANITLA
Moliarty
Ve hakan noktayı koyar
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
Leamy
Şimdi şu anda buraya bi karikatür atmak isterdim ama atmamam daha doğru Emoji
Ağlanacak halimize güldüm Emoji
Ps: 888-8844 Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
Ben diyom bende niye sorun yok diyenesi değiştirmiştim önceden.
Melkor 992 YIL ÖNCE1YANITLA
Liberty
Padişahımızın sevgili kulusun öyleyse Emoji
Liberty 622 YIL ÖNCE1YANITLA
Daeva
bu anarşist paylaşımından dolayı seni esefle kınıyorum !!!!!!!11!111!!
Daeva 742 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Yine suyunu çıkardılar bu ne yahu, hint fakirleri gibi olduk.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
jivel
Girmek sıkıntı değil, şekil A'da görüldüğü gibi paşa paşa giriyoruz ama yemin ederim ki bizim ülkeye bi format neyim atmak lazım çünkü baya saçmalamaya başlandı, ağlanacak halimize random gülüyorum.
jivel 872 YIL ÖNCE1YANITLA
Justice.
Sözde bu ülke gelişiyor kardeş...
Justice. 942 YIL ÖNCE1YANITLA
mübeccel
Sinir bozucu sadece, saçmalık..
Hayır sırada ne var bekleyelim..
mübeccel 162 YIL ÖNCE1YANITLA
nnurselin
Hakan abi bizim siteyi de kapatmasınlar hakan abi Emoji
nnurselin 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Ryonta
bi tivitte de okuduğum gibi twitterın kapandığını twitterdan öğrendimsafdsfsdbakjdb
Ryonta 602 YIL ÖNCE0YANITLA
Yusuf
Yasağa bazen olumlu bakıyorum şu bot gibi ortada dolananlar bi zahmet girmesin.Sene olmuş 2015 hala büyük küçük harfler'le durum atıyorlar.Şuan youtube açıldı.
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
Juu
Açık değil hala, ben giremiyorum Türkiye sunucusu ile.
Juu 782 YIL ÖNCE0YANITLA
Yusuf
Ben dns değiştirmedim giriyor Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
Herhangi bir olumlu ya da olumsuz yanı olmayan yasak, anlamsız yasak.
sleeper 712 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle