KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

En sevdiğiniz Supernatural kitabı?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

5 yıl önce - 652 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mystory
Ogullarin savasi john winchesterin gunlugu ve kemik anahtar acik ara favorim
mystory 992 YIL ÖNCE0YANITLA
mystory
Cadi kanyonu da var tabi hepsi cok guzel sndjfj
mystory 992 YIL ÖNCE0
mystory
Bu kitaplari arkadaslarimdan toplayip okjmustum bigun cok param olursa hepsini alicam sjsjsj
mystory 992 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Şu ana kadar okuduğum kitaplar arasında en çok, bir daha asla, kemik anahtar ve lanetli emanet hoşuma gitti. İlk kitapta Dean ne ara müzik açıp kendine kahve yapsa aynı müziği açıp mutfağa koşup kahve yaptığımı hatırlarım. Emoji Bayağı eğlenceli olmuştu ama okurken eğlenmiştim, üçüncü kitap yine eğlenceli gelmişti okurken Yaphet'in şiirlerinin Sam üzerinde ki etkisi aklıma geldikçe gülerim. Sonracıma Dean'in Hemingway'in hayaletini ortaya çıkarma çabaları. Beşinci kitapta Cass'in rol yapan amcalarımızı gerçek savaşta sanıp Dr. Castiel diye etrafa dolanması da ayrı olaydı tabii. Şöyle genel olarak yorumuma bir baktığımda genelde beni eğlendiren kısımları not düşmüşüm, büyük ihtimalde favori yapmamı sağlayan unsurlar bunlardı. Gerçi birde olay örgüsü var tabii, konuda ayrı güzel işlenmiş, insan kitabı eline aldığında hemencik bitiriyor.
River 565 YIL ÖNCE0YANITLA