KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

En İyi 50 Fantastik Film

Auwlano Seviye 86

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
on numara çalışma olmuş Auwlano. benim gözüm hemen beetlejuice, It's a wonderful life, 8½ ve the seventh seal gibi filmleri aradı ama maalesef where the wild things are ve brave gibi saydığım filmlere göre vasat filmler listeye eklenmiş. işte bu yüzden bu tür film sitelerinin yaptıkları sıralamaları sevmiyorum.
sleeper 713 YIL ÖNCE3YANITLA
sleeper
oblivion sinemada gösterime girmeden totalfilm bu listeyi hazırlamıştı. back to the future ve onun benzeri olan filmler bilim-kurgu kategorilerinde ele alınıyor. doğal olarak listede olamazlardı. It's a wonderful life 1946, 8½ 1963, the seventh seal 1957 yıllarında gösterime girdi. listedekilerin 35inden daha eski. yani eskilere de ağırlık verilmemiş. kullanıcı puanlaması mı yoksa editor ya da dergi kritiklerinden mi yapılmış biraz bakayım söylerim Emoji
sleeper 713 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Jumanji, Charlie'nin Çikolata Fabrikası , Yüzüklerin Efendisi , Makas Eller ,Harry Potter , Oz Büyüsücü bunlar benim izlediklerim, izlemek istediklerim ise paylaşımlarınnı hepsi. Emreciğim yine muhteşem bir paylaşıma imza atmışsın. Fantastik filmler konusunu hayal gücünden alır. Sonsuz ve kuralsız bir ortamdan çıkarılan konuları izlemek muhteşemdir.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
mervei
Bilmediğim birçok eski yapım film var içinde ama masalları ve animasyonlarını çok seven biri olarak Sleeping Beauty ve The Little Mermaid 'i birçok kez izledim . Beauty And The Beast en sevdiğim masal olmasına rağmen bu eski versiyonu izlemedim , 1987 -1990 yapımı dizisine bakıcaktım daha eski filmi varmış bunları bulmaya çalışırım çünkü izlemediğim versiyonu kalmamalı Emoji Onun haricinde The Lord Of The Rings serisini çok severim. Ve listeden Enchanted , Stardust filmlerini çok merak ettim Emoji Teşekkürler Emre paylaşım için Emoji
mervei 383 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Aslına bakarsan benim de gözlerimin aradığı filmler vardı. Ama site eskilere ağırlık vermiş biraz. Efektleri kötü olsa da kurgusu güzel olan filmler. Oblivion, Hobbit, Back to The Future.. Listede sayı kısıtlanınca böyle oluyor. Rica ederim Emoji
Auwlano 863 YIL ÖNCE1YANITLA
mervei
İzleyeceğim Emoji
mervei 383 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
The Last Unicorn duygulandım Emoji eline sağlık hemşo
Melkor 993 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Bayılıyorum fantastik filmlere. Total Filmin böyle derlemesine gerek yoktu sadece 9 tanesini izlemedim bu filmlerin Emoji Onlar da çok eski ve efektleri zayıf diye Emoji Teşekkürler ablacım. Film seçmene yardımcı olabildimse..
Auwlano 863 YIL ÖNCE0YANITLA
mishunter
çoğunu izlemişim
mishunter 263 YIL ÖNCE0YANITLA