KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

En Güzel Yaş?

Melkor Seviye 99

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 10B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Munzevii
En güzeli 0. Yani yeni doğmuş olmak. Başına gelecerden habersin, tertemiz. Elleri hiç kirlenmemiş.
En zeki insan yeni doğan insandır.
Alışkanlıklar zekayı azaltır. Bir önceki gün yaptığınız zekice şeyleri ertesi gün yaparken zekanızı hiç kullanmazsın alışkanlık olmuştur o. Kullanılmayan zekada azalır tabi. Yani en zeki insan hiç bir alışkanlığı olmayan bebeklerdir.
Zekaya çokta gerek yok aslında masumiyeti yeter zaten...
Munzevii 373 YIL ÖNCE13YANITLA
Juu
En güzel yaşımız bence 2-9 arası. Ama tabii buna zamanın da çok etkisi var. Mesela ben şu zamanın 3 yaşındaki çocuğu olmak istemezdim. Ben 95 doğumluyum ama bizim zamanımızda bile bilgisayar öyle çok bir yer kaplamıyordu yaşantımızda. Sokakta gece yarılarına kadar oynadığımız, bisikletlerde düşüp, arkadaşlarımızla okul çıkışlarında gittiğimiz park eğlencelerinin tadı gerçekten çok başka idi. Ve o zamanlar habersiz olduğun zamanlar, hiçbir şeyden sorumlu olmadığın, yükünün olmadığı... Tekrar geri dönmek ister misin deseler belki o kadar yılı tekrar yaşamak istemem. Bu da ondan sonraki yıllarım için geçerli olan bir şey ama. Emoji
Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim konu müthiş olmuş, beynine sağlık.
Juu 783 YIL ÖNCE7YANITLA
Cleage
Bence en güzel yaş yaşamasını en çok bildiğin yaştır. Sonuçta yaşımızdaki sayılar ne hayat tecrübelerimize göre ne de dolu dolu yaşayabildiğimiz yıllara göre ayarlı. Doğumundan ölümüne kadar geçen zamandan başka bir şey değil. Herkes aynı düşünmediği ve yasamadığı için de farklılaşmıyor. Neysem konudan sapmadan,benim için 5 yaşımdan altıncı sınıfa kadar olan süre çok değerliydi. Gerisinde yarı ölü buldum kendimi.
Cleage 563 YIL ÖNCE4YANITLA
nurnisa
Bence her yaşın bi güzelliği bi anlamı var ve asıl önemli olan yaşamaktan zevk almayı bilmektir yaşamdan zevk alabildikten sonra kaç yaşında olduğunun çokda bi önemi yok
nurnisa 103 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Dostluğunuzun kollarını birbirinize dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzun olduğunu düşünüyorsanız ve o an hangi yaştaysak, bence en güzel yaş odur.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
Welorian
Bence 3-5 arası iyi. Okul yok. Erken kalkma derdi yok. Ağlıyorsun çikolata veriyorlar. Daha ne olsun?? :d
Welorian 452 YIL ÖNCE2YANITLA
Flame
Bence insanın şu anda yaşadığı yaşı en tatlıdır ne de olsa en çok tadını aldığımız an şu andır Emoji .
Flame 592 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
İnsanın kendini bildiği yaş en güzel yaştır aslında. Kimi bunun 7'sinde farkına varır, kimi 70'ine de gelse hala aynı kalır.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
d.zambak
En güzel yaş 8 yaşı bence. Hiçbirşeyden haberin yok. Hayat etrafında dönüp gidiyor ama senin tek derdin anaokulunda kıskandığın bir kız. Annenin elinden tutmuş okula gidiyorsun. Sırt çantanı bile annen taşıyor. 8. Yaş çok güzel. Hem yavaş yavaş büyüyüyorsun ama hemde bebek masumiyetini taşıyorsun. Hayatta insanlara hem muhtaç hemde muhtaç olmadığın, yalnız olmadığın, hatta karanlıktan korktuğun dönemler.
d.zambak 72 YIL ÖNCE2YANITLA
karadayı
bence en güzel yaşlar lisa çağlarındaki yaşlar 14-15 ve 19-20 yaşları üniversite çağı.ben 95 doğumluyum 19 yaşındayım bence 25-30'lu yaşlara gelindiğinde ne bileyim gençlik yarısı gitmiş gibi geliyor.eğlencesi kalmıyor iş stresi evlenen için çocuk olunca iyice çuvallıyosun sanki
karadayı 803 YIL ÖNCE2YANITLA
Munzevii
Eğer en güzel yaş, özgür oldupun dertsiz olduğun zamansa en güzel yaş diye bir şey yoktur. İnsan doğduğu andan öldüğü ana kadar hiçbirzaman dertsiz olmaz büyük yada küçük derdi hep vardır. İnsan hangi yaşta dertlerine rağmen, haline şükredebiliyosa mutlu olabiliyosa en güzel yaşı odur.
Munzevii 373 YIL ÖNCE1YANITLA
DavyJones
Bence en güzel yaş 17

Hataların çok kalay yapılabildiği, tüm duyguların harmanlanıp yaşanıldığı ve çılgınlıkların rotasından çıktığı dönem. Aynı zamanda bireyin ister istemez kendini, çevresini ve hayatı sık sık sorgulamaya başladığı yaş.Ne bitiş ne de başlangıç Emoji
DavyJones 493 YIL ÖNCE1YANITLA
Leamy
En güzel yaş, şu an yaşadığımızdır. Çünkü bugünü güzel yaşarsak, yarın dünü düşünmemize gerek kalmayacak Emoji
Leamy 702 YIL ÖNCE1YANITLA
HiphopLfe
8, şiir ve hikaye yazmaya başladığım hayallere aşık olduğum yaş, en güzel yaşım.
HiphopLfe 292 YIL ÖNCE1YANITLA
e.....
Anladım üzgünüm yanlış anladım
e..... 362 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Mutlu olduğumuz yaş en güzel yaştır. Tıpkı aşk gibi. Hiçbir zaman değişmez mutluluğun yaşı.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
The Oath
18 her ortamın içine katıla bildiğin ilk sene
The Oath 253 YIL ÖNCE1YANITLA
Kenshi
Bence en güzel yasimiz 3-10 arasi. Hicbir seyi dert tasa etmedigimiz, okulla baglarimizin iyi olduğu, okula bir hevesle gittigimiz, sokaktan eve girmedigimiz vakitlerdi. Ne olduysa 13-14'ten sonra oldu. Herkes, "18!, 18?!" yasi bir farkli der ama pek bi' sey bulamadim 15'ten sonra.
Kenshi 903 YIL ÖNCE1YANITLA
slmkrn61
en mutlu olduğun yaştır. istediklerini elde ettiğin. içinde bulunduğun durum, ortam, imkanlar hiç değişmesin istediğin. tabi bir gün mutlaka biter.
slmkrn61 123 YIL ÖNCE0YANITLA
Avel
6 yaşidir karisan yok tek derdin oyuncaginin kaybolmasi ye ic yat ohh mis gibi Emoji
Avel 263 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle