KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

En güçlü baş melek hangisi?

ByWNCHSTR Seviye 3

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 22B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
lord38
Michael>lucifer>polat alemdar>gabriel>raphael dir sıralaması bu şekildedir...
lord38 102 YIL ÖNCE8YANITLA
Yusuf
Michael > Lucifer > Gabriel > Raphael böyle Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE5YANITLA
MrMelez
Bence Michael = Lucifer > Gabriel > Raphael
MrMelez 22 YIL ÖNCE4YANITLA
hceyda
güç sıralaması olursa Lucifer Michael Raphael Gabriel Metatron yazıcı melek değlmi?
hceyda 52 YIL ÖNCE4YANITLA
Claire268
Yalnız Metatron Baş Melek Değil Emoji
Claire268 52 YIL ÖNCE4YANITLA
Immanuel
Michael. Bu gerek film'de gerek İncil'de böyledir.

Hristiyanlıkta Mikail: Baş Melek, İblis Savaşçısı, Kötülüğün karşısındaki en büyük güç... gibi ünvanlarla anılır.
Immanuel 112 YIL ÖNCE3YANITLA
Ataturbo
1)Lucifer güç: 82
2)micheal güç:79
3)gabriel:güç:61
4)raphael güç:24
Ataturbo 72 YIL ÖNCE1YANITLA
Arch@ngel
Nerede bunların hızı, nerede bunların savunması? Atağı yüksek olan değil, taktiği iyi olan kazanır Emoji
[email protected] 291 YIL ÖNCE0
Ha Neul
Sıralama yapmıyorum, başı Michael çekiyor.
Ha Neul 452 YIL ÖNCE1YANITLA
memiika
Bence bir işte ne kadar acımasız olursan o kadar güçlü olursun. O bakımdan Lucifer>Gabriel>Metatron>Michael>Raphael
memiika 82 YIL ÖNCE1YANITLA
KubilayE
Favorim Luci Ama Micheal Daha Güçlü
KubilayE 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Asstiello
Lucifer > Michael > Gabriel > Raphael > Metatron
Asstiello 62 YIL ÖNCE1YANITLA
PoLo
Lucifer tabiki favorim.
PoLo 102 YIL ÖNCE1YANITLA
hceyda
1. Micheal Mikail yani 2. Gabriel 3. Lucifer 4. Raphael (Cass ne güzel patlatmıştı ama Emoji Emoji Emoji ) sonuncuda Metatron. güç sıralaması olursa Lucifer Michael Raphael Gabriel Metatron yazıcı melek değlmi?
hceyda 52 YIL ÖNCE1YANITLA
Graneast
Bence Michael ve Lucifer eşit güçteler çünkü yanlış hatırlamıyorsam filmde geçen kehanet bu yönde. Düştükleri kuyuda sonsuza dek bitmeyen bi kavgaya tutuşacaklardı.
Graneast 32 YIL ÖNCE1YANITLA
aptaladam
Birincinin kim olduğuna karar vermek zor sanki michael ve lucifer birinciliği paylaşıyor ama sonuçlara bakarsak ikisi de en korkulan iki melek arasında ikisi de müthiş yok ediciler örneğin michael ın anna yı sadece parmağı ile dokunarak eritmesi gibi ve lucifer ın önüne geçeni patlatması gibi sonra ikisinin de karanlığı hapsetmek te çok yardımları oldu ve en sonuncu duruma bakarsak lucifer her ne olursa olsun abisine karşı yaptığı savaşı bir kere kaybetti ve böylece michael öne geçmiş oluyor ve 5x22 de de gördüğümüz gibi lucifer savaşmak istemiyor ve bir kere yutkunduğunu görüyoruz ki bu da kaybetme korkusu demek fakat michael o an kendisinden daha emin bir tavır ile direk savaşa girmek istiyor üstelik 5x22 de michael ın bedeni gerçekte olması gereken bedeni bile değildi casstiel ın dediği gibi daha öndeden de kusursuz bir beden değil ama sayılır demişti fakat lucifer tam istediği bedendeydi en güçlü halindeydi buna rağmen istemedi şimdi sonuçlara gelirsek bence 1. Micheal 2. Lucifer 3. Gabriel 4. Raphael diyorum
aptaladam 621 YIL ÖNCE1YANITLA
meryemsis
öncelikle düşüncem biraz saçma gelebilir ama bence orda michaelden korktuğu için değil sadece abisiyle daha fazla savaşmak istemediği için konuşmayı uzatıyor. Tanrıyla olan diyalogları ve o sahne de michaele söyledikleri birebir tutuyor. Yani bir nevi babasına ve abisine kızgın basına gelenler için olanları suçlayan (kabilin mührü, cennetten kovulma kafes şeytan olarak anılma) bir çocucuğun son affedişi gibi birşey lucifer insanlardan nefret ediyor olabilir ama hala kendi ailesini seviyor
meryemsis 111 YIL ÖNCE0
aptaladam
Dediğin gibi de olabilir ama bene o zamanli nefreti nu sevginin önüne geçti diye düşünüyorum ona bakarsan gabriel ı da seviyordu ama ordan onu öldürmeden de uzaklaşabilirdi ya da gabriel ı ileride bir tehdit olarak göedüğü için öldürmek zorunda kaldı herneyse evet abisini seviyor olabilir ama daha önceden de kaybettiği için ve onca yıldan sonra amacına ulaşmak için tek engel de abisiydi yani bence daha önceden bir kere kaybettiği için biraz da olsa korktuğunu düşünüyorum ben ve unutmamak lazım ki lucifer aynı zamanda en sinsi melektir zayıf noktasından vurur herkesi örneğin 5. Sezonda ki bedenine yaptığı gibi sonra 11 de sam i geçmişe kadar götürüp ikna etmeye çalıştığı gibi ve 12 de vince yaptığı gibi bu bira da akıl çelme işi
aptaladam 621 YIL ÖNCE0
Jarsen1
Favorim tabiki de Raphael Emoji
Jarsen1 782 YIL ÖNCE1YANITLA
cosmos11
Lucy ezer geçer hepsini, meydan okuması yeter
cosmos11 422 YIL ÖNCE1YANITLA
MrAzazel
LUCY REYIZ
MrAzazel 922 YIL ÖNCE1YANITLA
TheJamesH
En guclu basmelek diziye gore michaeldir. Gercektede Michael, basmeleklerin lideri ve cennet ordularinin komutani olarak en guclu basmelektir. Lucifer ise dusmus bir melek oldugundan dolayi, Michael kadar guclu degildir. Cunku savasta Michael luciferi yenmistir. Dizide lucifer basmelek olarak gosteriliyor sanirim fakat gercekte luciferin secilmis seraf veya keruv olabilecegi dusunulmektedir. Diziye gore en guclu basmelekler; Michael, Gabriel, Raphael'dir. Luciferi icine katarsak; Michael, Lucifer, Gabriel, Raphael'dir. Gercekte ise en guclu basmelekler; Michael, Gabriel, Raphael, Urieldir.
TheJamesH 812 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucifer17
bence en güçlü baş melek michael değil çünkü lucifer cennetten kovulmuş bir baş melek 8. sezonda melekler cennetten düştüğünde ne kadar güçsüzleştiklerini görmüştük lucifer o durumdayken şeytanları yaratıyor ve gabrieli öldürüyor bir de onu cennetteyken kovulmamışken düşünün.
Lucifer17 32 YIL ÖNCE1
TheJamesH
Michael luciferi savasta yendi ve kafese tikti. Tartismasiz en guclu basmelek michaeldir.
TheJamesH 812 YIL ÖNCE0
Lucifer17
Tabi işin o boyutuda var ama gerek filme gerek hristiyanlığa göre lucifer abisi michael a bunu yapmak istemediğini ve ona yardım etmesini söylüyor belkide michael ı yenebilirdi ama onu öldürmek istemedi belkide dediğin gibi lucifer kaybetti
Lucifer17 32 YIL ÖNCE0
kedimedi
lucifer 17 başmeleklerin cennetten düşmesi onlarının gücünü azlatmaz
kedimedi 11 YIL ÖNCE0
Lucifer17
tabiki lucifer michael gabriel raphael
Lucifer17 32 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle