KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Eminem

Clarkent Seviye 29

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 41B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
CupCake
Ahh be Eminem, -Ne tür müzük dinlersin? diye sorulduğunda verdiğim cevap hep hard rock-metal ve Eminem olur.Ve gerçek şu ki; bi insanın hiçmi kötü şarkısı olmaz lan ?!?!!?!!
CupCake 804 YIL ÖNCE5YANITLA
Asgard
Hayranı olduğum tek sanatçıdır kendisi. Babam yerine koyarım. Çoğu şarkısını biliyorum. Neredeyse hepsi hatta. Hayatını ezberlemeye çalışmışlığım vardır. Tam ezberle olmasa da size hayatını anlatabilirim o derece. Abim sayesinde midir babam sayesinde midir bilmiyorum ama yok yani ben hayatımda böyle bir insan görmedim, duymadım ve tanımadım. Resmen mükemmelliğin tanımı adam ya. Şarkılarından tut kişiliğine kadar. Küfür dolayısıyla (vs. Emoji ) sevmeyenler var ama diğer tüm ünlülerden daha adam gibi adamdır kanıtlarım da bunu. 41 yaşında olan ama 25 gösteren bir insan. Yaşadıklarıyla benim ilham kaynağım. Hayatı, zevkleriyle ortak özelliklerimiz de çoktur zaten. Emoji
Hayatımda 'aşqımm' demedim ve gurur duyuyorum bundan. Öyle diyenlerle arkadaşlığımı kestim. Saçma geliyor bana baban yaşındaki adama aşık olmak. Ya zaten saçma da neyse Emoji Konsere gelirse, ya heyecandan gidemem, ya haberi alınca kalp krizi geçirir ölürüm ya da gider konserde kalp krizi geçirip ölürüm diyorum ve kendimi ifade ettiğimi düşünüp ve çok uzun yazdığımı anlayıp sonlandırıyorum. Emoji
Asgard 603 YIL ÖNCE4YANITLA
ireem
Hayranlarını üzmek istemem ama ;

ireem 273 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Eminem'in bazı parçalarını beğenirim.Dido ile yaptığı düet hala kulaklarımdadır. Eminem, The Way I Am adındaki otobiyografisini yayımladı. Otobiyografide fakirlikle mücadelesinden, haplarla ilişkisinden, geçirdiği depresyondan, geçmişteki kavgalarından ve şöhrete ulaşırken geçtiği yollardan bahsediyordu...Oldukça ilgi çekici ama bir o kadar da hüzünlü bir hikayesi var..
Lucitiel 694 YIL ÖNCE3YANITLA
Clarkent
Bir Marshall kolay yetişmiyor Emoji
Clarkent 294 YIL ÖNCE3YANITLA
TheKing
valla ayça teşekkürler eminem konusu yapmışsında bu kadar kısa olmamalıydı sonucunda bu adam en az 19 yaşından beri bu piyasada ve 41 yaşında ayrıca bir sürü önemli olay var başından geçen bi ara beraber editleriz yinede güzel paylaşiım tebrikler Emoji

valla şimdi yazmaya başlarsam sayfalar sürer ama bu adam bana savaşma cesaretini veren kişi yaşama anlamımdır adeta, popüler değil bilinmeyen şarkılarını dinlerim genelde çünkü o şarkılarda tüm özelini ve doğrularını anltır o kadarda samimi bi insandır hayatını öğrenmek için parçalarını dinlemeniz yeterli
TheKing 893 YIL ÖNCE2YANITLA
EzgiYLDZ
Bu adam beni bile gömer dostum Emoji
EzgiYLDZ 54 YIL ÖNCE2YANITLA
Azalea
En güzel konu . Keşke daha önce araştırsaymışım. Hemen yazayım bir şeyler.

Eminem gerçek anlamda hayranı olduğum tek kişi. Takip ettiğim bazı ünlüler de var ama sürekli olarak bir tek kendisi var. Böyle çok aşşırı seviyorum. Rap'i Eminem'le tanıdım zaten onun sayesinde sevdim. Iyiki 7. sınıftayken arkadaşım şans eseri bana dinletmiş ona da burdan tşk.. O zamandan beri takip ediyorum işte. Ilk zamanlar ne dediğini umursamadan dinliyordum sesi güzel geliyordu işte geri kalan önemli değildi ama zamanla şarkılarında nelerden bahsettiğini merak edip bulduklarımı türkçe altyazılı olarak izledim sözlerini anladikca daha bi çok sevmeye başladım. 5 dakikalık şarkılarına resmen hayatını sığdırıyordu. Hayatının çok zorlu geçmesine rağmen tutkusu olan rap'ten hiç vazgeçemediği için hiç pes etmediği için şimdi çok başarılı. Bu yüzden onu örnek alıyorum kendime. Tek isteğim Türkiye'ye gelmesi umarım gelir. Bu gidişle gelmeyecek ama insan bekliyor işte..

Son olarak Eminem yaşlandıkça genclesiyor evet.Şunu da şuraya birakayimda gönlünüz açılsın xd <3333
Azalea 322 YIL ÖNCE2YANITLA
Kenshi
Kenshi 903 YIL ÖNCE1YANITLA
SNatural
ADAMIM Emoji
SNatural 24 YIL ÖNCE1YANITLA
CupCake
abi yav W:Q:W:WwWE:W:EW:QE:Q:WEQ:EQW:
CupCake 803 YIL ÖNCE1YANITLA
bmagic01
Bir adam hiç mi yaşlanmaz ?
bmagic01 34 YIL ÖNCE1YANITLA
TheFenty
Ne Kadar Şarkılarını Ezberlemeye Kalksam Ama Sonunda Yinede Eminem Kazansada Adam King Abi Eminem King İn the World !
Şarkılardan Çıkardığım Anlamlarla Not Afraidi Dinleyip Güç Almama Sebep Oldu Eminem Benjamin Buttonın Gerçek Olabileceğini Hatırlattı Eminem Emoji KİNG !
#KingEminem
TheFenty 583 YIL ÖNCE1YANITLA
mishunter
bu adama bayılıyorum
mishunter 264 YIL ÖNCE1YANITLA
Kaann
The way i am,Stan,Mockingbird,When I'm Gone,Like Toy Soldiers,Cleaning Out My Closet,Lose Yourself. Evet Eminem'in sıkı bir hayranıyım ama daha çok slow olan müziklerini seviyorum(Till o Collapse hariç o bambaşka klibiylede benim için). Diğerleri (Berzerk,Survival,My Name is,the Real Slim Shady...) bunlarıda dinliyorum ama Eminem'in olmasa dinlemezdim Emoji Benim görüşüm tabii bu ama bu adama bişeyleri anlatan , bişeyi anlattığı şarkıları söylemesi bana diğer 'Rap' duran şarkılarına göre kesinlikle daha güzel ve anlamlı geliyor.Mesela Eminem Mockingbird şarkısının eşinin,kendisinin ve en önemlisi kızının anılarını anlatan şarkı olduğu için kendisi içinde Mockingbird'ün yerinin çok ayrı olduğunu okumuştum.Stan zaten hepimiz için ayrı bişeydi..Katılan da olur katılmayan da ama bu adamın Slow olarak yaptığı şarkılar diğer şarkılarına göre bana hep bambaşka gelmiştir.
Kaann 143 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Rihanna'yla yaptığı " Love the way you lie "(doğru yazdım İnşallah Emoji ) düeti dışında hiç bilmem Eminem'i.


Aaa dur bi dk. Bi zamanlar lose yourself ini dinlemiştim. İyiydi o da. Başka da bilmem. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
Asgard
Ama abim dedi. Öz abim. Ya o bana bu konuda şaka yapmaz ki. Yemez yani. Emoji
Asgard 603 YIL ÖNCE0YANITLA
TheKing
hergün açıklamaları takip ediyom imkamsız kardeşim Emoji
TheKing 893 YIL ÖNCE0YANITLA
Clarkent
Kusura bakma, düzenledim fazla uzatmak istemedim umarım olmuştur:D
Clarkent 293 YIL ÖNCE0YANITLA
Asgard
O abim eve gelecek. Emoji
Asgard 603 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle