KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Ekşi Sözlük

karadayı Seviye 80

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
Açıkçası hayatım boyunca bu tür platformlardan uzak kaldım.(şu anda aktif olarak girdiğim sadece bu site var)bir sey okumak istediğim zaman hemen alakasız konular herkesin bir espri yapmaya calismasi, iğneleyici laflar.Hayır yani sizlerin egosunu okumak için neden zaman öldüreyim ki. Bunların yanında evet yararlı bulduğum yazılarda oluyor. Ama banane siteye ne olursa olsun modundayım.
sleeper 713 YIL ÖNCE7YANITLA
chimchim
Ekşi sözlüğe uyeyim 4 yıldır hala caylagim entry girmem pek ama gazete ozelligini biraz yitirmis olabilir yinede eksiyi okumayi seviyorum farklı dusunceleri yorumları okumak güzel
chimchim 212 YIL ÖNCE1YANITLA
Bahtiyar
Şşşş
Bahtiyar 19 AY ÖNCE0YANITLA