KAYIT GİRİŞ

Lucifer ve Michael Yeniden!

Ekiptekiler kimin geri dönmesini istiyor?

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

2 yıl önce - 4B okunma
Supernatural’ın 200.bölümü için düzenlenen kutlama gecesinde dizi ekibine hangi karakterin diziye tekrar dönmesini istedikleri sorusu yöneltildi.

İşte cevaplar;

Jensen Ackles

“Jeffrey Dean Morgan’ın dönmesini çok isterdim. Harika bir oyuncu olmakla birlikte kişiliği de çok iyidir ve kendisini çok seviyorum. Ayrıca, canlandırdığı John karakteri de oldukça sağlamdı. Ama neden diziyi bıraktığını az çok anlıyorum, dizi iki kardeşin hikayesini anlatıyor sonuçta. Eğer John ölmeseydi, dizi bir baba ve oğullarının hikayesini anlatıyor olacaktı. Bir bakımdan onun ayrılması gerekli bir şeydi ama yine de dönmesini çok isterim, hiç değilse birkaç bölümlük.”

Jared Padalecki

“Benim dönmesini asla istemediğim karakter Bobby Singer. Hemen yanlış anlaşılmasın, Death's Door (7x10) gerçekten en sevdiğim bölüm. Çünkü, Bobby gibi bir karakter için harika bir veda bölümüydü. Jim Beaver’ı da çok sever ve sayarım. Aynı şekilde Bobby karakterini de öyle. Ama açıkçası, ona güzel bir şekilde veda ettiğimizi düşünüyorum. Bobby’i tekrar geri getirmek bu vedayı mahveder bence. Açıkçası Jim’in geri gelmesini herkesten çok isterim, karakteri ve ‘idjits’ demesini çok seviyorum çünkü. Ama umarım geri gelmez, çünkü o efsanevi veda bölümünden sonra berbat bir durum olur geri gelirse.”

Jeremy Carver (Yapımcı)

“Kevin’ın ölümünden dolayı hala içim biraz sızlıyor açıkçası, bunun sorumlusu da biraz benim aslında. Aynı şekilde Bobby’nin ölümü de beni çok üzmüştü, harika bir karakterdi. Bir de Meg, o da harikaydı, veda bölümü gerçekten çok güzeldi.”

Eric Kripke (Dizinin yaratıcısı)

“Aklıma ilk gelen isim Bobby açıkçası, çünkü onun yaşıyor ve ailenin bir parçası olduğu bölümler beni oldukça mutlu ediyordu. Bobby kardeşlerin bir parçasıydı. Yazarlar tekrar Bobby’i geri getirdi ama o eski baba figürü sergileyen Bobby değildi. İşte o eski Bobby’i özlüyorum.”

Robert Singer (Yapımcı)

“Lucifer’ı canlandıran Mark Pellegrino’yu çok seviyorum. Şeytanı harika canlandırmıştı.”

Adam Glass (Yapımcı)

“Açıkçası, geçtiğimiz sezon Abaddon’u öldürdüğümüzde çok üzüldüm. Bence harika bir karakterdi. Ama Supernatural’da asla tamamen ölmüş sayılmazsın, yani hala dönme şansı var.”

Matt Cohen (Genç John)

“Ben kendimden çok Mary’nin dönmesini isterim, çünkü Amy Gumenick ve Samantha Smith, Mary karakterine çok güzel hayat verdiler. Tam bir güçlü kadın portresi çizdiler. Bu yüzden Mary’i tekrar görmek isterdim.”

DJ Qualls (Garth)

“Ellen’ı tekrar görmek isterdim. Öncelikle, Samantha inanılmaz biridir. Geçtiğimiz Mayıs ayında kendisiyle Yeni Zelanda’da bir panele katılmıştım ve hayatımın en iyi yolculuğuydu diyebilirim. Kendisi tanıştığım en harika insanlardan biri kesinlikle.”

Rob Benedict (Chuck)

“Ben Gabriel’in dönmesini isterim. 5 bölümde falan görülmesine rağmen hayranlar ona bayılıyor. Bence tamamen diziye dönebilir, kimse bundan şikayet etmez.”

Tahmoh Penikett (Gadreel)

"Aslında ben Richard Speight ile çalışma fırsatımın olmasını isterdim. O harika biri. Aynı şekilde Rob Benedict'le de çalışmak isterdim, Tanrı ile yani. Bu harika olurdu."

Mark Pellegrino (Lucifer)

“Ben ne istiyorum biliyor musunuz, Lucifer’ı kafesinden çıkarmalarını. Hayranların da istediği bu sanırım, bilemiyorum artık.”

Felicia Day (Charlie)

“Ben Abaddon’u çok sevmiştim. Kızıl saç gücü adına! Saç rengi çok güzeldi gerçekten. Kendisi de öyle. Sonra, Bobby tabii ki, o da harika bir karakterdi. Jim ile 1 bölümde çalışma fırsatım oldu ve bu denli iyi karakterleri geri getirmek için ne bekliyorsunuz sevgili yazarlar?”Genevieve Padalecki (Ruby)
“Bobby öldüğünde ağlamıştım. Çok ağlak biri de değilimdir çünkü bunun bir dizi olduğunu biliyorum. Ama bölümü izlerken, “Ah, Jared bu çok duygusaldı.” dedim. Benim için de bir ilkti bu.”

Kim Rhodes (Şerif Mills)
“Tabii ki de Jim Beaver’ın dönmesini isterim, bu da soru mu. Dizinin bir hayranı olarak söylüyorum, Jim diziye çok şey kattı. Bobby karakteri çok sevimli ve huysuzdu. Ayrıca, Jim ile çalışmaktan oldukça keyif alıyordum ve kendisini çok özledim gerçekten.”

Sebastian Roche (Balthazar)

“Chuck karakteri çok iyiydi bence. Aynı şekilde Kevin ve Benny de öyle. Kendi karakterimin dönmesini de çok isterdim, Balthazar’ı tekrar görmek eğlenceli olurdu bence.”

Gil McKinney (Henry)

“Henry’nin Adam adında bir torunu daha olduğunu duydum. Bunu çok yeni öğrendim daha. Adam’ın geri gelmesini isterim açıkçası. Torunumun neler yaşadığını merak ediyorum.”

Kaynak
YORUMLAR
elifspn36
bence kimse geri gelmesin
elifspn36 62 YIL ÖNCE3YANITLA
Juu
Gabriel ve Kevin'dan yana kullanıyorum ben oyumu. :')
Juu 782 YIL ÖNCE2YANITLA
pckopat
nokta diyosun Emoji
pckopat 102 YIL ÖNCE1YANITLA
umuttsmsk
Gabriel kesinlikle dönmeli Emoji
umuttsmsk 142 YIL ÖNCE1YANITLA
sherlock
Lucifer & Gabriel gelse güzel olurdu xd
sherlock 992 YIL ÖNCE1YANITLA
Cassdesa
Gabriel Emoji
Cassdesa 62 YIL ÖNCE1YANITLA
jodeancas
Jo gelsin Emoji
jodeancas 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Edda33
Lucifer ve Gabriel her ikisininde dönmesini isterim.Hem zaten Lucifer sıkılmıştır o kafeste Emoji
Edda33 92 YIL ÖNCE1YANITLA
nurnisa
Jensen'a sonuna kadar katılıyorum bir kaç bölümlüğüne bile olsa john'u görmek güzel olur ve lucifer geri dönsün diğen herkese katılıyorum kesinlikle geri dönmeli
nurnisa 102 YIL ÖNCE1YANITLA
sariii
Abi Sam mantıklı bi açıklama yapmış bu saatten sonra Bobby i diziye geri sokarlarsa saçmalamış olurlar efsanevi bi veda olmuştu harbiden. En Mantıklı olan 2 seçenek var Lucifer ve Gabriel . Tabi Mark Pellegrino canlandırcaksa Lucifer Emoji
sariii 102 YIL ÖNCE1YANITLA
Teresa
lucifer gabriel bunlar dönmeli diziye Emoji
Teresa 532 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Gabriel ile Lucifer gelir belki Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
pckopat
tamam bunlarda varda artık garth ın görünme vakti geldi bence
pckopat 102 YIL ÖNCE1YANITLA
J2castiel
Jared'ın söylediği doğru aslında. Her ne kadar Bobby'nin gelmesini istesek de o efsane vedalaşmadan sonra geri dönmesi yanlış olur. Ben şahsen Kevin Meg ve Gabriel'in dönmesini isterim.
J2castiel 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Lucifer'ın dönmesi daha olası, senaryoya da güzel uyarlanabilir. Genel kanıdayım, Bobby'nin dönmesini isteriz ama bu o efsane vedasından sonra hoş olmaz. Gabriel !!!Neden olmasın ? Balthazar ve John'da gelirse çok güzel olur.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
tolga49
lucifer geri gelsin kabil geçen bölüm öldü oda gelsin ölmesin bobby geri gelsin johny bu diziye hiç gitmedi bence tamam oyunculugu güzeldi ama diziye bence yakışmadı ve tabiki son olarak paris hilton pagan tanrısı gelsin gelsin Emoji
tolga49 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Misha#
Bircok ismin geri gelmesini istiyorum Emoji
Misha# 732 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Lucifer yada en azından Gabriel geri dönse bari :d
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
KÖYEKMEĞİ
Abaddon kesinlikle en sevdiğim karakter abaddon oldugu bölümleri tekrar takrar izliyorum
KÖYEKMEĞİ 442 YIL ÖNCE0YANITLA
Selandra
Kevin, Bobby, Gabriel, Balthazar, John, Garth ( ayrı bi havası vardı sevimliydi Emoji ) Ve daha bir sürü bir sürü isim Emoji Emoji
Selandra 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle