KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Efsanevi sezon finaline hazır olun!

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

2 yıl önce - 8B okunma
Supernatural’ın 21 Mayıs’ta yayınlanacak olan sezon finali “Brother's Keeper” hakkında Tumblr’da paylaşılan bir gönderiye göre, sezon finali hepimizi oldukça merak içinde bırakacak. Oyuncularımız Jensen Ackles, Jared Padalecki ve Misha Collins de sezon finalinin oldukça etkileyici olacağını doğruladılar.

[quote]Dean, Kabil'in Mührü'ne ilişkin şaşırtıcı bir karar verir. Bu karar sadece kendi hayatını değil, aynı zamanda Sam'in hayatını da değiştirecek bir karardır. Bu arada, Crowley ile Rowena yüzleşir ve Castiel iki arada bir derede kalır.[/quote]

Yayınlanan bölüm konusunda görüldüğü gibi, Crowley de sezon finalinde yer alacak ve Castiel ile Crowley’in oldukça etkileyici bir sahnesi olacağı söyleniyor.

Castiel, sezon finalinde dövülmüş ve yüzü kanla kaplı bir halde olacak. Sam ile Dean’in her ikisinin de dahil olduğu bir kavga sahnesi olacağı da söyleniyor, belki de birbirleriyle kavga edeceklerdir, bu ihtimal oldukça yüksek görünüyor değil mi?


Ayrıca, bölümde Dean’in bebeğinin de başına bir şey gelebilir. Sezon finali çekimlerinde Jared, Jensen ve settekiler çamura batan Impala’yı birlikte çıkarmışlar ve o gün sette üç Impala varmış. Bahsedilen sahnenin çekimlerinden gelen diğer fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

İlaveten, sezon finalinin son sahnesinde sadece Sam ile Dean olabilir.

Jensen Ackles, sezon finali çekimlerinden Impala’nın üstünde ekibe bir not yazdığı bu fotoğrafı paylaştı;

Jensen en son ekibe not yazdığında bir şeytana dönüşmüştü. Bu da sezon finali için oldukça endişelenmemiz gerektiğinin bir göstergesi.

Sezon finaline 3 bölüm kaldı, şimdiden kendimizi efsanevi sezon finali için hazırlasak iyi olur. Buradaki bilgiler hayranların gördükleri ve ürettikleri teorilerin derlemesi olmakla birlikte, kesin bir doğruluğu bulunmamaktadır.
YORUMLAR
Pie!
Merakla bekliyorum ama böyle abartmalarınıda sevmiyorum, her sezon finali geldiğinde aynı şeyleri diyorlar çok efsanevi olucak, şahane olucak falan filan böyle beklentiyi büyütüp sonra sezon finalini izleyince hayal kırıklığına uğramayalım bari. Yani kısaca sezon finallerine lafım yok cidden güzeller ama her yıl aynı vaatleri duymak sıkıyor biraz, neyse bekleyelim gene.
Pie! 912 YIL ÖNCE5YANITLA
Misha#
Bunlar insanı çatlatır meraktan.
Misha# 732 YIL ÖNCE2YANITLA
berserk92
İlk defa bir sezon finalini güncelden yapacağım. Mayıs ortası ve geçen yıl başlamıştım. Sarsıcı ve buruk onca bölümle heyecanlı birçok bölüm izletti. Teori üretmeyeceğim merak içindeyim.
berserk92 292 YIL ÖNCE2YANITLA
sedattt
23. Bölümde Dean'den mührü alicak bir çözüm bulacaklar. Ama dean mühüre iyice bağlandığı ve öldürmekten zevk aldığı için mührü vermek istemicek ve tam bir seri katil olucak. Korktugu başına gelicek cümlesini görünce aklıma ilk gelen bu oldu Emoji
sedattt 292 YIL ÖNCE2YANITLA
Moliarty
Kesin crowley ölecek Emoji
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
Yusuf
Crowley'i gerçekten merakla bekliyorum o kadar sessiz kaldı final de patlıyacak belli oldu.
Yusuf 992 YIL ÖNCE2YANITLA
Jnsenfact
İmpala'yı kastediyor.
Jnsenfact 632 YIL ÖNCE2YANITLA
PsycoGirl
Crowley ve Castiel ölebilir bence. Crowley ölmesin Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE1YANITLA
GÖKÇE1967
Dean in bebeği mi
GÖKÇE1967 162 YIL ÖNCE1YANITLA
darkartis
Merakla bekliyorum...
darkartis 42 YIL ÖNCE1YANITLA
Mishafect
ya sonuçta ne olabilir ki yine bir kardeş diğerini kurtarmak için tabiri caizse kötü yola düşecektir ama cas ve crowley olayını merak ettim
Mishafect 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Loyalty
Yönetime ve yetkililere tekrar tesekkurler yazdığım bilgiler ve konu özetleri yayınlanmıs.
Loyalty 102 YIL ÖNCE1YANITLA
PsycoGirl
Sezon finali beklediğim gibi değildi ama güzeldi yine de Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
Jarsen1
Şu son günlerin geçip de sezon finalinin yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum
Jarsen1 782 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Rowena'yı ben bile seviyorum
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Harbiden efsanevi olacak gibi duruyor Rowena ve Crowley de karşılaşacak bakalım neler olacak
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
Desmyra
Korktuğumuz tek şey Cain 'in söyledikleri olmalı, adam hem korkunç bir senaryo yazdı dean için hem de böyle devam ederse gerçekten dedikleri olacak..
Desmyra 52 YIL ÖNCE0YANITLA
dodo9802
Tahminen Crowley Rowena'yı öldürür ama öldürmesin ben Rowena'yı seviyorum ama ben hazır olduğumdan pek emin değilim Emoji
dodo9802 192 YIL ÖNCE0YANITLA
Meczup
Meraktan çatlıcam. Sabırsızlıkla bekliyorum/z
Meczup 52 YIL ÖNCE0YANITLA
ermanbasu
Her sezon finali beklentiyi yukseltiyolar ve her sezon finali harika oluyo bu adamlari en iyi yaptigi sey iki sezon arasindaki 4-5 ayi bize zindan etmek
ermanbasu 72 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle