KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Dracula: Başlangıç

Lucitiel Seviye 69

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 949 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Melkor
Hayallerini yaşıyorlar bu filmde. İçlerindeki sancıyı dindirmeye yönelik bir şey yapış olmalılar. İzleyip de gerilmek istemedim şahsen.
Melkor 993 YIL ÖNCE4YANITLA
Auwlano
Filmi hemen izleyecektim ta ki fragmanda bir sahneye denk gelene kadar. Filmi izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum. Şöyle ki:

Dracula günümüze kadar kötü biri olarak tanıtılırken bu filmde bir kahraman, kahraman olmasının sebebi de şu; halkını düşmanlara karşı korumak. Ama bu güce sahip olmayan Dracula karanlık işler çevirip bu güce sahip olıyor.

Anladığımız şey şu; Dracula, Dracula olmaya zorlanıyor. Peki filme göre hangi millet Dracula'yı zorluyor. Osmanlı tabi ki. Eğer araştırırsanız aslında Kazıklı Voyvoda'dır kendisi. Film tarihi çarpıtmaya yönelik.

Ama her şeye rağmen, paylaşım için ellerine sağlık Merve abla.
Auwlano 863 YIL ÖNCE3YANITLA
Keci
Filmde daha önce yorum yapanlarında dediği gibi Drakula'ya farklı bir bakış açısından bakılmış ayrıca filmde Türkler
savaş alanında beceriksiz, kibirli, saygısız olarak gösterilmiş şahsen ben rahatsız oldum.
Keci 133 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Arkadaşlarım yorumlarınız benim için çok önemli. Emreme ve İrfanıma teşekkür ediyorum. Katılıyorum, fragmanda gözlemlediğim ciddi anlamda kahraman olarak tanıtılması banada biraz komik geldi. Sonuçta hepimizin adını duyunca korktuğu, vampir algısı yaratıldığı, tarihte de hepimizin bildiği gibi kazıklı voyvoda adıyla anılan biri. Kahraman olmak bir yana karanlık tarafta olan biri. Fatih Sultan Mehmet ile de kan kardeşi olduğunu okumuştum tarihte ama ne kadar doğru bilmiyorum. Biraz ego tatmini amaçlı yapılmış bir prodüksiyon olduğunu belli etti.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
Cleage
"Yışısın kızıklı vıyvıdı,yıışısın dırıkılı,gibirsin yıbız gizini kın birimiş tirklir hif.s"
Çarpıtmada son nokta. Çok çok sinirlendirdiler.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
Hamburger
Başladım, Türkler'e yapılan ağır hakaret dolu sahneler beni acayip sinir ettiği için bıraktım. Kendi kendilerine kurgu yapmışlar. Bu Dracula denen herif kazığa oturtuluyor, tıpkı başkalarına yaptığı gibi.
Hamburger 402 YIL ÖNCE1YANITLA
TheKing
bull shit


torrentten bile izlemeyin imbd de görünce 1 puanı basın geçin sözlüklerde hesabı olanlar sövsün by
TheKing 893 YIL ÖNCE0YANITLA