KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Dokuzuncu sezon finalinde neler olabilir?

spnturkey Ekip

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Gizem
Ah şu Destiel hayranları! Emoji

- Cass'in tekrar insan olduğunu öğrenen Metatron, Cass'in bedenine girer ve ekran kararır Emoji
Biraz uzak bir ihtimal olsa da Metatron'u son bölümde ayna karşısında trençkot denerken gördükten sonra böyle bir şey beklerim ben Emoji böyle bir ters köşe yapmasınlar lütfen, Misha'dan soğumak istemiyorum.
Gizem 943 YIL ÖNCE2YANITLA
sinemkiz
ve olan oldu izleyen görmüştür Emoji
sinemkiz 43 YIL ÖNCE1YANITLA
Edda33
Neler olabilir acaba ? Jensen olabilecek en kötü durum olacak dediğine göre birkaç seçenek olabilir...
- Tanrı bir süreliğine ortaya çıkar birkaç melek hariç hepsini alıp cennete hapseder,Cehennemin kapısı açılır ve bütün şeytanlar dışarı çıkar.Luci ve Mike da çıkar,Cass ve Gabriel ise dünyada kalır.Crowley krallığını kaybetmekle kalmaz bitakım güçlerini de kaybederek insanlık adına önemli adımlar atar.
-Mike kardeşi Luci'yi cehenneme göndermişti bu nedenle daha önce Dean Mike'ın bedeni Sam Luci'nin bedeni olmuştu.Kabil de kardeşi Habil'i öldürdü.Şimdi Kabil'in mührü Dean da Crowley'e göre öldürdükçe güçlenen mühür Metatronun kanıyla gücün zirvesine çıkar ve Dean artık hiç kontrol edilemez olur bu durumda abi Dean'ın hedefi küçük kardeş Sam olur tam bu sırada tanrı ortaya çıkar.Tanrı Luci ve Mike'ın babası olduğuna göre bu durumda John'un gelmesi gerekir.

-Veya Metatron ölür Cennetin kapısının yeri bulunamaz,Cehennemin kapısı da tamamen açılır Luci ve Mike da dışarı çıkar dünyada yeniden ama bu sefer daha büyük bir melek şeytan savaşı başlar.

-Chuck gelir hepsini ait olduğu yere gönderir Emoji
Edda33 93 YIL ÖNCE0YANITLA
Rihastle
Hakan abi tespitin veya tahminin süper olmuş izlemenin anlamı kalmadı illa ki biri tutacak Emoji Emoji
Rihastle E3 YIL ÖNCE0YANITLA
Spnn_Hunt
Bence hiçbiri olmaz Emoji ama belki Cass Dean'i kurtarmak için Metatron'la anlaşma yapabilir . Sneak Peek ne zaman yayınlanacak ? Ve bence Gadreel kesinlikle ölecek ama onu Sam, Dean ya da Cass değil Metatron öldürecek
Spnn_Hunt 73 YIL ÖNCE0YANITLA
sezsammy
Çok heyecanlı şeyle olacak o kesin de Dean'e cehennemle ilgili bir şeylerin olacağını düşünüyorum artık ne olursa.
sezsammy 563 YIL ÖNCE0YANITLA
Justice.
Dean onu kapattıkları yerden kaçar ve Gadreel'ı öldürür. Derim
Justice. 943 YIL ÖNCE0YANITLA
Oz-Ceylin
Keşle Gabriel gelse asşında bütümn karakterler toplnsa ne güzel olur hayalet leviathan şekil değiştiren kurt adam (garth) gibi
Oz-Ceylin 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Krowner
Dean'e purgatory yolu gözükebilir bence sonuçta her sezon finalinde sıkça görülen birsey . Eğer oda olmadı Sam veya Castieli korumak icin birisinin önüne atlar kaybolur vs vs (:
Krowner 43 YIL ÖNCE0YANITLA
kasia
Dean ve Cass öpüşür böyle bir sezon finali düşünemiyorum Emoji
kasia 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Seçiill
herşey olabilir.
habil kabil olayı olabilir.
Seçiill 53 YIL ÖNCE0YANITLA
FORGaD
Dean seytan olacak sanirim :
DdD Metatronu yakalayacaklar bence Emoji )))
FORGaD 503 YIL ÖNCE0YANITLA
karadayı
gadreel ölecek büyük bir ihtimalle fragmandan anlaşılıyor.Metatron değil dean öldürücek çünkü mühür'ün etkilerinden dolayı kendini kaybedicek cass'in yanan özü atıp insan olması mantıklı bence kardeşlerin 10.sezonda uğraşacağı düşmanlardan biri cain olur
karadayı 803 YIL ÖNCE0YANITLA
Chazy
Öyle tahminler var ki artık insan tahmin yapamıyor.İllaki biri tutacak tabi benim görüşüm Gabrielin geri dönmesinden yana.Çünkü konuyu böyle açmışlarken tekrar kapatamazlar belki sezon finali finalde de olmazsa inşallah 10. sezona.
Chazy 683 YIL ÖNCE0YANITLA