KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Dök içini

missstan Seviye 4

FORUM OYUNLARI

5 yıl önce - 17M okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Gorgon
Biraz önce dünyanın en büyük kötülüğünü yaptım... Beni sevmeyin üzüyorum insanları. Gece gece vodka iyi giderdi bana vodka alın
Gorgon 122 DAKİKA ÖNCE0YANITLA
W.Sam.W
Birisini çok seviyorum ama duygularımı ifade edemiyorum ...... Msj atıyorum (1 ay sonra cevap veriyo r ama seviyorum dndndnnd)
W.Sam.W 19 SAAT ÖNCE0YANITLA
W.Dean.W
Yoo ben senin msjlarına anında cevap veriyorum zjzjzjsjsjsks
W.Dean.W 18 SAAT ÖNCE1
W.Sam.W
Özür ama sen değilsin kdmdmdn
W.Sam.W 15 SAAT ÖNCE1
W.Dean.W
Biliyorum şapşal *-*
W.Dean.W 15 SAAT ÖNCE0
VĕηтuŚ
Emoji :D:DS:D:D

VĕηтuŚ 667 SAAT ÖNCE0YANITLA
decascw25
2 sene çıktık ilk ayımızda yüzük taktık her günümüzü aralıksız dolu dolu geçiriyorduk o ydu yanlız beni güldüren bütün gülüşlerimi onunla yaşadım annesi ve babasıyla defalarca oturdum kalktım ve ben ilk defa babama sevdiğim adam var dedim tokat yedim evlatlıktan rededildim annem yoktu sonra babamda gitti yinede sevmekten vazgeçmedim iki ay önce seninle oynadım diyip ayrıldı benden şimdi yanımda babam var kanıyorum ama ayaktayım dayanağım var başkasına tercih ettiğim babam yanımda Emoji (((
decascw25 18 SAAT ÖNCE0YANITLA
67awesome
2019 gelsin artık.
67awesome 1913 SAAT ÖNCE0YANITLA
WhiteEve
:') mezun olmak falan
WhiteEve 111 SAAT ÖNCE1
67awesome
Aynen öyle.11. sınıf aşırı sıkıcı.Mezun olup gidelim artık bıktım ya Emoji
67awesome 1910 SAAT ÖNCE0
StewieGr°
Birgün bu sayının gizemini çözeceğim ve tam o esnada da öleceğim öyle hissediyorum EmojiGece üstadıma sordum kaç kez
Bana evrenin sırrını söyle tez
Üstadım cevap verdi gülerek
Bu sır sadece bilinir söylenemez.
StewieGr° 91 GÜN ÖNCE0YANITLA
VĕηтuŚ
Yeni Mega Starımız ARİF IŞIK. Emoji :SD:S:D:D

VĕηтuŚ 661 GÜN ÖNCE0YANITLA
Dmn Dean
hahaha sesli güldüm
Dmn Dean 101 GÜN ÖNCE1YANITLA
67awesome
Bir arkadaşım konser alanında sarhoşken bir adamın verdiği hapı mide hapı sanıp içmiş.Galiba uyuşturucuydu.Neden tüm arkadaşlarımın beyin yaşı 2??
67awesome 191 GÜN ÖNCE2YANITLA
W.Dean.W
Dhshsjsjzsjsj vallahi benimkilerinde öyle (Ceren üzerine alınma zjzjzjzkzk)
W.Dean.W 11 GÜN ÖNCE1
Dmn Dean
bu ne Emoji hahaha
Dmn Dean 101 GÜN ÖNCE1
67awesome
Bir de oturup ben ne içtim ya daha üniversite sınavına girecektim başlasam bırakamam diye ağladı dksnskmsnsj.Akıllısı beni bulmaz
67awesome 191 GÜN ÖNCE2
Lumiro
The OA izleyen var mı? ya da Stranger Things tarzında ama çok korku olmayan Emoji Yani hayalet/cin tarzı şeyler olmayan güzel bir dizi önerebilecek olan?
Lumiro 91 GÜN ÖNCE1YANITLA
Lumiro
Ya da 13 Reasons Why izlemiş olup öneren var mıdır?
Lumiro 91 GÜN ÖNCE0
W.Dean.W
13rw izledim yani biraz "ergenlik dramı" tarzı hoşuna gitti mi dersen gitti Emoji İzle bence zaten 13 bölümcük Emoji
W.Dean.W 11 GÜN ÖNCE0
Lumiro
Ya yorumlarına baktım da öneren var bir o kadar da önermeyen var. En iyisi ilk bölüme bir bakayım. Teşekkür ederiim Emoji
Lumiro 91 GÜN ÖNCE1
W.Dean.W
Rica ederim Lumirocuğum ^^
W.Dean.W 11 GÜN ÖNCE1
VĕηтuŚ
Beni Anlayacağını Bilsem sana kendimi anlatırdım..
VĕηтuŚ 661 GÜN ÖNCE1YANITLA
StewieGr°
Ne yaptın sen Brian? Emoji
StewieGr° 92 GÜN ÖNCE0YANITLA
StewieGr°
Şundan esinlenerek,


şu değerlendirmeleri yaptım, reddit ortamlarında paylaşacağım Emoji

StewieGr° 92 GÜN ÖNCE1YANITLA
tactsfake
Chris Hemsworth artık Thor'u oynamyacakmış, sözleşmesi bitmişmiş e peki sıradaki Marvel filmlerinde kim oynayacak yeni Thor'u? Marvel yapımcıları demiyor muydu bu era karakterleri tek bir oyuncu oynayacak diye? Marvel Dc gibi dizilerde bile karakterleri başka oyuncuların canlandrımasına izin vermiyor ne olacak bu Thor'un hali?

https://www.numberone.com.tr/2018-01-17/kendinize-yeni-bir-thor-bulun/
tactsfake 843 GÜN ÖNCE3YANITLA
FrenchGuy
Muhtemelen Thor, IW’de kendini feda edecek ve ölecek. Ve çizgi romanlarda olduğu gibi yeni çekiçle eric masterson, yeni thor olacak ama avengers onu gerçek thor sanacak.
FrenchGuy 13 GÜN ÖNCE1
tactsfake
ama Eric Masterson'u da yine başka bir oyuncunun canlandırması lazım. Bence oralara pek bulaşmazlar, zaten avengers filmlerini fazla çizgi romanları katarak karmaşıklaştırmamaya dikkat ediyorlar (misal, Thor Ragnarok) ama evet bütük ihtimalle IW'da Thor ölür.
tactsfake 843 GÜN ÖNCE1
tactsfake
O değilde ben Marvel'i sevmeye başlıyorum galiba.
tactsfake 842 GÜN ÖNCE0
VĕηтuŚ
VĕηтuŚ 662 GÜN ÖNCE0YANITLA
Dmn Dean
Ne desem boş içimdeki duygu kelimelerle anlatılamayacak kadar yoğun
Dmn Dean 102 GÜN ÖNCE1YANITLA
StewieGr°
La casa del papel izleyen var mı? 20dk falan baktım hikaye anlatıcı kızı beğenmedim. Hem hikayeyi kötü anlatıyor hem de kötü kız rolü için fazla masum gözüküyor siması. Devam etmedim ama baya metheden var diziyi.
StewieGr° 93 GÜN ÖNCE0YANITLA
Dmn Dean
......
Dmn Dean 103 GÜN ÖNCE0YANITLA
Lumiro
Az önce Stranger Things'i bitirmiş bulunmaktayım. Diziyi çok beğendim gerçekten. Bu arada spoiler falan yazarım şimdi ben ona göre okuyun.
Her neyse dizi çok güzeldi dediğim gibi. Öncelikle şunu söylemeliyim ki 1. sezon 2. sezona göre daha güzeldi. İlk sezonda gerilim falan da vardı diziyi güzelleştiriyordu.
2. sezonda karşımıza çıkan çoğu karakteri sevmedim. Başını kızıl çekiyor. Sonra El'in kardeşi, kızılın abisi falan filan. Bunları demodogların önüne atasım geldi. Her fırsatta da söyledim Emoji
E şimdi Bob yerine bunlardan birisi ölebilirdi. Yalnız Bob'ın öleceği bariz belliydi. Yavrum kıyamam sonda bir mutlu oldu o sırada gitti. Bob'a da sürekli Sam deyip durduk kardeşimle Emoji (Yüzüklerin Efendisi)
Saçma bulduğum bir sahne vardı ;Dustin ve Dart'ın sahnesi. Yer altındayken Steve ve diğer çocuklar falan vardı da saldıracaktı Dart bunlara o sahneden bahsediyorum. Dustin Dart'ın yanına gidip çikolata falan vermişti, arkadaşlıklarını hatırlamıştı da bunlara saldırmamıştı. Ya arkadaş hani bu demogorgonların beyni yoktu? Var mıydı? Yoktu diye hatırlıyorum. Yine de o kadar gözüme batmadı tabii. Öyle bir saçma geldi sadece.
Ve Steve demişken şunu söylemek istiyorum; dizide sürekli Steve ve Jonathan arasında kaldım. Nancy de bir onunla bir diğeriyle takıldı.
Bir de dizide kızlar çok güçlü ve cesurken erkekler o kadar değildi. En çok da bunu sevdim. Nancy'yi zaten ilk sezondan biliyoruz kız kapıdan geçmişti. Kızıl desen abisini dövüyordu en son Emoji Yani hepsi bir manyak. Ama en çok Joyce'a hayran kaldım. Ya çocuğu ne hallere düştü de kadın yılmadı. Allahtan salak bir kadın değilmiş de içi yana yana yardım etmeye çalıştı. Etti zaten de. İlk sezon hele nasıldı öyle. Ben o evde kalamazdım, kadın hala bir şeyler bulmaya çalışıyordu. Bir de ev ne çekti be. Valla ne olduysa eve oldu Emoji
Şimdi 3. sezonu nasıl bekleyeceğimi bilmiyorum gerçekten. Çok sevdim diziyi. Umarım diğer sezonları da özellikle ilk sezon gibi olur.
İyi geceler.
Lumiro 94 GÜN ÖNCE2YANITLA
W.Dean.W
Okumadım spoiler olur diye ben de dün başladım zhzjzjznz
W.Dean.W 13 GÜN ÖNCE1
Lumiro
Okuma okuma Emoji Spoiler almak kötü oluyor. Kendimden biliyorum da bir diziye başlamadan önce her bir şeyler hakkında spoiler yemede üstüme yoktur. Prison Break'a başlamadan önce de Michael'ın başına gelen bir şey hakkında ağır spoiler almıştım Emoji Tek Prison Break olsa iyi neredeyse bütün diziler, filmler hakkında spoiler yiyorum. Hayır bilerek de olmuyor bunlar, yanlışlıkla oluyor hep Emoji
Lumiro 93 GÜN ÖNCE1
W.Dean.W
.
W.Dean.W 13 GÜN ÖNCE0
W.Dean.W
Aynı ben Death note , spn , himym ... izlemeden önce salak gibi yorumları okuyorum Emoji
W.Dean.W 13 GÜN ÖNCE1
W.Dean.W
I'm a goner
Somebody catch my breath
I'm a goner
Somebody catch my breath
I wanna be known by you
I wanna be known by you
Though I'm weak
Beaten down
I'll slip away
Into the sound
The ghost of you
Is close to me
I'm inside out
You're underneath
I've got two faces
Blurry's the one I'm not
I've got two faces
Blurry's the one I'm not
I need your help to
Take him out
I need your help to
Take him out
(21 pilots -Goner )
W.Dean.W 13 GÜN ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle