KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 7. Bölüm

Dök içini

missstan Seviye 4

FORUM OYUNLARI

4 yıl önce - 17M okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
V
"Bana satılmış bir medya ver, sana cahil bir toplum sunayım." Joseph Goebbels
V 6632 DAKİKA ÖNCE0YANITLA
V
Bu Aşk'tan Geri Dönememki Artık Ben.

V 661 SAAT ÖNCE0YANITLA
Lumiro
Bir diziyi, bir kitabı, bir filmi, bir animeyi vs. bitirdiğinde oluşan o boşluk çok kötü değil mi ya? Şu animeyi ne diye izledim ki dün? Canım sıkılmasaydı açmasaydım da bitirmeseydim keşke. Ya hayır bir de bütün şeylerde oluyor ya bu olay beni deli ediyor. Ve insanın modunu düşürüyor direk olarak. Emoji
Al işte şimdi derse odaklanamıyorum. (Derse bahane arayan öğrenci vol.1)
Ama gerçekten öyle.
Lumiro 92 GÜN ÖNCE0YANITLA
1CasTieL2
İsteyipte bi türlü başlayamadığım başlasamda nereden başlayacağımı bilemediğim anime dünyası....Kesinlikle öyle oluyor bende de sanki dünya da bundan iyisi olmayacakmış gibi hissediyorum sanki yeni başladıklarımdan aynı tadı alamayacakmışım gibi ama yine de bişeyler buluyoruz Emoji .(97)
1CasTieL2 352 GÜN ÖNCE0
Lumiro
Evet kesinlikle yeniden yapacak şeyler buluyoruz ama o boşluk geçene kadar ki süre hiç eğlenceli değil. Hayır izlemeyi de seviyorum. Son izlediğim animenin sonunda böyle olacağını bile bile izledim ve ne kadar olmayacak diye kendimi avutsam da işe yaramadı Emoji
Bu arada anime dünyasına ilk adımını atmalısın bence. Kesinlikle pişman olacağın bir şey değil. Gerçi bazı sorunlar olabilir. Kendimden örnek vereyim; bir süre sonra dışarıya bile çıkasın gelmiyor. Karşısından kalkamıyorsun ve sürekli izlemek istiyorsun. Ama artıları da var yeni kültür ve yeni şeyler öğreniyorsun. Öncelikle bazı şeylere bakış açın değişiyor ve daha saygılı olmak istiyorsun. Yani bende böyle oluyor.
Bilmiyorum ya çok güzel bir çevre. Ben asla pişmanlık duymadım. Bu arada ben ilk Death Note'u izleyerek başlamıştım Emoji
Zaten onun ilk bölümünde woah oluyorsun ve keşke daha önce izleseydim düşüncesi oluşuyor. Onu bitirince diğer animelere sarıyorsun zaten. Birkaç bölüm izle diyorum ama %99 eminim ki birkaç bölümle asla yetinemeyeceksin Emoji
Lumiro 92 GÜN ÖNCE1
Lumiro
Gerçi sorunlardan bahsetmişim de dizi izliyorsun sen zaten illa ki o sorunlar sana zaten bulaşmıştır, o yüzden sorun yok Emoji Hep artı hep artı tek sorun o boşluk.
Lumiro 92 GÜN ÖNCE1
1CasTieL2
Aynen boşluk kötü oluyor.En basit örnek yerlilerden İçerde'yi izlemiştim en son o bitince dedim ki daha da yerli dizi izlemem ben sonra işte Çukur başladı güzel oldu şimdi onu izliyorum ben Emoji .Aslında araştırdım Death Note'u tavsiye edenler fazlaymış ilk başlayanlara sende tavsiye ettin onunla başlarım o zaman bi de şimdi şu da var geç başlamamın dez avantajı olarak birikmiş bölümler gözümü korkutuyor biraz o kadar Emoji .(92)
1CasTieL2 352 GÜN ÖNCE0
Lumiro
Ya 37 bölüm mü ne Death Note. Genel olarak 20 civarı olur zaten ki bunların her bölümünün 20 dakika olmasına bakarsak çerezlik bunların hepsi. Tabii sen One Piece, Naruto, Fairy Tail gibi şeyler izlemek istersen 3-4 ay dışarıya çıkmadan izlemen gerekir zira 500'ü aşkın bölümleri var Emoji
Ben mesela One Piece'in mangasını almıştım hala okuyorum, adam da hala yazıyor da yazıyor Emoji Güncele bir gelemedim. Bir de bitirdikten sonra eve kapanıp izlerim artık. Doğrusu bu olay benim de gözümü korkutuyor.
Bu arada dram istersen Clannad süper ötesi bir şey. Ayrıca 2. sezonu var Clannad After Story olarak, kesinlikle tavsiye ediyorum ben.
He bu arada becerebilirsem sana listemi atayım istersen oradan bakarsın izlediklerim, izlemediklerim hepsi orada yavaş yavaş ekliyorum oraya.
EK
Lumiro 92 GÜN ÖNCE1
Lumiro
Sanırım üye olman gerekiyor Emoji Neyse sen izledikçe ben öneririm sana.
Lumiro 92 GÜN ÖNCE1
1CasTieL2
Tamamdır ben Death Note ile başlarım devamı gelir zaten değil mi ? Emoji .(91)
1CasTieL2 351 GÜN ÖNCE1
W.Dean.W
@Mr.Bilge oooo gec bile kaldin Death Note gibi bir efsaneyi izlememekle Emoji
W.Dean.W 11 GÜN ÖNCE1
Lumiro
Gelir gelir Emoji İzledikten sonraki yorumunu çok merak ediyorum gerçekten

W.Dean.W Olsun olsun geç kalmış sayılmaz Emoji

Bu arada komik bir şey söylemeliyim. Ryuk'u ilk gördüğümde korkmuştum. Pat diye çıkınca ehehhe Emoji

Lumiro 919 SAAT ÖNCE1
W.Dean.W
Sjshsss korkulmayacak gibi değil Emoji
W.Dean.W 11 SAAT ÖNCE0
tactsfake
Şimdi sakin olun ve elinizdeki tüm çöp CW dizilerini yere bırakın. Neden; Legion guys, Legion. Adamlar öyle bir dizi yapmış ki, benim gibi X-Men serisini zerre sevmeyen hayatında tek bir Legion comics'i okumamış bir insan bile oturdu hayranlıkla izledi. Konusuna gelince, öyle karman çorman bir konusu var ki zaten konuyu anlayana kadar 1-2 bölüm izliyorsun.Benim tavsiyem eğer hala izlemediyseniz Legion haqqında küçük bir ön araştırma yaparak izleyin. Böyle dedim diye kerkmayın sıradan bir kahraman dizisi değil, genel olarak kahraman dizisi değil hatta, benim gibi psikolojiye meraklıysanız gönül rahatlığıyla izleyin.Kafa açan bir dizi, sürekli tetikte olmak gerekiyor izlerken.(ben bu diziyi nasıl kaçırmışım)

En çok hayran kaldığım yanı ise dizi kesinlikle risk almaktan çekinmemiş. Öyle "Şuraya bir aşk üçgeni koyarız ergenler bunları shiplerken biz de 8 sezon dizi çekeriz, araya da iki psikolojik term ekledik mi tamamdır" kafasıyla yapılmış bjr iş değil ki, esas oğlanın orijin hikayesinin anlatıldığı düşünülünce gayette ergene kayabilirlerdi.
Diğer bir hayran kaldığım an dizinin her bir saniyesi, dakikası planlı, hiç bir şey doğaçlama değil ama yine sizi şaşırtmayı başarıyor. Özellikle ağzından salya akan adamın bile hikayede bir yere koyulduğu an dizi saygımı kazandı.Sadece esas oğlan değil, diğer karakterlerin de çok güçlü altyapısı var. Başta Dan Stevens ve Aubrey Plaza olmak üzere herkes rolünün hakkını vermiş.
Kısacası dizi böyle çekilir şekerlerim!
tactsfake 841 SAAT ÖNCE0YANITLA
tactsfake
İkinci yorum her şey bir yana bu Dan Stevens nasıl oluyorda 20'li yaşlarda ve sakalsızkken 35 gösteriyorda (bknz: Downton Abbey), 30'lu yaşlarda ve sakallıyken 18 yaşına veri dönüyor; normalde bunun tersi olması gerekmiylr mu şaştım kaldım Emoji
tactsfake 842 SAAT ÖNCE0YANITLA
67awesome
Geçenlerde yine sınavlara çalışırken gerek uykusuzluk gerekse saatlerce ders çalışmanın verdiği yorgunlukla 2+2=5 bulmuşum.George Orwell'ın gözü yaşlı Emoji
67awesome 192 SAAT ÖNCE0YANITLA
V
Bak Bunu Burdan Alın Bak Bunu Burdan Alın. Bu Nedir Ya. Emoji :D:SD:SD::D

V 662 SAAT ÖNCE0YANITLA
67awesome
Tarih,edebiyat ve dil anlatım notlarıma karşın fizik ve biyolojinin hiç de iç açıcı olmaması yüzünden bu aralar kafamda TM'ye geçme planları doğmuştu.İmdadıma en sevmediğim derslerden olan kimya yetişti.Bu iyiliğini hiç unutmayacağım kimya.BU ARADA MF PİŞMANLIKTIR.
67awesome 192 SAAT ÖNCE0YANITLA
V
Tabi Kadınlar Yalan Söyleme Konusunda Bizden Daha Profesyoneller Adam Haklı Abi. Emoji S:D:D::D:SD

V 666 SAAT ÖNCE0YANITLA
Zeyn-o
Dolar 3.98 verr mehterii veerrrrr
Zeyn-o 48 SAAT ÖNCE0YANITLA
Lumiro
Dün ailecek Ayla filmine gittik. Ben çook beğendim. Aslında filmi, filmin çıkacağı haber verildiğinden beri bekliyordum fakat gitmek için pek fırsatım olmadı ve biraz da ben vazgeçtim gibi olmuştu ama dün gidebildik.

Buradan sonrası küçük spoiler içerebilir.

Öncelikle filmin konusundan birazcık bahsedeyim. Arkadaşlar film Kuzey Kore ve Güney Kore arasındaki savaşı anlatıyor. Biliyorsunuz ki Güney Kore'ye yardım için asker yollanmıştı Türkiye'den. Bir Türk'ün ve küçük Güney Koreli kızın arasındaki yaşanmış gerçek bir olayı anlatıyor.
Filmin başlarında kızın ailesi ölüyor ve bu sırada askerimiz onu ağaçlık bir alanda ölmüş olan ailesinin yanında buluyor. Sonra isim falan koyuyorlar. Yani kısaca Ayla ve Süleyman'ın (askerin adı) arasında olan güzel bağı anlatıyor da denilebilir.

Ya film gerçekten çok duygusaldı. Etrafımda herkes ağlıyordu ve bir tek babam duygulanmamış. Valla yanda oturmuş patlamış mısır yiyordu. Her neyse konumuz bu değil.
Ya en çok duygulandığım yerler Ayla'yı valize koyduğunda kontrolden geçmişti ya orada mutlu oluyordu nasıl, ama sonra arkadan geldiler ve valizi almaya çalıştılar ya orada ağlayarak valizi bırakmıyordu işte orası. Gerçekten bir kötü oldum orada.
Bir de Ayla okula gittiğindeki bölüm.
Tabii ki film genel olarak dram içerdiği için geneli duygusal geçti de bunlar duble duygusaldılar.
Film gerçekten harikaydı. Gitmekle gitmemek arasında kalanlar kesinlikle gitsinler. Gerçekten süper ötesiydi.
İzlerken yine sürekli olarak savaşlara saydırdım. Ya insanlar nasıl zorluklar çekmişler. Savaş gerçekten en kötü şey olabilir. Benim aklım hiçbir zaman almıyor, neden insan diğer insanı öldürmek, yok etmek ister ki?
Gerçekten kendi kuyumuzu kazıyoruz.
Lumiro 919 SAAT ÖNCE0YANITLA
V
Punisher Efsane Başladı Netflix Arada Sırada Sağlam İşler Yapıyor.

V 661 GÜN ÖNCE0YANITLA
evilthing
O kadar iyi mi dizi? ablam izledi 2 günde bitirdi ama ben bu adamı Walking Dead'de sevmemiştim biraz gıcığım diye bakmadım Emoji
evilthing E20 SAAT ÖNCE1
Lzzy
Keşke bazı şeyleri geri getirebilsek.
Lzzy E2 GÜN ÖNCE3YANITLA
HolyDemon
Hayat bazen çok 'KEŞKE'
HolyDemon 901 GÜN ÖNCE3
StewieGr°
uzun zamandır Türk filmi izlemiyordum. Buna da youtubeda denk geldim. öyle meraktan bakarken sardı ve hepsini izledim dün gece. Şener Şen ve Şevket Altuğ gibi iki usta oynuyor. ve konusu kara mizah olunca diğer filmlerden farklılaşıyor. kalite artıyor. 92 yapımı ama konusu itibariyle döneminin çok ötesinde. Şevket Altuğ klasik saf iyi adam rolünde. Şener Şen kötü ile iyinin arası bir yerde ama iyi tarafı biraz daha ağır basıyor. İşin güzelliği ne beyazda ne siyahta grinin karmaşıklığında zaten.
Hollywood filmi tadında film. ortam ve kıyafetler bana The Grand Budapest Hotel filmini anımsattı. Ben çok beğendim size de tavsiye ediyorum. Film youtube'da mevcut. 1080pye kadar izlenebilir.
StewieGr° 92 GÜN ÖNCE0YANITLA
V
Mute Başkan eve hoşgeldin. Rainbov Oynayan Varsa Eklesin dePhoeniX- Akalım:D
V 662 GÜN ÖNCE0YANITLA
StewieGr°
Bu kaçıncı level ya? Vezir feda edip oyunu almak vay anasını sayın seyirciler. Ayrıca koordinatlar ile oynanıyor bir süre sonra oyun.
StewieGr° 92 GÜN ÖNCE0YANITLA
V
Meyhaneler Sen İçtikçe Biten Ben, Senden Vazgeçersem Haram Olsun. Tüm Kadehler Sen ,Kırılıp Düşen Ben. Beni Mahveden Sen Helal Olsun.

V 662 GÜN ÖNCE0YANITLA
Chuckist
İzmir'de hava güzelleşmeye başladı. Biraz daha soğusun. ( Dirar'ı al oyundan Aykut !)
Chuckist 372 GÜN ÖNCE0YANITLA
1CasTieL2
Abi 10 dakika önce yağmur indirdi hahaa Emoji .(Dirar'ı aldın mı oyundan aykut bey ?) (96)
1CasTieL2 352 GÜN ÖNCE1
Chuckist
Böyle devam etsin Bilge Emoji ( Aykut beni duymamaya devam ediyor..) bu sendeki geri sayım nedir?
Chuckist 372 GÜN ÖNCE1
1CasTieL2
Yanlış atmışsız site yine mi göçtü benim nette mi bi sıkıntı var bilemedim neyse.....Abi valla bi gece yağıyor bi gündüz ama yağdımmı tam yağıyor haa devam eder galiba Emoji .(Dirar neyse de abi skor şahane Emoji .).Abi 2900 yorum yazmışım kaldı 100 yorumum ibre 3000 olana kadar geri saymaya devam abi Emoji .(92)
1CasTieL2 352 GÜN ÖNCE0
1CasTieL2
Abi valla bi gece yağıyor bi gündüz ama yağdımmı tam yağıyor haa devam eder galiba Emoji .(Dirar neyse de abi skor şahane Emoji .).Abi 2900 yorum yazmışım kaldı 100 yorumum ibre 3000 olana kadar geri saymaya devam abi Emoji .(94)
1CasTieL2 352 GÜN ÖNCE0YANITLA
Lumiro
Buradan çıkmıyorum ama aklıma bir şey geldi. Ben çarşamba günü matematik sınavına girmiştim. Matematik dersine gerçekten çok fazla çalışmıştım. Sürekli teneffüslerde, öğle aralarında falan test çözerdim. Hala çözüyorum. Ya öyle çok çalışkan bir tip değilim de matematik dersim biraz kötü olduğu için ağırlık veriyorum. Tabii çalışıyorum da çok çalışkan değilim. Hani gerçekten çalışkan vardır bir de ben, öyle anlatayım. Her neyse işte sınav olacağımız sınıfa geldik ve ben nasıl heyecanlıyım ama böyle yerimde duramıyorum, konu falan tekrar ediyorum, test açıyorum yaptığım sorulara falan filan bakıyorum son defa. Sonra sınav başladı. Kağıdı aldım ilk soru kolaydı, yaptım. Sonra bir soru vardı çarpı mı yoksa toplama işareti mi koyacağımı unuttum. Ama o konuyu biliyorum onunla alakalı soru bile çözmüştüm. Yaptım bir şekilde onu ama yanlış olmuş sanırım. Sonra son soruda fonksiyonu ötelememizi istiyordu ve ben onda iyiydim. Yani en azından verdiği soruyu yapabiliyordum. Üzerine yazdım sorunun 2 yukarı 3 sağa ötelenecek falan diye. Ama dikkatsizlik yapıp yalnızca yukarıya öteleyip bırakmışım. Gerçekten tam puan alabilirdim.
Daha sonra bir soruda da formülü karıştırmışım. Ama o soru tarzında da hiç yanlışım çıkmıyordu o derece.
Yani soruların hepsi abuk sabuk nedenlerle kül oldular. Sınavdan çıkınca moral sıfır tabi bende. Öyle işte.

Ama 2. sınavlarda yüksek not almak için elimden geleni yapacağım!
Lumiro 92 GÜN ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle