KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Doğaüstü anılar

TheKing Seviye 89

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Emre çok ilginç ve diziye uygun bir konu açmışsın. Öncelikle seni tebrik ederim ve ilginç bir anımı paylaşmak istiyorum.

2012'de bir yaz akşamı. Hava nasıl sıcak nasıl. Evde yalnızım, hatta Kill Bill'i izliyordum çok net hatırlıyorum. Saat 23 civarı, dışarıdan bir ses geldi. Ama öyle tatlı bir ses geliyor ki lir mi desem kemanla karışık daha önce hiç duymadığım bir müzik aletinden geldiğine emindim. 2 saat kadar sürdü. Ben filmi falan bıraktım kendimi müziğin ritmine bıraktım. Neyse annemler geldi. Ama 7 gün boyunca aynı saatte yine 2 saat aynı müziği duydum. Annemle babama siz de duyuyorsunuz değil mi ne kadar güzel dedim. Ama maalesef annem ve babam duymadığını söyledi. Akıl sağlığımdan şüphe ettiğim bir 7 gündü.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE8YANITLA
TheKing
merve ablam ben o olayı tam 6 sene yaşadım şöyle ki

gece saat 2 civarı ama hep 2 bi grup konuşması gibi fısıltılar duydum tam 6 yıl boyunca hangi dilde olduğunu bilmediğim çok cılız ses düzeyinde fısıldaşmalar sanki bi aile gibiydiler her birinin farklı ses tonları vardı ve bişeyler anlatıyolardı sanki biraz araştırınca ama yüzdfe yüz emin değilim konuştukları dilin biraz ibraniceye biraz arapçaya ve çözemediğim bir dile benzediğini anladım bu fısıltılar uyur gezer olduğum süre içinde devam etti 16 yaşıma gelince bi olay yaşadım ;

yine o konuşmaları duyuyodum ama bu sefer biraz hararetli konuşuyolardı 5 dakika bi sessizlik yaşandı sonra mahalleden kedi sesleri geliyodu ama çok şiddetliydi kanlı bi kedi kavgası görüyodum hayatımda ilk defa bildiğin birbirlerini parçaladılar yani kan akıttılar parçalanma durumu yoktu sonra güçü olan kedi mahallenin ortalarına doğru yürüdü sonra kedi kayboldu mahalle bomboşken bitane adam gördüm yürüyen şimdi kafama takıldı mahallede çıt yokken saat 2yken sadece kediler vardı adam yoktu ortalıkta hem bizim mahalle bi hayli geniş koşmazsanız yolun ortasına 20 saniyede gelemezsiniz koşma sesi olsa duyardım bu adam nerden çıktı peki ?
gittik bu işten anlayanlara amcamla birlikte ordaki adam cinlerin farklı yaşam formlarına girebildiğini hatta bi eşya bile olabildiklerini söyledi.


sonuç olarak bu olaydan sonra duyduğum o sesler gitti artık uyurgezerde değilim
TheKing 893 YIL ÖNCE4YANITLA
Melkor
İnsanların imanları zayıfladıkça onların güçleri artar
hissettirdikleri duygu olmaması gereken bir şeydi bu ayıbımız ben yıllardır araştırıyorum vs. bu konuyla ilgili aldığım en iyi cevap buydu
Ha birde korku senin karşındaki insan hayvan veya doğa üstü varlık onları güçlendirir. sen farkına varıp bu ve bir üst paragrafta söylediğim şeyle kendine gelirsen ses de görüntüde his de kaybolur gider çünkü insan daha güçlüdür genel bi şey gibi oldu yazım
Melkor 993 YIL ÖNCE4YANITLA
Ebru.Can
Arkadaşlar, ben bi gün mezarlığa ailemle akrabamızı ziyarete gitmiştik. Ailem dua filan okuyordu bense ilerden su doldurmaya gitmiştim su doldururken arkamda bi adam belirdi ama yaşlı bi dede yüzü nur gibi çokta tatlıydı. Elime 1 lira koydu ve karşı tarafı işaret ederek oraya su dökmemi istedi bende işaret ettiği yere baktım. Tam arkamı döndüğümde yoktu birden kaybolmıştu. Sizce kim olabilir ? Fikirlerini paylaşabilirmisiniz lütfeen Emoji )
Ebru.Can 23 YIL ÖNCE3YANITLA
Downey
Yasli nur yuzlu dede dedin ya, gozumde Besinci Boyut'taki Salih'in yanindaki dede canlandi o olmasin??? Emoji
Downey 503 YIL ÖNCE2YANITLA
D. Yaren
hani aniden eşyaları koyduğumuz yerden farklı bir yerde örüyoruz ya da arkamızda aniden birisinin belirdiğini düşünüyoruz ya bence her öyle düşünüp hissettiğimiz an doğaüstü bir an.
D. Yaren 372 YIL ÖNCE2YANITLA
kafder
bir gün akşam salonda televizyon izlerken uyuya kalmışım . bi ayıldım önümde beyaz bir sis bulutu ama bulut kadar kapalı değil sanki sis. hemen o hızla odama kaçtım
kafder 402 YIL ÖNCE1YANITLA