KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Diziye başladıklarında Jared ve Jensen

LostDemon Seviye 6

BOBBY YARDIM HATTI

3 yıl önce - 942 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
LostDemon
Evet zaten sette tanıştılarda benim demek istediğim ilk sezonlar çekilirken konuşmuyorlar mıydı? Hani bir bölüm vardı Dean ve Sam, Balthazar sayesinde Gerçek hayatlarına geliyorlardı yani spn setine ve yapımcı Robert sürekli başladılar!' 'Sonunda barıştınız!' tazrı şeyler söylüyordu. Galiba bu bölüm 8. Sezondaydı. Bu yüzden sordum. Emoji
LostDemon 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Ravien
Valla bende internette okuduklarıma göre sette tanıştılar olarak biliyorum fakat ne kadar doğrudur bilmem...
Ravien 513 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Merhaba, benim bildiğim kadarı ile Jared ve Jensen 2005 yılında, yani Supernatural'ın çekilmeye başladığı ve yayınlandığı yıl dizi setinde tanıştılar. Eğer ki farklı bir bilgi gelirse bana düzeltir ve yardımcı olmaya çalışırım.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA