KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Disturbed

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ayseegul
Konusunu açayım diye niyetlenip sitede aratırken şu an yorum yapıyorum. Açmış olunsa da daha çok KemşiDoğukankam açmıştır diye düşünmüştüm. Neyse adamları diğer gruplardan bi ayrı seviyorum öyle böyle değil, 2 yıl önce mi ne Awaken'le dinlemeye başlamıştım. The Nightlarıyla ayrı bi güç doluyor içime, Meaning Of Life'ın 02.55- 03.25 arası bölümüne ayrı bir hastayım, Darkness tam huzur bulmalık, Another Way To Dieleri'yle "stiill, we ravage the world that we loveee" diye bağıra bağıra ortalarda dolanırım. Utanmasam her şarkılarına ayrı analiz yaparak yorumu destan boyutuna getireceğim. Velhasıl kelam benim için önemli bir o kadar da kaliteli gruplardandır. En bangır bangır dinlenilesi beylerdendir, sesin hakkını dibine kadar verirler. Vallahi seviyom.
ayseegul 802 YIL ÖNCE2YANITLA
Keci
Bu grubu lisedeyken sevdiğim bir tarih hocam önermişti. Böyle bir anısı da vardır bende Emoji
Keci 133 YIL ÖNCE1YANITLA
Liberty
Playlistimde her zaman yeri olan tapılası grup.Liberty 622 YIL ÖNCE1YANITLA
Pie!
Facebook ve Twitterdan attıkları son gönderilere bakarsak 5 yıllık aranın ardından geri dönüş sinyalleri veriyorlar, umarım yine hayyyyvan gibi bi' albümle karşımıza çıkarlar^^ bizde o vakte kadar I'm Alive ile beklemeye devam edelim
You'll never take me alive
I'm alive!
I'm alive! diyerek uzaklaşıyorum.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA