KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Diriliş: Ertuğrul

Melkor Seviye 99

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 682 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
CupCake
Bence TRT 'Türk dizisi izlemiyorum, ıyy' diyenlere tepki olacak diziler yapıyor. Bu dizi de onlardan biri, ailecek izlenecek türden. PİT
CupCake 802 YIL ÖNCE2YANITLA
Liberty
Bizim ev halkı tarafından Muhteşem Yüzyıl'da yapılan saçmalıklardan sonra bu tür dizilere yargısız infaz yapılmaktadır.Ama konusu güzel boş zamanımda izleyeceğim.
Sebastian aç ordan Unutma Beni 1457. bölümü.
Liberty 622 YIL ÖNCE1YANITLA
Assassin#
Osmanlı temellerinin atıldığı dönemi anlatan tarihi dizidir. Tarihin muhteşem yüzyıl olmadığını gösteren muazzam bir dizi. Yeni başladım diziye ve harika ilerliyor. Bölüm saatleri uzun film tadında ama bir sonraki bölüme geçmek içinde sabırsızlanıyor insan. Bazı yerlerde assasin's creed'i anımsatıyor bana. yani tavsiye ederim Emoji
Assassin# 412 YIL ÖNCE0YANITLA