KAYIT GİRİŞ

12x19

Dhoom 3

HuanPa Seviye 57

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ayseegul
Aamir filmi olur da kaçırır mıyım? Yazın tek başıma 1.dönemin son günü de sınıfça izlemiştik. Aksiyon sahneleri biraz abartı olmuştu -adamların yapısında var ehuhe- abartıdan kasıtlarım motorlu sahneler. Aamir'in yine "Mr. Perfectionist"liğinden ödün vermediği filmlerden biridir. Dönüm noktası intikam ve kardeşlik olan filmin kardeşlik sahnelerinde gözlerin dolması kaçınılmazdır. Filmden sonra "Duuum maçaleeee" diye ortalıklarda dolanmanız olasıdır. Ayrica Katrina'nın o saf güzelliğine hayranım. Başarılı filmdir. Konu için teşekkürler.
ayseegul 802 YIL ÖNCE2YANITLA
INeedPie!
Sonunda izledim! Güzel bir filmdi. Aksiyon sahneleri biraz abartıydı diyorlar. Bence de öyle ama Hint filmlerinden bahsediyoruz burada. E doğal olarak abartıya kaçan şeylerin olmasına şaşırdığım pek söylenemez. :') Aamir Khan bu filmde de süperdi.Oyunculuğu yine etkileyiciydi. Ben özellikle onu Samar rolünde çok beğendim. Nedendir bilinmez ama Aamir Khan'ı genelde özürlü gibi davrandığı ya da garip davrandığı filmlerde daha bir seviyorum. Pk'de de onu bir uzaylı olarak görmüştük ve ben yine çok sevmiştim o rolünü. Emoji Müzik olarak bu filmde Malang Me'yi sevdim. Açıkçası Dhoom 3'ün "Dhoom Machale" şarkısını beğenmedim. Dhoom 2'deki daha güzel bence. Emoji Saygılar.. :')
INeedPie! 291 YIL ÖNCE1YANITLA
HuanPa
Dhoom Machale Dhoom oda güzel Emoji
HuanPa 572 YIL ÖNCE0YANITLA
HiphopLfe
Sürekli replaye aldığım malang me şarkısı vardı bu filmde ya Emoji
HiphopLfe 292 YIL ÖNCE0YANITLA
csinemaky
Filmin konusunu açacaktım ama bir de baktım ki zaten varmış. O yüzden bana da yorum yapmak düşer.
Normalde aksiyon filmi pek sevmem ama bu filme ba yıl dım. Kesinlikle çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Aksiyon sahneleri bayaaağı abartıydı ama abartı olması ilgi çekiyor bence. Filmin sonunda da gözyaşlarımı tutamadım. İzleyin arkadaşlar izleyyiin.
Filmin jeneriğine de aşık oldum ya, bu ne güzelliktir?"Biz O'nun insanlarıyız. Bize kim meydan okuyabilir?"
csinemaky 1 YIL ÖNCE0YANITLA