KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Devrim Arabaları

Chazy Seviye 68

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 963 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Sertan
3 yıl önce izlemiştim gerçekten çok hoşuma gitmişti emek verilen nadir yerli yapım filmlerden biri
Sertan 43 YIL ÖNCE1YANITLA
Munzevii
Bence devrim arabaları, "içimizdeki düşmanlarımız"ın en bariz örneğidir. Tam hatırlamıyorum ama ya benzin konulmayı unutuluyorudu yada gösterge bozuk çıkıyor. Kısaca cumhurbaşkanı veya başbakan araçtayken benzin bitiyor ve medyanın "cumhurbaşkanını/başbakanı yolda bırakan araç" şekli yaptıkları aşırı abartılmış haberler yapılıyor. Sonuç olarak arışı karalama haberleri yüzünden devrim arabalarının üretimine onay verilmiyor, kısaca yanımızda duran, ben türküm diyen, vatanını sevdiğini söyleyen ama Türkiyenin zararına uğraşlar veren insanlar yüzünden türk devrimlerinden birinin önüne geçilmiş oluyor.
Devrim arabalarından birisin hala çalışır vaziyette bulunması aslında yaptığımız ve onay verilmeyen çalışmamızın ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor.
Uzun lafın kısası yıllar önce yaşanmış bu olayın şuan da bize ders vermesi ve yanında durduğumuz insanların kim olduklarını düşünmemiz ve iyi değerlendirmemiz gerektiğini gösteriyor.
Munzevii 373 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Yerli yapımlara ay yıldızlı bir örnek. İzlerken bir an dahi sıkılmadığım nadir Türk filmlerinden. O zamanlarda yaşanan sıkıntıları, inancı, çabayı kısacası insanlığa dair birçok ögeyi Devrim Arabaları filminde bulabilirsiniz. Selçuk Yöntem varsa zaten işin içinde o yapım iyi bir yapımdır.

Paylaşım için teşekkürler canım.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
FeeLucky
Arışı değil , aşırı Uhammedciğim. Birisin değil birisinin. Neyse sa :dd

Şeyda'yı etkilemiş bir film ise, benim hayli hayli izlemem gerekir. Durun ben bunu akşam izleyeceğim inşallah. Editlerim burayı izleyince.
FeeLucky 713 YIL ÖNCE0YANITLA
Liberty
Aradan tam 53 yıl geçmiş olmasına rağmen Türkiyenin hala yerli arabasını üretememeside ayrı bir hüzün.
Liberty 623 YIL ÖNCE0YANITLA