KAYIT GİRİŞ

Depeche Mode

Monroe Seviye 87

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

1 yıl önce - 622 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Yusuf
Subliminalli klipler falan
Yusuf 991 YIL ÖNCE2YANITLA
Aredhell
En sevdiğim gruplar arasında yer alacak kadar dinlemiyorum ancak People are people adlı şarkılarını pek severim.sanırım 80'ler şarkılarına karşı bir zaafım var kliplerdeki tipler,danslar; şarkılardaki ritimler,müzik tarzı..çok hoşuma gidiyor Emoji
Aredhell 541 YIL ÖNCE2YANITLA
Brave
Fotoğrafta Ahmet Kuralın saçını kestirmiş hâli var sandım yaa dösndmn
Broken şarkısıyla tanıdım bu grubu, favori grubum değil belki ama ismi çok havalı olduğu için playlistimde var ajsnms
Brave 881 YIL ÖNCE1YANITLA
ayseegul
Tivitirda grubun seri paylaşımlarını görüp fav bastıktan sonra sitede karşıma konunun çıkmasını neyle açıklıyoruz? Görür görmez kesin Banu'nun bu işte parmağı var dedim haksız çıkmadım. Gelelim gruba abileri "In Your Room"larıyla tanıdım, kanıma o zaman girdiler severim. Sözleri gayet anlam yüklü, besteleri dokunaklıdır. Dinleyin, dinletin, kıymetini bilin. Hadi öpt.
ayseegul 801 YIL ÖNCE1YANITLA
J2msexual
Kısacası adamlar efsane ^^
J2msexual 81 YIL ÖNCE1YANITLA