KAYIT GİRİŞ

12. Sezon 2. Bölüm İncelemesi

DENİZ GEZMİŞ

LİKEMGMT Seviye 72

SERBEST KÜRSÜ

1 yıl önce - 914 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
LİKEMGMT
LİKEMGMT 7211 AY ÖNCE3YANITLA
Sekhmet
Sağcı solcu muhabbeti cıkarır kardeşim bu. Az düşün sonra ne konu acıkcasan ac!
Sekhmet 1511 AY ÖNCE2YANITLA
LİKEMGMT
bu konuyu daha önce açmıştım youtube dolaşırken bu video dikatimi çekti ve bende ekledim ve kimse bu konuya bakmak zorunda değil eğer bakıyorsa dikatini çekmiştir yani isteyerek gelmiştir ona diyeceğim bişey yoktur ......
LİKEMGMT 7211 AY ÖNCE5
Stevejobs
Aslında sana katılıyorum sitede siyaset konuşulması taraftarı değilim ama başlığı gorduğun zaman yorum yazma gibi bir zorunluluğun yok siyaset konuşmak istemeyenler yorum yapma zahmetinde bulunmazlar keşke bunu goz önünde bulundurup ona göre yorum yapsaydın
Stevejobs 3011 AY ÖNCE2
Sekhmet
Bu basit bi konu değil yalnız. Ben buraya adolf veya atsız hoca hakkında konu acsam tepkinin babasını görürdüm yok fasist yok ırkcı diye. Böyle konuların acılmaması gerekir
Sekhmet 1511 AY ÖNCE0
LİKEMGMT
SENİN farklı görüşlere gıcıklığınmı var ? senin gibi düşünmeyen herkes yanlış yoldamı yani
bu sözler sana ve senin gibi düşünenlere gelsin
"Bu dünya, senden olmayanlarla hoştur. Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur. Sadece senin gibiler değil, senden olmayan da çok yaşasın ki, sen de yaşa. Hele bir de onun gözüyle gör şu fani dünyayı. Herkes beyaz olsa, o zaman beyazı fark edemezsin ki. Değil mi?
Veyahut da siyah. Beyaz en güzel siyahta belli eder kendini. Beni ben yapan yegane şey, benden olmayandır. O yoksa, sen de yoksun. Ne anlamın kalır, ne rengin belli olur, ne de tadın..."

LİKEMGMT 7211 AY ÖNCE0
Immanuel
Deniz Gezmiş'i sever, sayar fikirlerini beğenirim. Ancak bu ses kaydı Deniz yoldaşa ait olmadığını, savunmalarından derlenen bir kayıt olduğunu, bir belgesel ya da dizi/film için yapıldığını duymuştum Halit Çelenk'in bir videosunda. Ruhu şad olsun.
Immanuel 1111 AY ÖNCE2YANITLA
LİKEMGMT
Ben amerikan emperyalizmine, Sovyet revizyonizmine, Romen soytarılığına, Bulgar dalkavukluğuna karşı bir Türk devrimcisiyim.
#Deniz Gezmiş
LİKEMGMT 7210 AY ÖNCE0YANITLA
Sekhmet
Bu tür şeyler için mi acıldı burası
Sekhmet 1511 AY ÖNCE0YANITLA
LİKEMGMT
hayır bu forumda herkes istediği konuyu açabilir şimdi fazla konuşma başka bir konuya bak
LİKEMGMT 7211 AY ÖNCE7
Leamy
MGMT kardeş bir daha konu açarken Sekhmet nickli arkadaşa danış. Sor bakalım onun siyasi görüşünü savunan bir konu mu açmışsın?
Tövbe tövbe. Kardeş sen Hitlerli konu açtın da sana ırkçı mı dedik? Açabilirsin.
Burası özgür bir platform. İnsanlara hakaret etmediğin sürece görüşünü belirtebilirsin. Ama bir üye başka bir üyeyi tehdit edemez güzel kardeşim.
Sen ne MGMT'den daha üstünsün ne de o senden üstün. Burada herkes eşit. Bak bakalım senin dışında sağcı/solcu muhabbeti çıkaran olmuş mu? OLMAMIŞ.

Sen de bir daha düşünür, taşınır ona göre yorum yaparsın umarım. İyi günler dilerim.
Leamy E11 AY ÖNCE7
Sekhmet
Aynı sehirde olmadığımız için kendini şanslı say. Haydi eyvallah
Sekhmet 1511 AY ÖNCE0YANITLA
Liberty
ZKŞLFMSDLKJGNFJKNCVKJBNH yav yorum atmıcaktımda dayanamadım, sekhmet nickli üye sorumlu falan olmuş sanırsam bende seviye41 gözüküyor ama bilemedim. adam istediği konuyu açar sana mı soracaktı ? sayın gözlerine bakacak delikanlı bulamayan bey ?
mgmt hadi yine iyisin len aynı şehirde değilmişsin ucuz yırttın. mazallah aynı şehirde olsaydın kolun,bacağın,kafan falan kopardı yersen. şu internette millete ahkam kesip durmayın lütfen yav komik duruma düşüyorsunuz. neyse üzülme belki benle aynı şehirdesindir bro, osmangazi / kemerçeşme'den bildirdim.
edittttt: ne sağcıyım ne solcu, Beşiktaşlıyım Beşiktaşlı.
konuyla alakalı edit : Deniz Gezmiş hakkında sadece bi şarkı paylaşacağım bu ka.


Liberty 6211 AY ÖNCE6
Sekhmet
Ne kadar cahil bi insan fjdjj aynı şehirde olmadığıza üzüldüm kardeş ya jdjd boluda varsa kimse gelsin mcde takılırız gjkd evdekilere selam söylemeyide unutma kanka djdj
Sekhmet 1511 AY ÖNCE0
Liberty
ne kadar cahil bir insanım ya. affet ben senin kadar düşünceli değilim. sen bence burada millete laf yetiştirme, bak 2 gün önce (19.11.2015) Türkmen dağı düştü, Suriye'de. bu konu hakkında Twitter'da yorum falan at ne bileyim, anlarsın sen bu işlerden bordo klavyeli değil misin olum ben mi söyleyim bunuda. ya da Sultanahmet'e çık Çinli diye Koreli, Japon turist falan döv. buda sana son yorumum hadi bol şanslar.

bkz :
EK


Liberty 6211 AY ÖNCE4
Sekhmet
Kaç yasındasın sen ya djdj
Sekhmet 1511 AY ÖNCE0
LİKEMGMT
35 milyon metrekare vatan toprakları işgal altındayken, bizim milli bütünlüğü bozmakla suçlanmamız gülünçtür. Mustafa Kemal sağ olsaydı çok şaşırırdı. Hareketimiz tamamen anayasal bir harekettir. Anayasamızın başlangıç ilkesinde belirtilen ulusun zulme karşı direnme hakkını kullandık. Bu sebeple anayasal bir davranışta bulunduk.

#Deniz Gezmiş
LİKEMGMT 7210 AY ÖNCE0YANITLA