KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Dean'i Jensen oynamasaydı, sevilir miydi?

HolyDemon Seviye 90

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Misha#
Deani cok guzel canlandirdigi kesin.Simdi biz dean i her zaman jensenımın oynadigini gordugumuz icin ona alistik.Eger ilk bastan beri baskasi oynasaydi,bu seferde ondan baskasini sevmezdik.Ama her zaman jensen ının yeri ayri.:)
Misha# 732 YIL ÖNCE3YANITLA
Moliarty
Aynısını misha için de söylüyorum bu konuda bir sıkıntım yok yusuf,diziye başladığımda Misha'dan haberim bile yoktu. İnsanların dizi karakterlerini sevmesi normal ama tüm başarısını tek bir karaktere bağlaması yanlış. Eğer diziyi sadece Jensen için izleyenler varsa onun oynadığı pembe dizileri de tavsiye ederim.
Moliarty 972 YIL ÖNCE2YANITLA
Yusuf
Nasıl ki kurtlar vadisin de necati şaşmaz olmazsa dizi olmaz veya walking dead'de andrew lincoln olmazsa olmaz, spn içinde jensen geçerli bu böyle pembe dizide de oynayabilir kötülemen şaçma.
Yusuf 992 YIL ÖNCE2YANITLA
YouLoST
bence olmazdı çünkü olmayan bir şeyin özlemi çekilmez mesela televizyon icat olmadan televizyon isteyebilirm iyiz ?işte bunun gibi jensen ın da yokluğu çekilmez
YouLoST 412 YIL ÖNCE2YANITLA
İlayda12
Ben sevemezdim ya dean oynadığı rolü gayet iyi canlandırıyor ayrıca Jensen kadar tatlı bir oyuncu olabileceğini sanmıyorum
İlayda12 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Evet sevilirdi:
Siz izlediğiniz herşeyi oyuncusu için mi izliyorsunuz? Eğer spn jensen ackles olmadan cekilmiyorsa yada başka herhangi bi birşeyddiğer dizileri neden izliyorsunuz sonuçta onlarda oynamıyor. Ben buna çok karşıyım diziye başlarken oyuncusu için baslamissaniz birşey diyemem de koca bir emeğe saygısızlık bu. Yüzlerce kişi emek harcıyor siz bir oyuncuya mal ediyorsunuz herşeyi.
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
Lily Luna
Sevilirdi ama en azından "diiin aşkoooom! Iyk seeem" ciler olmazdı hani. O da belki.
Lily Luna 442 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel#
ıyk sem mi ? -,-
sensin ıyk Emoji D:
Castiel# 942 YIL ÖNCE0
joforever
Bi kadar sevilecegini dusunmuyorum baskasinda cunku kendine has bi tarzi var jensenin
joforever 442 YIL ÖNCE0YANITLA
jj.rk
Yüzlerce oyuncu var, belki içlerinden daha iyisi de çıkardı, belki de daha kötü olurdu. Kesin birşey söylenemez. Jensenin iyi oynadığı da bir gerçek. Önemli olan bu.
Kimi jenseni kimi mishayi ya da jaredi izler. Dizinin devam etmesi için izlenmesi gerek, neden olduğu önemli değil bence.
jj.rk 382 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel#
Ben jenseni hertürlü severdim Emoji diğer oyuncular da dahil.
Oynadığı karakterle bi ilgisi yok ben oyuncuların kişiliğini,oyunculuğunu sevdim.
Spn'ye başladığımda oyuncuların hiçbirini tanımıyodum zaten,İzledikçe öğrendim.Kendine has bir tarzları var.
Onların yerinde başkası olsaydı yine severdim ama bu kadar olmazdı yani Emoji Onların bi tarzı var bunu karakterlerine olsun çok iyi yansıtıyorlar.

Bide bence şöyle bi gerçek var 2J 2M yi başka kimse bu kadar iyi canlandıramazdı yani Emoji Emoji
Castiel# 942 YIL ÖNCE0YANITLA
iamzeynep
Sanmıyorum Dean'i Dean yapan Jensen. Oyunculuguyla olsun mikimleriyle olsun.
iamzeynep 432 YIL ÖNCE0YANITLA
TheanRty
Kimin oynadığına bağlı şimdi jensen iyi oynuyo. Kolay değil onları yapmak kim bilir kaç kez çekilip siliniyo sahneler.
TheanRty 492 YIL ÖNCE0YANITLA
Yusuf
Aynısını Misha için söylemiyorsun, Jensen olmasaydı belki daha az tutardı.Misha olmasa olurdu ama Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
Downey
Sevilirdi
Downey 502 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Sevilmezdi gibi Emoji gerçi bilemeyiz belki başka bir oyuncuyla da severdik onun için de Dean'i X oynamasaydı bu kadar sevilir miydi diye de bilirdik...
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
Visur
kerem bursiiiiiiiiinnn Emoji Emoji Emoji Emoji
Visur 762 YIL ÖNCE0YANITLA
Amphitrit
Jensen'ı tanımamış olsaydım belki severdim ama tanıdıktan sonra buda kalıyorum jsahdjas ama bence kimse Jensen kadar hakkını veremez
Amphitrit 182 YIL ÖNCE0YANITLA
Surgeon
Şahsen ben Jensen'ın oyunculuğunu beğeniyorum. Başka filmlerini de izledim. Onlarda da aynı durum geçerli. En başta başka biri oynasaydı. Eğer rolünü bize jensen'ın Dean'i yansıttığı gibi yansıtabilirse neden olmasın. Ama şöyle bir şeyde var ki en başta Dean rolünü isteyen sadece Jensen yoktur. O kadar insan arasından Jensen seçiliyorsa bunun bir sebebi vardır.
Surgeon 592 YIL ÖNCE0YANITLA
yagmurrrr
Ben sevemezdim heralde . çünkü jenseni dean karakteriyle gerçekten çok fazla özleştiğini düşünüyorum . jensenden başka biri bu kadar mükemmel oynayabilirmiydi bilemiyorum
yagmurrrr 492 YIL ÖNCE0YANITLA
Kuyininiz
zaten jared dean karakterini oynayacaktı jensenda sam bu sefer olmazdı iyice ederlerdi işin içine ;d
Kuyininiz 652 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle