KAYIT GİRİŞ

Kaia Nieves

Dean tekrar Purgatory'e gidebilir mi?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 841 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mnemrl
Eğer tahmin ettiğim gibi sezon finalinde Sami öldürmek yerine kendini ilk bıçak ile bıçaklarsa neden olmasın.Bence çok olası bir ihtimal çünkü bence Dean hala tam anlamıyla bi insan degil yani şeytan olma olayı bitmedi bence bu kadar kolay gitmedi yani bilemiyorum durumlar birazkarışık ama olması muhtemel bence
mnemrl 692 YIL ÖNCE2YANITLA
marimo
marimo 142 YIL ÖNCE1
bugraaa7
Kesinliklee katılıyorum Emoji
bugraaa7 32 YIL ÖNCE2YANITLA
jj.rk
7.sezon sonunda purgatorye gittiğinde bile orada neler yaptığını flashback olarak gördük sadece. sadece oraya ait bi bölüm bile olmadı. orada çekim yapmanın izlemenin bi heyecanı yok. çünkü avlanmaktan baska yapacak hiçbirşey yok. orası tamamen pure idi. o bölümlerde merak ettiğimiz tek sey dean nasıl kurtuldu, cas nasıl çıktı sorularının cevabıydı. şimdi kurtuluş yolu da bilindiğine göre purgatory ile alakalı bi bölüm çekmenin bi heyecanı olmaz. benny nin dizide yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum. benny kendi isteği ile kaldı ki büyük ihtimalle ölü en son bi saldırının ortasında kalmıştı.
diziyi hep aynı yerlerde çektikleri için tanıdık gelmesi normal. sadece eski bölümlere bi telmih yapmış bence Emoji
jj.rk 382 YIL ÖNCE1YANITLA
Jnsenfact
Bence orada bi bölüm yapabilirler aklıma hiç bişey gelmedi ama yaparlarsa çok iyi olur ve benny ile ilgili bişey olmaz bence. Hala 20 gün var ya nası geçicek bu günler Emoji
Jnsenfact 632 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
dean bundan kurtulmayacağını düşünüyor sammy,i koruması için kurtara bilir?
HolyDemon 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Yusuf
Benny ne alaka bilmiyorum, tek öncelik mühür purtatory'e gideceğini sanmıyorum.
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA