KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Dean neden bu kadar sevilip, Sam sevilmez?

ynslvl Seviye 11

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Sam
Emoji

Sam 22 YIL ÖNCE3YANITLA
Clarkent
Sam'in sevilmediğini kim nerden çıkardı allah için
Clarkent 292 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Yok öyle birşey bence. Sam olmasa Dean'in de dizide bir anlamı olmaz ki. Aynı şekilde Dean'de olmasa Sam çok eğreti durur tek başına. 10 sezondur iki kardeşi yan yana görmeye alışmışız şu saatten sonra Sam sevilmiyor gibisinden bir konunun tartışması olmaz gibi geliyor bana.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Sekhmet
cünkü sam iyimser, dean de best
Sekhmet 152 YIL ÖNCE2YANITLA
MrAzazel
Bence Sammy
Daha cool
Daha yakışıklı
Daha sevimli
Daha zeki
Daha hojdir
Sevmeyeni yakarım
MrAzazel 922 YIL ÖNCE2YANITLA
Merveky
Çünkü Dean sürekli ''bir tür kahraman ''olmak zorunda ,küçüklüğünden beri sorumlulukları çok fazla ,sürekli iyi olan şeyi yapmaya çalışıyor ve kendine büyük haksızlık yapıyor acı çekiyor,Sammye her şeyden herkesten daha çok önem veriyor ,onun için yapamıyacağı bir şey yok o yüzden Dean adamın dibidir ve Samden daha çok sever,saygı duyarım .
Merveky 172 YIL ÖNCE2YANITLA
mistake
Tabii ki senaryo kaynaklı, zaten karakterler üstünden gittim. Oyunculukları kesinlikle harika. Ancak Sam zaten ana karakterlerden biri, onsuz dizinin bir anlamı olmaz, daha doğrusu dizi olmaz. Böyle bir şey kastetmedim. Ben karakterleri ne kadar sevip sevmediğimi söyledim sadece. Dediğim gibi, tamamen senaryo kaynaklı, ama Dean ve Castiel her zaman bir adım önde kişilik özellikleri bakımından benim için.
mistake 132 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
dean: her zaman aileye sadık kaldı bırakmadı korudu kolladı, tıbkı bu sezon mühürden, kendisinden koruyacağı gibi bekliyorum ne yapacak?
sam: hep aileden kaçtı kendine önem verdi bencil tek doğru sanki hata yapmamış gibi dean,e yüklenmesi var ya neyse ki bu sezon iyi sammy,de netürüm açıkcası Emoji
HolyDemon 902 YIL ÖNCE1YANITLA
Justice.
Kim demis.Sam sevilmez diye aa ayip Emoji Her ikiside lazim diyelim Emoji
Justice. 942 YIL ÖNCE1YANITLA
YouLoST
kardeş ayrımı yapmayın ve Sam in saçlarına kurban olunn .D
YouLoST 412 YIL ÖNCE1YANITLA
Liberty
çünkü Sam evlatlık.
Liberty 622 YIL ÖNCE1YANITLA
YouLoST
Çünkü Dean de şeytan tüyü varr xD
YouLoST 412 YIL ÖNCE1YANITLA
Ceyrenspn
Kesinlikle dizi karakteri için böyle bir tez geliştirildi ama ikisininde oyuncu performansı değerlendirildiğinde çok iyi çok güzel Spn ne Dean'siz ne de Sam'siz olur ikiside çok iyiler ikisinide çok seviyoruz Dean dizi gereği 'bad brother' oynadığı için mimik tarzı olsun konuşması tamamen ayarlamalı olmalı ikiside süperler.
Ceyrenspn 22 YIL ÖNCE0YANITLA
Fulya✨
samin bazı bencilce davranışları ve dean den bişeyler sakladığı bölümlerde soğuyanlar olabilir ama bu sezon böyle bişey olmayacak gibi hem ikiside birbirinden ayrı düşünülemez çok seviyom vinçestırlarımı Emoji
Fulya✨ 942 YIL ÖNCE0YANITLA
myrasjayh
ayrım yapmıyorum ikisinide çok seviyorum
myrasjayh 182 YIL ÖNCE0YANITLA
mistake
Bilemiyorum. Dean karakteri daha sempatik, ailesine bağlı, çoğu insana göre daha yakışıklı. Tavırları, zevkleri olsun, davranışları olsun aylak ama çekici bir tip. Sam onun tam zıttı kişilik özellikleri konusunda. Bundan ötürü olabilir diye düşünüyorum. Sam'i de seviyorum, ancak Castiel diziye sonradan gelmiş olmasına rağmen Cass'e beslediğim ilgi veya sevgi Sam'le yarışabilir mi? Sanmıyorum.
mistake 132 YIL ÖNCE0YANITLA
Yusuf
Dean zaten ayrı,Sam en başta abisini ve babasını bırakarak üniversiteye gitti,sonra babasına ve abisine çok ters düştü,Dean ne düşünse hep onun tersini düşündü.senaryodan kaynaklanıyor,oyunculuğuna laf ettirmeyiz Emoji Castiel olmazsa bu dizi yürür ama Sam'siz olmaz mistake Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
EbruDila
Dean Sam'e gore daha esprili en kotu durumlarda bile olayla dalga geçen bi karakter sam daha ciddi. Ama Sam ve Dean'ın abi kardeş olarak takıldığı sahnelerde Sam de Dean gibi sempatik oluyor. Sevilmiyor değil dedikleri gibi Sam'siz dizide yürümez sadece Dean daha sempatik ona göre
EbruDila 22 YIL ÖNCE0YANITLA
Setha
Dean dizi karakteri olarak Sam'den daha komik ve çok daha kardeşine düşkün biri. Önceki bölümlerde Sam'in kardeşindense istediği hayatı seçeceğini gördük. Bu karakteri yönüyle hayranlarını soğuttu. Fakat asla Dean mı Sam mi sorusuna direk olarak Dean demem. Ben Dean'ı değil de yapısını, kardeş düşkünlüğünü ve sadıklığını seviyorum
Setha 172 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Ben Sam'i Dean'den daha çok seviyorum mesela ♥
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle