KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Dean nasıl iyileşir?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Bence Dean'i iyileştirecek formülü bilse bilse Cain bilir. Ve bu bahane ile 10.sezonda tekrar görme fırsatı yakalarız diyorum. Aslında bu ''harflerin adamlarının sığınağında'' bu konu hakkında mutlaka yazılı bir belge vardır.

Eğer ki yoksa, bu sezon bol bol şeytan çıkarma ayini izleyeceğiz. Amen.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE5YANITLA
Freedom
Dean iyileştirilip insanlığa geri dönse bile mühür yüzünden yine şeytan haline dönecektir diye düşünüyorum.İnsan bedeninin mührü taşımaya yetersiz olduğu belirtildi.

Melek kanının ne gibi bir etkisi olur tahmin etmesi zor, şeytan kanının Sam'e neler yaptığını gördük melek kanında da bu tarz bir şey olabilir.Kişiye güç katacaktır, iyileştirecektir ve kesinlikle bir bedeli olacaktır.
Freedom 483 YIL ÖNCE3YANITLA
-poine
Ohom, kendisi Winchesterlar icin kanini akitmaktan her zaman mutlu olmustur. ^^ ilginc bir teori gercekten, melek kanina dizide hic deginmediler neredeyse. Bir aralar melek yok edici sembolun yalnizca melek kaniyla yapilabilecegi gibi bir durum vardi ama o da yalan oldu. Olabilir bence, guzel olur. :F

Ama Dean farkli duzey bir seytan artik, Tanri olaylarina falan girseler mi bi yerlerden aceba.
-poine 293 YIL ÖNCE2YANITLA
crovvley
Belki melek kanı sayesinde melek olur.Aslında gerek yokta Emoji
crovvley 63 YIL ÖNCE1YANITLA
FanMisha
Şeytan kanı var, melek kanı neden olmasın? Bence Dean'i melek kanı iyileştirse bile mühür onu bırakmaz diye düşünüyorum. Eğer 8. sezonda öğrendiğimiz gibi Sam, Dean'i iyileştirmeye kalksa yine mühür bırakmaz. Kısacası Mühür Dean'i bırakmaz Emoji
FanMisha 63 YIL ÖNCE1YANITLA
SüprDeliC
ee Kabil mührü nasıl birine veriyorsa bence Dean de Kabile verdiği sözü tutup mührü birine verir olmadı ben de diyorum ki o zaman insan kanı var iyileşebilir Emoji ama çok zor olacağa benziyorr Emoji
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA