KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Dean insan olduğunda zaten ölü olmayacak mı

JensennA. Seviye 9

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 861 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Munzevii
En basitinden şu örneği versem yeter herhalde;
Kıyamet olduğu zaman lucifer, castiel'i patlatarak moleküllerine ayırmıştı ama castiel kanlı canlı hala aramızda. Supernatural senaristleri için bi melek kılıcı yarası çok da zor değil bence. Umarım demek istediğim anlaşılmıştır.
Munzevii 373 YIL ÖNCE3YANITLA
Touyster
Ya bir şekilde hayata tutarlar.Hiç beklenmedik,eski Sezonlar'dan karakterlerde gelebilir.Belli olmaz açıkçası.Ama normal haline döneceğinden emin gibiyim.
Touyster 43 YIL ÖNCE1YANITLA
JensennA.
@Munzevii evet anladım Emoji ikinizide teşekkür ederim inşAllah dean winchester geri dönebilir çünkü cidden çok özledim onu Emoji
JensennA. 93 YIL ÖNCE0YANITLA
Touyster
Ya farkındaysanız biz insan olmasını istiyoruz ya.Hani eski hali.Adam 10 Sezon'dur sevdiklerini kaybediyor,ölüyor,öldürüyor ve sayılamayacak pek çok şey yaşıyor.İnsan olsa bile hiç bir zaman eskisi gibi NORMAL olamayacaktır.:(
Touyster 43 YIL ÖNCE0YANITLA